з 09:00 до 21:00

Аксесуари для кухонної техніки

Кухня – уособлення затишку, комфорту та гостинності. Від її зручного облаштування залежить атмосфера творчого кулінарного дозвілля і його смачний результат. 

Хлібопечі, мікрохвильовки, мультиварки, соковижималки і м’ясорубки, тостери і блендери, кавоварки та інші пристрої та аксесуари до них здатні перетворити рутинне приготування їжі у натхненний процес. Із вдало підібраним кухонним інвентарем готувати улюблені страви легко та приємно. 

В каталозі товарів інтернет-магазину МТА представлено комплектуючі до різних типів кухонної техніки.

Аксесуари для блендера, міксера

Якісні запчастини для блендерів та міксерів можуть знадобитися у разі поломки техніки. Окремо виділяють аксесуари, здатні розширити функціонал пристроїв. В асортименті МТА присутні: вінчики, подрібнювачі, насадки, глечики, кришки, ємності, млинки, підставки та ін.

 

При покупці варто враховувати сумісність цих аксесуарів із побутовою технікою: 

 • оригінальні пристрої, призначені для однієї моделі, мають високу вартість, але і термін їх служби значно довший. 
 • перевагами універсальних моделей є те, що вони підходять для різних приладів та доступні за ціною.

Аксесуари для кавоварок 

Готувати запашну каву у кавомашині дуже зручно. До того ж, напій з професійної кавоварки виходить смачним та ароматним. Доглядати та обслуговувати цей пристрій допомагають спеціальні аксесуари: 

 • контейнери – запасні резервуари для води.
 • темпери – базові інструменти для приготування кави. Це невеликий прес, що складається з ручки та основи і використовується для формування кавової таблетки. Від якісного пресування залежить смак майбутнього напою.
 • нок-бокси – підставки для відпрацьованої кави.
 • фільтри – аксесуари, виготовлені із нейлону, додатково покритого нітридом титану та пластикового каркасу.
 • засоби для чищення молочних систем – рятують ситуацію в разі появи молочних контурів. Мелена кава, у взаємодії з молоком, здатна утворювати маслянистий гіркий осад. Накопичившись у машині, він впливає на смак напою. Впоратися з цією проблемою допомагають таблетки для чищення молочних систем.
 • таблетки і набори для видалення накипу – більшість кавоварок виходять з ладу через тривалу дію накипу. Ефективним методом догляду є самостійне очищення кавомашини з допомогою спеціальних порошків, рідини чи таблеток. Адже у “запущених” випадках доведеться звертатися в сервісний центр.

Аксесуари для кухонного комбайна та м’ясорубки

Можливості кухонних комбайнів не обмежуються заводською комплектацією і налаштуваннями. У багатьох випадках розширити функціонал приладу можна за допомогою додаткових аксесуарів: насадок для томатів чи приготування макаронних виробів; блендера; морозивниці; соковижималки; терток, чохлів та ін.

Аксесуари для пароварок і мультиварок

Покликання мультиварок і пароварок полягає у тому, що корисна їжа може бути неймовірно смачною, а процес її приготування простим і швидким. 

Найбільш затребуваними запасними частинами і аксесуарами для цих девайсів є:

 • замки кришок;
 • парові клапани;
 • датчики, терморегулятори, тени і інша електроніка;
 • чаші;
 • парові кришки.

Найкращі ціни на аксесуари для кухонної техніки

Купити аксесуари для кухонної техніки можна в інтернет-магазині МТА, оформивши замовлення на сайті. Товари від виробників Braun, Kenwood, Philips, Redmond та ін. представлені в каталозі за вигідними цінами від 99 грн. А зручні фільтри допоможуть обрати вдалу модель, вивчивши її переваги, характеристики, призначення та інші властивості.