Новини, статті, огляди

Цього року нам виповняється 19 років!
5 черв 2018
Читати
Зовсім нещодавно відкрито новий магазин мережі mTa! Знайти його ви зможете в торгівельному центрі «ДомаЦентр», що знаходиться по вул. Будівельників, 40, за 1 хвилину ходьби від м. Дарниця 
23 трав 2018
Читати
Шановні читачі та відвідувачі нашого блогу! Хочемо повідомити вам приємну новину: ми створили для вас інформаційний канал в Телеграмі! Підписуйтесь на нього і ви завжди будете першими дізнаватись про новини сучасного світу, виставки цифрової техніки, нові технології та гаджети.
23 трав 2018
Читати
Геймерське крісло — це сучасний винахід, який суттєво спростив життя багатьом професійним гравцям та простим людям, які надто довго проводять час перед власним комп'ютером. Регулярні перенавантаження, незручні пози, ігрові марафони довжиною в 8 і більше годин: все це не тільки завдає шкоду вашому здоров'ю, але й залишає суттєвий дискомфорт.
22 трав 2018
Читати
Правильно обрати моноблок — це важливо, адже саме від вашого вибору залежить його майбутнє використання та комфорт під час цього процесу. Не забувайте, що ціна моноблоку напряму залежить від його потужності, і навпаки. Сьогодні консультанти mTa.ua підібрали для вас по дві найкращі моделі серед дорогої, середньої та бюджетної цінової категорії для того, щоб кожен зміг найти оптимальну для себе модель.
21 трав 2018
Читати
Ми змінили адресу сайта multi-media.com.ua на простий та лаконічний mTa.ua. В Чернівецьких магазинах залишились звичні впізнавані вивіски МУЛЬТИМЕDIA. В Києві та Львові — mTa.
20 трав 2018
Читати