mTa-blog
На порозі 2020. Як так швидко? Хіба 2007 був не 2 роки тому? Ще ж зовсім недавно ми раділи першому купленому смартфону, благородно називаючи його - “сенсорний телефон”, зовсім нещодавно в нас нарешті з’явилась 4G -мережа і відео почали завантажуватися швидше, тільки недавно з’явилися перші смарт-годинники і безпровідні навушники. Як це відбувалося? MTA.UA вирішили разом з вами згадати найяскравіші події десятиліття, що минає. Погнали!
6 груд 2019 Читати
Ще з 2018 року ми часто чуємо про нову надшвидкісну технологію зв’язку 5G, яка у найближчому майбутньому прийде на зміну 3G та 4G. Коли очікувати на її появу в Україні та які основні властивості 5G?
2 груд 2019 Читати
Хей, аміґо!  Поки ви здійснювали покупки на Чорну п'ятницю, ми тут провели розіграш крутезних призів!
29 лист 2019 Читати
Осінньо-зимовий період – це чудовий час для вечірніх посиденьок біля каміна, теплого чаю та читання улюблених книг. Останніми роками ми маємо сумну статистику –  36 % дорослих українців не прочитали в 2018-му жодної книги, а для проведення дозвілля наші громадяни все частіше обирають перегляд телевізора. Та все ж і книголюбів серед нас також вистачає.
25 лист 2019 Читати
Щороку кількість ґаджетів на ринку техніки невпинно зростає. Майже кожного місяця виробники випускають нову модель телефону або просто вдосконалюють наявну, додаючи їй нових функцій. З таким шаленим потоком постійних новинок дуже легко заплутатись і не знайти потрібну модель телефону з хорошим процесором, якісною камерою та найкращим дисплеєм.
21 лист 2019 Читати