з 09:00 до 21:00

Чохли-накладки, модель телефону: xiaomi mi 9

Відгуки про товари

У цій моделі є всі характеристики для того, щоб її купувати. Матеріал навпомацки дуже приємний, сам чохол щільно прилягає до телефону і не втрачає форму від постійного використання. Класно і те, що всередині у нього ніжне покриття, яке не шкодить панелям смартфону.

user

Завжди любила, щоб мій мобільний виглядав бездоганно. Чохол і настрій піднімає і допомагає захистити смартфон від пошкоджень. Так як він силіконовий, його нелегко випустити з рук. На дотик м'який і дуже приємний.

user

Коли я прикупила собі новий телефон, то вирішила що потрібно відразу брати і чохол. І підібрала чудову модель для нього в МТА. Він мені сподобався чудовим дизайном. Добре сів на мій новенький смартфон. Виглядає добре і красиво.

user

За довгий час користування не облізло, і до нього не чіпляється ніяке сміття на кшталт пилу, і ворсинок з одягу. У нього є ще й м'яка підкладка з мікрофібри.

user

Внутрішнє покриття чохла виготовлене з мікроволокна, яке не пошкодить корпус гаджета. Усі вирізи для камери, динаміків та роз'ємів знаходяться чітко на своїх місцях. Тому чохол виглядає на пристрої дуже круто.

user

Прилягає щільно, навіть крихта не пролізе. Чітко повторює вирізи під різні роз'єми. Все рівно. Я задоволений!

user

Мінімалістичний, приємний до тактильних відчуттів, тривалий термін служби цього чохла вразив мене! рекомендую!

user

Люблю класику, тому на свій гаджет вибрав цей чохол, без надмірностей та наворотів. Я задоволений аксесуаром.

user

Чохол зовсім не такий як на фото , приїхав самий дешевий резиновий...

user
user