Новини

Екологічна акція: "Батарейка - здавайся!"
Категорія: Новини Коментарів: 0
Добрі вчинки – це наші спроби зробити світ кращим. Друзі, хочемо розказати вам, як учні 4-ї школи організували екологічну акцію «Батарейка здавайся!». Дітки зібрали майже 2000 відпрацьованих елементів живлення.
Еко-акція: 85 кг використаних батарейок школярі обміняли на персональний комп'ютер!
Категорія: Новини Коментарів: 0
Компанія МУЛЬТИМЕДІА, ГО "Волонтерський рух Буковини" та ГО "Майбутнє країни" організували акцію по збору використаних батарейок серед учнів чернівецьких шкіл.  Діти протягом 2-х місяців зібрали 480 кілограмів використаних батарейок. Найбільше батарейок, а це 85 кілограмів, зібрали учні гімназії №7. У подарунок отримали персональний комп'ютер від компанії МУЛЬТИМЕДІА!
Відкрито новий магазин МТА в ТЦ «ГородОК»!
Категорія: Новини Коментарів: 0
Друзі, ми раді повідомити Вам приємну новину! Відкрито новий формат мультибрендового магазину МТА в ТЦ «Городок»! У ньому Ви зможете ознайомитися з якісною цифоровою технікою та аксесуарами і придбати бажаний гаджет.
Графік роботи компанії MTA.UA (МУЛЬТИМЕDІА) на 8 Березня
Категорія: Новини Коментарів: 0
Call-центр MTA.UA (МУЛЬТИМЕДІА) завжди радий прийняти Ваш дзвінок щодня з 09:00 до 21:00 Самовивіз замовлень з магазинів MTA.UA (МУЛЬТИМЕДІА) буде можливий щодня за звичайним графіком Кур'єрська служба MTA.UA (МУЛЬТИМЕДІА) по м.Києву - вихідний день. З 9 березня доставка замовлень за звичайним графіком.
Показано 1 по 6 із 32 (всього сторінок: 6)