Налаштування та корисні програми для телефону

Налаштування та корисні програми для телефону

Отримуйте більше можливостей від своєї техніки
з додатковими налаштуваннями та корисними програмами.
Швидко та недорого у магазинах Мультимедіа!

 

Налаштування для телефону

Початкові налаштування

Початкові налаштування та старт телефону (активація)

 

При покупці телефону ми налаштуємо на ньому початкові функції: дату, час та мову. А якщо Ви власник новенького iPhone, то ми ще й встановимо всі необхідні функції для запуску його роботи.

20 грн/0 грн*

Обрізка SIM-карти

Обрізка SIM-карти

 

Для більшості нових телефонів звичайну сімкарту потрібно обрізати до формату сімкарти “мікро”.Не ризикуйте SIM-картою та контактами на ній, обрізаючи її власноруч. За допомогою спеціального апарату ми швидко і якісно зможемо обрізати її.

20 грн/0 грн*

Турбо-пакет

Турбо-пакет програм

 

Ми підберемо найбільш корисні для Вас програми або ігри, які спростять Ваше життя, розважать, допоможуть в подорожі, та вирішать безліч інших повсякденних питань.

169 грн

Турбо-геймерський

Турбо-геймерський пакет (20+ ігор)

 

20 ігрових бесцелерів, саме це ви отримаєте при покупці цього пакету. Пакет включає в себе різноманітні ігри починаючи з різних симуляторів, ігор на логіку закінчуючи ХІТАМИ. Гарантуємо хороший настрій та не одну годину проведену в захоплюючих баталіях.

202 грн

створення акаунту

Персональна реєстрація (створення акаунту)

 

Для чого потрібно створювати акаунт:
- дає можливість завантажувати собі на телефон програми та ігри;
- ви зможете синхронізувати контакти, файли, закладки, та інші дані на всіх своїх персональних пристроях (іншому телефоні, планшеті, ноутбуці чи комп'ютері);
Для цього, ми зареєструємо вам профіль в магазині операційної системи Вашого телефону - наприклад, Google Play, Marketplace чи AppStore.

20 грн/0 грн*

Переміщення контактів

Переміщення контактів

 

При покупці нового пристрою важливо зберегти свій список контактів. Ми допоможемо Вам це зробити якісно та без зайвої втрати часу.

60 грн/30 грн*

Поклейка плівки на мобільний телефон

Поклейка плівки "ММ" на мобільний телефон

 

Якщо Ви хочете зберегти гарний зовнішній вигляд свого улюбленого пристрою та не переживати якою стороною класти його на стіл, захисна плівка на дисплеї буде доречною, а наші спеціалісти якісно наклеять її Вам без бульбашок:)

15 грн/0 грн*

Поклейка захисного скла на мобільний телефон

Поклейка захисного скла "ММ" на мобільний телефон

 

Захисне скло, наспупний крок для захисту вашого смартфону, якщо звичайна плівка не викликає у вас довіри. Тоді захисне скло це саме те, що вам необхідно. Окрім того, що воно захищає екран від подряпин, воно значно підвищує шанс уникнути механічних пошкоджень при падінні.

70 грн/35 грн*

Поклейка плівки на планшет

Поклейка плівки "ММ" на планшет

 

Якісна та професійно поклеєна плівка в рази збільшить термін перебування в ідеальному стані екрану вашого планшету. Фахівці компанії Мультимедіа допоможуть підібрати та встановити плівку в будь-якому з наших магазинів

25 грн/0 грн*

Поклейка захисного скла на планшет

Поклейка захисного скла "ММ" на планшет

 

Найдорожчим елементом планшету є його дисплей, оскільки він займає майже всю площу на лицьовій стороні. Саме тому найчастішою причиною поломки є саме розбитий екран і щоб запобігти цьому, варто встановити захисне скло і забути про це.

150 грн/75 грн*

 

Корисні програми для телефону

Puffin Web Browser

Puffin Web Browser

 

Надзвичайно швидкий браузер для Вашого девайсу. Основною перевагою роботи браузера є те, що частину навантаження беруть на себе "Хмарні сервіси", також варто відзначити повну підтримку Adobe Flash та багато інших корисних функцій.

10 грн/8 грн*

Instagram

Instagram

 

Instagram являє собою одне з найпопулярніших додатків для Android-пристроїв, яке не так давно радувало тільки власників iOS-девайсів. Завдяки йому у Вас з'явиться можливість ділитися своїми фотознімками з усім світом і переглядати фотографії інших користувачів, зареєстрованих на сервері додатка.

10 грн/8 грн*

Перекладач Google

Перекладач Google

 

Напевно найпопулярнігий переклад. Додаток від Google надасть вам найрізноманічтніші можливості перекладу:моменталийний переклад друкованого тексту, переклад тексту з фото, голосовий переклад, переклад документів та ще багато можливостей.

10 грн/8 грн*

TuneIn Radio

TuneIn Radio - Radio & Music

 

Слухайте ваші улюблені FM-станції, інтернет-радіо, підкасти, передачі та інше абсолютно безкоштовно з TuneIn. Вашій увазі продставлено понад 100 000 станцій, тому ви обов'язково знайдете щось досмаку.

10 грн/8 грн*

MSQRD

MSQRD

 

Розігруйте своїх друзів за допомогою анімованих масок. Додаток Маскарад чудово підійде для відпочинку з компанією та підняття настрою :)

10 грн/8 грн*

Fleksy

Fleksy

 

Офіційно найшвидша клавіатура в світі. Fleksy - єдина клавіатура, яка дозволяє знаходити та надсилати GIF в налаштовувати клавіатуру з допомогою потужних розширень та колоритних тем.

10 грн/8 грн*

Фільми онлайн

Фільми онлайн

 

Мобільний клієнт для перегляду фільмів онлайн. Вашій увазі буде продставлено понад 10000 фільмів різних років та жанрів і все це в хорошій якості та абсолютно безкоштовно!

10 грн/8 грн*

Viber

Viber

 

Viber - це дуже популярний сервіс, який дозволяє здійснювати дзвінки і обмінюватися повідомленнями між учасниками мережі через інтернет, при цьому не заплативши за це задоволення ні копійки. Головна і ключова відмінність Viber - це використання власного номера в якості логіна. Ця хитрість дозволяє відразу вирішити головну проблему з перенесенням контактів!

10 грн/8 грн*

FlashOnCall

FlashOnCall

 

З FlashOnCall пропустити дзінок чи СМС буде надзвичайно складно. Чому? Та тому, що тепер, якщо вам хтось зателефонує то про це вам повідомить спалах вашої камери.

10 грн/8 грн*

AirDroid

AirDroid

 

Зручний додаток для керування вашим смартфоном з ПК. Ви зможете злегкістю обмінятися файлами між вашими пристроями без використання кабелів та навіть надіслати СМС з вашого комп'ютера.

10 грн/8 грн*

 

*ціна для власників карти клієнта