Статті

Як перетворити Live Photo з iPhone у формат GIF?
Категорія: Статті Коментарів: 0
Функція iPhone Live Photo створює анімоване зображення 1,5 сек перед натисканням клавіші «Знімати» та після. Переглядати такі світлини можна сильно натиснувши на дисплей iPhone, тоді ввімкнеться функція 3D Touch. 
12 крутих аксесуарів для Samsung Galaxy S8 і S8 +
Категорія: Статті Коментарів: 0
Флагманські смартфони Samsung Galaxy S8 і S8 + справили величезне враження на критиків та фанатів бренду. Але будь-який мобільний девайс, навіть найкрасивіший, зручний і безпечний, можна вдосконалити та убезпечити за допомогою вдало підібраних аксесуарів. 
 Найпопулярніші смартфони "ціна-якість"
Категорія: Статті Коментарів: 0
Щорічно з`являється велика кількість нових моделей телефонів. Недорогі смартфони – це найбільший сектор ринку смартфонів. Ці моделі телефонів мають на меті конкуренцію вже з відомими користувачу смартфонами. Але ж який вибрати? Який телефон краще Леново чи Самсунг? Підбір телефону може відбуватись по критерію популярні телефони, або смартфон «ціна-якість». Інформація у даній статті подана для того щоб Ви могли зорієнтуватись і обрали собі найкращий для себе телефон.
Окуляри віртуальної реальності
Категорія: Статті Коментарів: 0
Окуляри або шолом віртуальної реальності – це пристрій, що дозволяє не просто переглядати картинку (відео), а й поринути в події за допомогою 3D картинки. Такі девайси мають вигляд коробки з лінзами або пластикового корпусу, у вигляді екрану з перегородкою. На нього подається зображення, окреме для кожного ока, що і дозволяє насолодитися «перебуванням» у віртуальній реальності. 
Показано 1 по 6 із 183 (всього сторінок: 31)