Новини

ГРАФІК РОБОТИ MTA.UA  НА ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ
Категорія: Новини Коментарів: 0
28 червня на День Конституції інтернет-магазин mTa.UA, Call-центр та всі магазини будуть працювати у звичайному режимі, тому ви без проблем можете придбати чи проконсультуватися на рахунок товару, який вас цікавить.
МУЛЬТИМЕDIA на фестивалі скандинавської історії та культури  Midsommar 2017
Категорія: Новини Коментарів: 0
Мультимедійці радо долучаються до всіх спортивних, культурних та розважальних подій у нашому місті Чернівці.  18 червня в Музеї народної архітектури та побуту відбувся фестиваль скандинавської історії та культури Midsommar 2017. Гості мали змогу познайомитись із вікінгами у старовинних обладунках та на власні очі побачили культуру Середньовіччя.
МУЛЬТИМЕDIA долучилась до всесвітнього флешмобу "Вишиванка єднає українців"
Категорія: Новини Коментарів: 0
Команда Мультимедіа долучилася всесвітнього флешмобу "Вишиванка єднає українців". Нагадаємо, даний флешмоб присвячений цьогорічному Всесвітньому дню вишиванки, який став улюбленим для жителів понад 60 країн світу, а його зародження відбулося у нашому мальовничому місті Чернівці.
Зробимо Україну чистою разом!
Категорія: Новини Коментарів: 0
29 квітня 2017 року компанія Мультимедіа взяла участь у наймасштабнішій екологічній акції «Зробимо Україну чистою разом!» Нашою локацією був парк Жовтневий.Окрім того, що ми долучилися до цієї доброї справи, ми ще взяли участь у всеукраїнському екологічному фестивалі "ЧИСТОFEST". 
Показано 1 по 6 із 39 (всього сторінок: 7)