з 09:00 до 21:00

Аксесуари для кліматичної техніки

Безпечна робота кліматичної техніки та опалювальної системи залежить не тільки від якості й ефективності самого обладнання, але й від правильно підібраної автоматики, комплектуючих та аксесуарів. 

Додаткове обладнання має добре функціонувати і бути високої якості, адже це має важливе значення для терміну експлуатації та правильної роботи кліматичної техніки. 

Аксесуари для зволожувачів повітря та озонаторів

Зволожувачі повітря особливо актуальні в зимовий сезон, коли системи опалення у будинках можуть пересушувати повітря. Наслідками такої ситуації часто стають подразнення, запалення очей, верхніх дихальних шляхів і легенів. Зволожене повітря значно полегшує дискомфорт при застуді, грипі, гострих респіраторних захворюваннях.

Використання зволожувачів передбачає періодичну заміну фільтрів. В МТА представлено класичні очищуючі, а також зволожуючі, карбонові подушки, фільтри з іонами срібла тощо. 

Аксесуарами, що розширюють функціонал зволожувачів є IQ-модулі і метеопульти.

Аксесуари для кондиціонера

  • Адаптери і модулі для WI-FI-управління здатні перетворити звичайний кондиціонер на розумний кліматичний пристрій. Такі аксесуари можуть бути вбудованими в кондиціонер виробником. А можна придбати їх додатково та удосконалити свій прилад, щоб отримати можливість віддаленого керування і розширених налаштувань.
  • Теплоізоляційні віконні шторки використовуються для встановлення мобільних кондиціонерів в приміщеннях з вікнами, що відкриваються як всередину, так і назовні. Така ширма забезпечує кріплення кондиціонера у віконному отворі з повною ізоляцією від зовнішнього повітря. Аксесуар не порушує конструкції самого вікна і не перешкоджає роботі його фурнітури. Вікно можна відкривати і закривати без демонтажу шторки.

Аксесуари для котла

Найбільш поширеними комплектуючими для котлів є: клапани, термостати, регулятори тяги, програматори, сполучні і кріпильні елементи, вентилятори, захист обладнання від перегріву тощо.

Автоматика та комплектуючі для котлів впливають не лише на економію і зручність в роботі з пристроєм, але і на безпеку користувачів. Тому їх вибору слід надавати особливу увагу. І купувати, відповідно до власних умов та ситуацій з експлуатації.

Аксесуари для обігрівача

Пасивні опори, телескопічні ніжки, кронштейни, терморегулятори, сенсорні програматори – комплектуючі, що якісно доповнюють функціонал обігрівачів і конвекторів. 

Аксесуари для очищувача повітря

Прилади для очищення повітря все частіше купують для офісів, будинків та квартир. Адже сучасні люди змушені дихати повітрям, яке часто забруднене кіптявою, пилом, вихлопними газами тощо. Класичний очищувач повітря складається із вентилятора, іонізатора, системи фільтрів (для глибокого очищення, вловлювання запахів та тонкого очищення). 

Очищувачі можуть бути оснащені і додатковими функціями:

  • ультрафіолетова дезінфекція приміщення;
  • електростатична іонізація повітря;
  • ароматизація;
  • зволоження;
  • охолодження;
  • озонування;
  • антибактеріальний захист.

Для коректної і ефективної роботи цього пристрою, необхідно періодично змінювати фільтри. 

Купити аксесуари для кліматичної техніки можна в каталозі інтернет-магазину МТА. Зручні фільтри допоможуть обрати вдалу модель, вивчивши її переваги, характеристики, призначення та інші особливості.