Статті

Huawei Nova 2: доступна потужність
Категорія: Статті Коментарів: 0
Зручний, технологічний і наворочений красунчик. Так, стільки приємних слів на адресу одного смартфона не кожний день почуєш. Зараз розповімо, чому Huawei Nova 2 заслуговує похвали і чим він нам сподобався.
Порівняння Apple iPhone 8 та Apple iPhone X з найпопулярнішими Android смартфонами
Категорія: Статті Коментарів: 0
Підтвердити результати порівняння остаточно можна буде тільки після офіційного виходу в продаж декількох смартфонів включаючи Apple iPhone 8 та Apple iPhone X, LG V30 та Samsung Galaxy Note 8. 
NFC в Україні: три букви, що змінять  уявлення про смартфон
Категорія: Статті Коментарів: 0
Сучасний смартфон поєднує в собі функціональні можливості багатьох пристроїв. Більшість з нас знає, як використовувати його в ролі навігатора, фотоапарата, музичного плеєра, а такі технології, як Wi-Fi, Bluetooth і GPS стали звичними для нас щодня. Однак є ще одна, більшістю досі не освоєна. Це NFC – технологія бездротового зв'язку ближньої дії. Що ж таке NFC, і як цією штукою можна користуватися?
Кращі камерофони літа 2017
Категорія: Статті Коментарів: 0
Вирушаючи у відпустку із «дзеркалкою» часто трапляється, що вона залишається у валізі, а її роль бере на себе смартфон. Тому при покупці нового гаджета, камера відіграє велику роль у виборі того чи іншого телефона. В статті розповімо про смартфони з найкращими камерами цього літа.
В чому переваги Smart TV?
Категорія: Статті Коментарів: 0
Smart TV, або розумне телебачення, – сучасна технологія, що дозволяє інтегрувати онлайн-сервіси в телевізор. Спочатку комп'ютери навчилися показувати фільми, а тепер телевізори отримали можливість підключатися до Всесвітньої павутини.  Пристрій з підтримкою Smart TV – це і є комп'ютер, а прийом ТВ-передач – лише одна з його численних функцій.
Показано 1 по 6 із 190 (всього сторінок: 32)