з 09:00 до 21:00

Аксесуари для додаткових акумуляторів

Повербанк, як і багато інших аксесуарів, потребує додаткового захисту, адже за час експлуатації він може зазнати різного роду пошкоджень. Чохол – надійний спосіб захистити акумулятор від механічних впливів, ультрафіолетового випромінювання, потрапляння вологи і дрібних частинок.

Для чого  потрібен чохол для додаткового акумулятора

Ми не завжди можемо вчасно врятувати свій гаджет від падіння. А тим паче передбачити це. Чохол допоможе захистити його та зменшити силу удару.

Існує щонайменше 4 причини, чому чохли для телефонів насправді важливі.

  1. Безпека. Основне призначення цих аксесуарів — збереження повербанка від зовнішніх пошкоджень. Запобігти подряпинам, потертостям та наслідкам падінь легко з допомогою протиударного чохла.
  2. Захист від вологи. Спеціальна форма та матеріали водонепроникних чохлів надійно захищатимуть ґаджет. 
  3. Чистота. Чохол на додатковий акумулятор позбавить від плям та пилу, що може потрапити всередину. Аксесуар подбає про захист від будь-яких зовнішніх впливів.
  4. Зручність. Рівень ергономічності і тактильні відчуття важливі для користувача. Силіконові чохли здатні підвищити рівень комфортного використання.

Характеристики чохлів для повербанка

Чохли для зовнішніх акумуляторів виготовляють із термостійкого силікону, який застосовується в медицині. Такий матеріал перешкоджає появі плям і є зносостійким, він не деформується й не втрачає яскравості кольору з часом. 

Такі чохли мають ребристу структуру,приємні на дотик. А покриття Soft-Touch забезпечує антиковзаючий ефект.

Аксесуари для додаткових акумуляторів оснащені вологозахистом. Повністю прилягаючи до корпусу акумулятора та залишаючи вільний доступ до портів і роз'ємів, чохол захищає пристрій від бризок або ненавмисно пролитої кави. Чохол легко одягається і знімається, завдяки пластичності силікону.

Де купити аксесуари для додаткових акумуляторів

Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент товарів цієї групи за доступними цінами. Чохли для power bank від надійних виробників Xiaomi та Case Logic представлені в МТА за ціною від 71 грн.