Статті

12 крутих аксесуарів для Samsung Galaxy S8 і S8 +
Категорія: Статті Коментарів: 0
Флагманські смартфони Samsung Galaxy S8 і S8 + справили величезне враження на критиків та фанатів бренду. Але будь-який мобільний девайс, навіть найкрасивіший, зручний і безпечний, можна вдосконалити та убезпечити за допомогою вдало підібраних аксесуарів. 
 Найпопулярніші смартфони "ціна-якість"
Категорія: Статті Коментарів: 0
Щорічно з`являється велика кількість нових моделей телефонів. Недорогі смартфони – це найбільший сектор ринку смартфонів. Ці моделі телефонів мають на меті конкуренцію вже з відомими користувачу смартфонами. Але ж який вибрати? Який телефон краще Леново чи Самсунг? Підбір телефону може відбуватись по критерію популярні телефони, або смартфон «ціна-якість». Інформація у даній статті подана для того щоб Ви могли зорієнтуватись і обрали собі найкращий для себе телефон.
Окуляри віртуальної реальності
Категорія: Статті Коментарів: 0
Окуляри або шолом віртуальної реальності – це пристрій, що дозволяє не просто переглядати картинку (відео), а й поринути в події за допомогою 3D картинки. Такі девайси мають вигляд коробки з лінзами або пластикового корпусу, у вигляді екрану з перегородкою. На нього подається зображення, окреме для кожного ока, що і дозволяє насолодитися «перебуванням» у віртуальній реальності. 
Презентація Samsung Galaxy S8 та S8 Plus
Категорія: Статті Коментарів: 0
От і дочекалися презентація нового флагману від Samsung! Дізнайся першим найсвіжішу інформацію про флагмани Galaxy S8 та S8 Plus та про те які слухи справдилися, а які ні! Для тих то пропустив є запис Презентації! 
Налаштування дитячого смарт годинника за допомогою додатку SeTracker
Категорія: Статті Коментарів: 0
Сучасні діти все раніше і раніше починають ставати більш самостійними. Через швидкий темп життя вони раніше починають самі ходити в школу, гуляти і т.д. Проте переживання батьків нікуди не зникли, вони так само переживають за своє чадо, як і раніше. 
Показано 1 по 6 із 181 (всього сторінок: 31)