з 09:00 до 21:00

Аксесуари для екшн-камер

Спортивне життя наповнене адреналіном і яскравими враженнями, відобразити які допомагають спеціально розроблені секшн камери, такі як gopro. У недосвідченої людини відразу виникає питання: куди кріпляться ці камери? Спокійно! Для цього придумали різні аксесуари, різних призначень та моделей. Скажімо так, вибрати щось з аксесуарів для gopro завдання не з простих. І з цього, на цій сторінці ми розповімо вам які аксесуари ви можете знайти в нашому магазині для екшн камери.


Які аксесуари для gopro та інших екшн камери є в магазині МТА?

Звичайно ж на даний момент популярніші за все gopro аксесуари, але на ринок стрімко входять нові бренди. У нас ви можете знайти аксесуари GoPro, Xiaomi і Extradigital. Серед величезного вибору аксесуарів ми відібрали для вас найбільш затребувані моделі:

  • Кріплення. Це найпопулярніший аксесуар і різновид їх вражає. Зараз, за ​​допомогою кріплення ви можете кріпити камери практично куди завгодно: на голову, на руку, на груди, на кермо, на трубу і навіть на шолом;
  • Моноподи і ручки-поплавці. Хочете зняти себе з боку? Тоді вам варто купить такий аксесуар для gopro як монопод;
  • Захисні бокси. Захист свою камеру від небажаних ушкоджень за допомогою боксів. Для любителів дайвінгу існую водонепроникні бокси;
  • Акумулятори. Хочете щоб питання з тривалістю роботи gopro вас не турбував? Рекомендуємо купить додатковий акумулятор;
  • Вставки від запотівання. І в дощ, і в спеку, і в холод ваша стрілялки камера не буде пітніти зі спеціальними вставками проти запотівання.

Замовляйте аксесуари для екшн камер на сайті MTA.UA

В інтернет магазині MTA.UA ви можете купити аксесуари для камери gopro та інших екшн камер за вигіднішою ціною. Для того щоб вибрати необхідний вам аксесуар вам достатньо лише зателефонувати нам і ви отримаєте консультацію від наших менеджерів. Магазин MTA.UA здійснює швидку доставку аксесуарів для стрілялки камер по всій Україні (Харків, Луцьк, Київ, Одеса, Чернівці, Дніпропетровськ, Львів, Тернопіль, Вінниця, Житомир, Хмельницький та інші міста).