Новини, статті, огляди

10 найцікавіших новинок на CES 2017 вибір MTA.UA
Категорія: Статті Коментарів: 0
От і добігла до кінця перша виставка споживчої електроніки CES 2017. Для тих хто її пропустив або не встиг ознайомитися з найцікавішими концептами та новинками початку 2017, пропонуємо нашу статтю: 10 найцікавіших технологічних новинок на CES 2017 від MTA.UA.
Топ 5 функціональних смартфонів
Категорія: Статті Коментарів: 0
Якщо Ви шукаєте для себе смартфон в середній ціновій категорії, але при цьому достатньо функціональний для задоволення Ваших потреб?– Ця стаття для Вас. Ми зібрали достатньо цікавий список смартфонів в середній ціновій категорії (в районі 5000 грн), кожен з яких має свою особливість – якість знімків, тривалість автономної роботи чи дизайн. Розглянемо детальніше кожен з них нижче.
Топ 5 кнопкових телефонів 2017 року
Категорія: Статті Коментарів: 0
Не дивлячись на розвиток інновацій та різномаїття смартфонів на ринку, все ще існують прихильники звичайних кнопкових телефонів, які заслужили репутацію «неглючного» та чітко виконуючого свою роботу пристрою. Такі моделі телефонів мають набагато довший час автономної роботи та більш компактні, надійніші, для них майже не існують вірусів, їх не жаль дати дитині чи впустити з рук, на відміну від продвинутих смартфонів. Ми склали список з 5 найкращих кнопкових телефонів, які користуються популярністю серед поціновувачів таких пристроїв.
Відправка товарів під час зимових свят
Категорія: Новини Коментарів: 0
Шановні клієнти, у зв'язку із Новорічними святами та Різдвом Христовим наші магазини та Інтернет-магазин будуть працювати за спеціальним графіком (ознайомитись можна тут).
Як ми працюємо на свята
Категорія: Новини Коментарів: 0
Новорічні свята майже на порозі! І щоб Ви могли спланувати «похід по магазинам» – можете ознайомитись з графіком роботи «MУЛЬТИМЕDІА» у святкові та передсвяткові дні.   
5 найдоступніших смартфонів
Категорія: Статті Коментарів: 0
Декілька років тому, Ви повинні були розщедритися на хорошу суму, щоб придбати смартфон з пристойним дисплеєм, непоганою продуктивністю та легким серфінгом просторами інтернету. Але ціни на смартфони впали з непередбачуваною швидкістю, зробивши доступними для кожного придбання смартфону, який оснащений всіма вище перерахованими характеристиками. Ми підібрали найкращі смартфони у ціновій категорії до 3000 грн. Ви будете здивовані тим, що можете придбати за свої гроші. Всі перелічені моделі смартфонів починаючи від неймовірно доступного Huawei Y3 II, до мультимедійного Lenovo C2 (K10a40) та Huawei Y5 II можна купити в нашому інтернет магазині Мультимедіа.
Показано 1 по 6 із 302 (всього сторінок: 51)