з 09:00 до 21:00

Аксесуари до техніки для краси і догляду

Підтягнута фігура, шовковисте волосся, охайний зовнішній вигляд – головні складові привабливого образу. 

Сучасні прилади для краси і догляду допомагають турбуватися про себе та рідних, щоб кожного дня виглядати бездоганно. Фени, тримери, машинки для видалення катишків, підлогові ваги, праски та інша техніка для краси та здоров'я – те, без чого сьогодні складно обійтися не тільки дівчатам і жінкам, а й сильній половині людства. 

Які є види аксесуарів до техніки для краси та догляду

  • Бритви, електробритви. Сітка і ріжучий блок – основні видаткові частини бритви. Для того щоб якість гоління завжди була на вищому рівні, необхідно підбирати оригінальні аксесуари для бритви. Від якості витратних матеріалів буде залежати ефективність роботи пристрою. Слід купувати змінні запчастини для бритви, які підходять саме до вашої моделі. Деякі витратні елементи можуть бути універсальними та застосовуватися для різних бритв, однак є такі, які через свої технічні особливості сумісні лише з однією моделлю. Сітка і ріжучий блок можуть продаватися окремо або разом, проте фахівці наполегливо рекомендують одночасно проводити заміну обох частин, оскільки обидва елементи зношуються. Аксесуари для бритв включають в себе не тільки ріжучий блок, сітку або касету, а й картридж для бритви, всередині якого знаходиться спеціальна рідина для очищення пристрою. Бриюча голівка легко очищається. Спеціальні засоби для чищення є не тільки ефективними, але і гігієнічними. Після чистки, бритву слід ретельно просушити. Є моделі, в яких за допомогою одного натискання кнопки запускається автоматична програма з чищення, зарядки і змащування пристрою;
  • Епілятори. Комплектуючими до цього пристрою є насадки для швидкої і точкової епіляції, для чутливих ділянок, для пілінгу, масажу тощо. Деякі виробники оснащують комплектацію додатковими аксесуарами: щіточка для очищення приладу; підставка для зарядки; косметичка або мішечок для зберігання; блок живлення для живлення; захисний ковпачок для епіляторів Face; захисний ковпачок для щіточок для пілінга; рукавиця, що охолоджує.
  • Машинки для стрижки і тримери. Перше, що губиться і виходить з ладу – змінні насадки. Тому перукарям варто подбати про комплектацію свого інструмента змінними ножами різної довжини для окантовки і плавних переходів; додатковими насадками; акумуляторним блоком; підставками; гігієнічними спреями та ін.;
  • Фотоепілятори. Гарною альтернативою салонній процедурі є домашня фотоепіляція, яка не вимагає значних зусиль і часу. Щоб фотоепілятор працював ефективно, необхідно періодично замінювати лампи;
  • Бігуді – призначені для створення локонів. Електричні варіанти зручні у використанні. Вони швидко допомагають надати бажаної форми зачісці, при цьому не шкодять волоссю.

В інтернет-магазині МТА  можна знайти великий асортимент аксесуарів до пристроїв для догляду за обличчям, тілом, волоссям і одягом від найкращих виробників. 

Якщо вам знадобиться допомога у виборі товару, можна звернутися до наших консультантів за необхідною, більш детальною інформацією.