mTa-blog
Смартфони відомого китайського бренду Xiaomi не так давно почали активно продаватися на ринку техніки, але вже встигли завоювати любов користувачів до своєї продукції.
19 вер 2019 Читати
Вже декілька років поспіль смартфони Samsung є найпопулярнішими серед користувачів у всьому світі. Ще з початку появи мобільних телефонів на нашому ринку, ми добре знайомі з цим виробником. Samsung – це багаторічний досвід та перевірена якість.
19 вер 2019 Читати
 Дуже часто сучасні смартфони відомих брендів мають занадто велику вартість для середньостатистичного жителя нашої країни. А брати кредит щоб купити iPhone зовсім не хочеться. Що ж робити?
19 вер 2019 Читати
Багато хто з нас, почувши слова «телефон Нокіа», занурюється у певну ностальгію. Ми прекрасно пам'ятаємо старенькі «вічні» кнопкові телефони, якими можна було умовно кажучи горіхи колоти, вони не боялися ударів, перепадів температур, падінь з висоти і могли служити нам більше 10 років.
18 вер 2019 Читати
Разом з оновленням September 2019 популярна стратегія Civilization VI отримає новий мультиплеєрний режим Red Death, який є варіацією на тему жанру Battle Royale.
13 вер 2019 Читати
Huawei – компанія, яка у 2018 році стала другим найбільшим виробником смартфонів у світі після Samsung. На пострадянському просторі Huawei  навіть певною мірою обходить Samsung.
12 вер 2019 Читати