з 09:00 до 21:00

Аксесуари для техніки для дому

Побутова техніка – це система сучасних пристроїв, покликана створювати побутовий комфорт і дарувати своєму власнику можливість заощаджувати сили та час. 

Пилососи, праски, пароочисники, зволожувачі повітря та інші пристрої – техніка для дому, що вдало допомагає підтримувати будинок у чистоті, якісно доглядати за одягом тощо. 

З часом побутові прилади можуть втрачати свою ефективність. Це можна виправити, замінивши певні комплектуючі або придбавши спеціальні аксесуари для домашньої техніки, щоб відкрити її “друге дихання”.

В каталозі товарів інтернет-магазину МТА представлено комплектуючі до різних типів техніки для дому.

Аксесуари для зволожувачів повітря

Зволожувачі підтримують комфортний рівень вологості повітря в приміщенні. Ця опція є необхідною не лише взимку, коли система опалення пересушує повітря, але й у теплу пору року. 

Фільтри для зволожувачів виконують важливу функцію – затримують мікроби, пил, шерсть, бактерії. Це дозволяє знизити ризик розвитку алергічних реакцій, хвороб органів дихання. Для того, щоб зволожувач ефективно працював над цими завданнями, фільтри необхідно періодично змінювати.

Фільтри запобігають появі білого нальоту на самому зволожувачі та меблях. Проходячи через фільтр, вода очищається від солей, мінералів кальцію і магнію та стає менш жорсткою. Для справної роботи зволожувача повітря, рекомендується змінювати його кожні 3-4 місяці. 

Аксесуари для пароочисника

Пароочисники здатні навести бездоганну чистоту  без додаткових засобів і надмірних зусиль. Прибирання паром забезпечує максимальну гігієнічність та здоровий мікроклімат у домі. 

Серед аксесуарів, які підвищують ефективність пароочисника – різноманітні насадки (для миття вікон, підлоги, плитки, ванни, чищення килимів тощо); мікроволоконні серветки.

Аксесуари для пилососа

Розширити функціонал пилососа можна завдяки додатковим пристроям. Зручно, наприклад, користуватись паперовими мішками для пилу. Їх можна не витрушувати, а щоразу змінювати на новий. Тканинні багаторазові мішки мають свої переваги – вони економні та міцні. Проте багаторазовий мішок необхідно періодично прати. 

До інших аксесуарів належать:

  • щітки 
  • фільтри 
  • набори насадок 
  • мікрофіброві серветки 
  • набори насадок
  • мікрофіброві серветки
  • забори для чищення
  • адаптери
  • акумулятори

Аксесуари для праски та парогенератора

Насадки для делікатних тканин – справжній “рятівний жилет” у прасуванні ніжних і тонких речей. З ними можна не боятись пошкодити улюблену блузу чи спалити мереживну сукню – дбайлива робота праски дозволить вам завжди  виглядати бездоганно. 

Купити аксесуари для техніки для дому від популярних виробників можна в каталозі інтернет-магазину МТА. Зручні фільтри допоможуть обрати вдалу модель, вивчивши її переваги, характеристики, призначення та інші особливості.