Новини, статті, огляди

17 серп 2017
Категорія: Новини Коментарів: 0
Вітаю Вас! Я – Юлія, керівник відділення по роботі із співробітниками компанії МТА (МУЛЬТИМЕDIA).
Акція! Купуйте Lenovo в MTA.UA (Мультимедіа) та отримуйте подарунки
Категорія: Акції Коментарів: 0
Хочете порадувати своїх рідних? Придбайте для сучасний подарунок!   Пропонуємо до вашої уваги акційні смартфони та планшети Lenovo, які задовільнять потреби будь-кого починаючи від школяра, студента та закінчуючи людьми, які використовують гаджети для роботи. 
В чому переваги Smart TV?
Категорія: Статті Коментарів: 0
Smart TV, або розумне телебачення, – сучасна технологія, що дозволяє інтегрувати онлайн-сервіси в телевізор. Спочатку комп'ютери навчилися показувати фільми, а тепер телевізори отримали можливість підключатися до Всесвітньої павутини.  Пристрій з підтримкою Smart TV – це і є комп'ютер, а прийом ТВ-передач – лише одна з його численних функцій.
Акція! Купуй екшн-камери Airon ProCam 4K та отримуй до кожної пульт дистанційного керування у подарунок!
Категорія: Акції Коментарів: 0
Період відпусток у самому розпалі і щоб не упустити жодного яскравого моменту з вашого відпочинку, варто придбати екшн камеру Airon ProCam 4K. Екшн-камери Airon ProCam 4K це ідеальне поєднання високої продуктивності по привабливій ціні.
АКЦІЯ! Купуйте Samsung та отримуйте подарунки!!!
Категорія: Акції Коментарів: 0
Оберіть подарунок собі, рідним чи просто близьким вам людям. А поки ви займаєтесь пошуком презентів, ми даруємо вам круті подарунки до телефонів та планшетів Samsung вже зараз.
Показано 1 по 6 із 349 (всього сторінок: 59)