Акумулятор Nokia BP-3L Avalanche Premium 1400 mAh

Код товару: 001-43720
Знятий з виробництва

Допоможемо підібрати аналогічний товар!

телефонуйте 095 405 15 15
Ціна:
165 грн

Схожі Акумулятори для телефонів

<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> <html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml"> <head> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" /> <title>Акумулятор Nokia BP-3L Avalanche Premium 1400 mAh

BP-3L Avalanche Premium 1400 mAh – це акумулятор для деяких моделей телефонів Nokia. Даний акумулятор зроблений із високоякісних матеріалів, що надійно захистить його від можливих падінь при заміні, чи перенесені. Акумулятор має енегроємність у 1400 мАг, що дозволить Вам довгий час користуватися Вашим телефоном, завантажуючи його на повну силу. Акумулятор має яскравий колір, що дозволить Вам легко знайти його у валізі чи сумці. При використанні акумулятора були використані першокласні матеріали високої якості, що дозволяють йому довго та надійно тримати заряд Вашого телефона.

Хороший варіант для подорожі
 • Хороший варіант для подорожі

  Акумулятор BP-3L Avalanche Premium 1400 mAh буде чудовим вибором для людей, що багато подорожують. Коли у довгій дорозі немає місця для підзарядки телефону - даний аксесуар завжди готовий допомогти. Заміна акумулятора відбувається максимально швидко, а його форма точно повторює форму отвору в телефоні, максимально щільно прилягаючи до телефонного апарату.

 • Залишіть перший відгук

  Повідомити про відповідь на ел.пошту

  Вiдгуки про Акумулятор Nokia BP-3L Avalanche Premium 1400 mAh

  Відгуки для даного товару відсутні

  Написати відгук

  Повідомити про відповідь на ел.пошту

  Акумулятор Nokia BP-3L Avalanche Premium 1400 mAh

  Знятий з виробництва
  165
  Повідомити коли з'явиться