Новини, статті, огляди

Акція: Даруємо 100 грн на першу покупку Технологія Smart TV на телевізорах стає все більш популярною, і все завдяки розширеному функціоналу.
8 лист 2018
Читати
Ви можете швидко поділитись паролем від мережі Wi-Fi між двома iPhone чи iPad з iOS 11. Для цього вистачить піднести один пристрій до іншого.
7 лист 2018
Читати
Акція: Даруємо 100 грн на першу покупку Кожна людина хоча б раз у житті, але губила свій смартфон. Комусь пощастило загубити стільниковий вдома, і навіть понервувати через неможливість знайти помічника серед звичних речей.
5 лист 2018
Читати
Літо закінчилось, але ще не був на морі? Впевнений, що у тебе з'явиться бажання зануритись у воду, тому варто думати не тільки про сланці чи плавки, але й запастись водостійкими гаджетами. Та не вартує купляти перший побачений гаджет з поміткою вологостійкість. Є ціла низка ступенів захисту,  в якій кожен пункт відповідає своїм показникам. Нагадування для тих, хто міг забути :
5 лист 2018
Читати
Акція: Даруємо 100 грн на першу покупку Ви теж вважаєте, що раз дитина і так проводить час за планшетом, то нехай вона це робить із користю? Тоді наш матеріал для вас. Пропонуємо найкращі мобільні додатки на Android та iOS для малечі.
5 лист 2018
Читати
Акумулятори iPhone X, iPhone 8 та iPhone 8 Plus можливо зарядити до 50 % за пів години. Опишемо, що для цього потрібно.
1 лист 2018
Читати