Статті

В чому переваги Smart TV?
Категорія: Статті Коментарів: 0
Smart TV, або розумне телебачення, – сучасна технологія, що дозволяє інтегрувати онлайн-сервіси в телевізор. Спочатку комп'ютери навчилися показувати фільми, а тепер телевізори отримали можливість підключатися до Всесвітньої павутини.  Пристрій з підтримкою Smart TV – це і є комп'ютер, а прийом ТВ-передач – лише одна з його численних функцій.
9 фактів, які ви не знали про Huawei
Категорія: Статті Коментарів: 0
Компанія HUAWEI не тільки зруйнувала поширені в усьому світі стереотипи про якість китайської продукції, але, також, показала, що продукція "чесного китайця" з одного боку може бути недорогою і доступною, а з іншого - не поступатися якістю американської та європейської продукції.
5 найкращих чохлів для iPhone 7 та 7 Plus
Категорія: Статті Коментарів: 0
Ми підібрали 5 найкращих чохлів для ваших iPhone 7 і 7 Plus. Вони захистять смартфон від подряпин та механічних пошкоджень, створять комфортне використання під час активних занять спортом, збережуть при падінні та підкреслять вашу індивідуальність.
Як перетворити Live Photo з iPhone у формат GIF?
Категорія: Статті Коментарів: 0
Функція iPhone Live Photo створює анімоване зображення 1,5 сек перед натисканням клавіші «Знімати» та після. Переглядати такі світлини можна сильно натиснувши на дисплей iPhone, тоді ввімкнеться функція 3D Touch. 
Показано 1 по 6 із 186 (всього сторінок: 31)