mTa-blog
У цій статті наші друзі з pingvin.pro розкажуть, в чому полягає небезпека придбання б/у ґаджета та як раптом не придбати "кота в мішку".  Вживані речі – це знахідка для тих людей, у яких не вистачає грошей на нові або для тих, хто не хоче сильно витрачатись. Нічого поганого в цьому немає, якщо ви не забобонні і не гидливі. І по суті, це особисте діло кожного. А особливо, якщо якась річ вам потрібна лише «на раз». Однак, купувати вживані ґаджети – це не найкраща ідея. Чому? Бо на вас може чатувати багато «підводних каменів». Ми розкажемо, на що варто звернути увагу, якщо ви все ж вирішили придбати вживаний ґаджет. Оскільки найчастіше купують вживані смартфони, то і приклади будуть наводитись враховуючи цей факт.
7 бер 2019 Читати
Безпровідні навушники і XIAOMI стало негативним сполученням слів після виходу їхньої першої моделі. Перший млинець грудкою, як то кажуть. Але китайці вирішили не здаватись.
7 бер 2019 Читати
Попередження! Ця стаття може викликати нестримне бажання витратити день на ностальгію та ігри:  Street Fighter, Mortal Kombat або Super Mario 64.
6 бер 2019 Читати
Факт: більшість компаній намагаються вистрибнути зі штанів аби повторити успіх компанії Apple. В цей раз бажання переплюнути лідера виявив Samsung (як, зрештою, і завжди).
1 бер 2019 Читати
На виставці MWC 2019 в Барселоні  Nokia спробувала втерти ніс всім завдяки своєму новому флагману Nokia 9 PureView.
26 лют 2019 Читати
Samsung взяли і перевершили очікування всіх фанатів своїх ґаджетів. Це сталося на презентації 20 лютого.  В перші півгодини корейці закинули в маси шалену бомбу у вигляді найдивовижнішого продукту на ринку - Samsung Galaxy Fold!
21 лют 2019 Читати