з 09:00 до 21:00

Блоки живлення для ПК, спеціальний конектор fan-m (fan monitor function): немає

Відгуки про товари

Работает без проблем в связке с RX580 уже более 3! лет. Когда покупал был уверен, что это временное решение. Но напряжения в норме, провода - да не модные черные, но правильного диаметра и не греются, пусть себе работает и дальше... Для тех кому все-равно на модный черный цвет корпуса и проводов смело рекомендую! У блока есть необходимые защиты и пусть не отличные, но пристойные конденсаторы.

user

Підключення до процесора лише 4 пін ніяким 4 + 4 і не пахне.

user

Chieftec використовую більше 15 років, а даний блок 2 роки не було жодного ремонту. В ньому є все що потрібно для роботи ПК. В мене він живить Ryzen 9 3950X, вистачає з головою. Вентилятор тихий, вольтажі тримає всі які заявлені. Добротний блок, за такі гроші відмінна якість.

user

Взяв цей блок живлення для Ryzen 3500x та GTX 1650 Super. Свою роботу виконує. За час користування ніяких збоїв не виявив.

user

Взяв з запасом під майбутню відеокарту. Працює відносно тихо, єдине що при увімкненні/вимкненні якийсь незрозумілий звук видає. Наче щось всередині перемикається. По надійності буде видно з часом. Але мій попередній залман працює вже 6 років, і досі живий. Тому знову обрав цей бренд

user

Блок питания мощностью на 500 ватт даже на сегодня будет полностью удовлетворять современные домашние системы на том же процессоре амд со встроенным видео, что потребляет всего до 100 ватт мощности, тем более современные сборки уже идут с ссд. Вентилятор тихий, хороший воздушный поток создаёт. Корпус из металла, хотя металл не особо толстый по толщине.

user

Отличный блок питания для маломощного домашнего ПК. Старый ноунейм сломался, купил на замену этот. Результат отличный - уровень шума заметно снизился, БП практически не слышно без нагрузки. В комплекте шли стяжки для укладки кабелей, болтики и шнур питания. Покупкой доволен.

user

FSP ми знаємо з дитинства (це виробник блоків живлення з 30-річним досвідом),450w це чесні вати по 12вольтам (а багато інших виробників в заявлені вати додають 3v, 5v і ще не зрозуміло які цифри та ще й брешуть),в офісній/браузерній роботі безшумний, в іграшках вентилятор шумить більше ніж відеокарта (я знизив шум, розібравши його і витягнув прозору пластикову напівперегородку під вентилятором, є ще дієвіші маніпуляції, але це все позбавляє вас гарантії)

user

Однозначно лучше всяких обычных чифтеков (начинкой, вентилятором и гарантией 10 лет да ещё при этом модульный) за сопоставимые деньги.

user

Блок живлення виконує важливу роль для функціоналу комп’ютера. Він живить усі вузли ПК енергією постійного струму за рахунок перетворення напруги мережі до необхідних показників.   

Головний параметр, яким варто керуватися під час покупки цього пристрою – це потужність, яка вимірюється у ватах та має відповідати рівню потужності усіх інших компонентів комп’ютера.

Техніка, призначена для кіберспорту чи монтажу відеороликів, потребує більшої потужності – близько 600W. Офісні ПК не вимагають такої кількості електроенергії, їм підійде пристрій з потужністю від 300 до 450W. До того ж, компоненти комп’ютера з кожним роком стають все менш вимогливими до електроенергії і блок живлення більш ніж на 500W може знадобитися лише в рідкісних випадках.

Як обрати блок живлення?

Щоб правильно вибрати блок живлення для ПК, варто дотримуватися наведених нижче правил:

  • Підрахуйте кількість енергії, яку використовують інші компоненти системного блоку в комплексі. Купувати потужний блок живлення для комп’ютера, який призначений для роботи з текстовими редакторами і таблицями не варто. Це допоможе заощадити гроші.
  • Обирайте пристрої, виготовлені за стандартом АТХ. Їх особливість полягає в більш низькій вірогідності пошкодження інших елементів ПК під час перепаду напруги, короткого замикання в системі електропостачання. Подібні блоки живлення працюють у зв’язці з материнською платою, тому навантаження розподіляється більш рівномірно. 
  • Важливо з’ясувати, чи має блок живлення у функціоналі SCP. Ця функція забезпечить додатковий захист приладів, що працюють, під час перенапруги, миттєво знеструмивши їх. Для захисту від “стрибків” напруги слугують функції OPP, OVP, UVP.
  • Блок живлення для ПК має бути обладнаний усіма інтерфейсами, що забезпечать ефективну роботу пристроїв та мати в комплекті кабелі до них.
  • Вентилятор – пристрій, який захищає комп’ютер від перегріву. Його робота може створювати багато шуму. Особливо це стосується бюджетних моделей. Існують пристрої з пасивною системою охолодження, яка не передбачає наявність вентилятора. Проте, їх потужність невисока.
  • Важливим параметром є коефіцієнт корисної дії. Він означає ефективність, з якою блок живлення перетворює електроенергію під потреби інших компонентів комп’ютера. 

Де купити блок живлення?

Визначившись із потрібними вашому комп’ютеру параметрами блоку живлення, обирайте модель необхідної потужності в нашому інтернет-магазині. MTA пропонує блоки живлення від надійних і найпопулярніших брендів за оптимальною ціною.