з 09:00 до 21:00

Дитячий транспорт

Необхідність дитячого транспорту

В момент, коли малюку стає “тісно” у візочку і він прагне розширення простору для ігор, варто поповнювати транспортний арсенал. 

Діти дорослішають і потребують нових вражень, самостійності у виборі напрямку і швидкості руху, реалізації своєї сили та спритності. Їм хочеться рухатися, вивчати навколишній світ, поводитися активно і витрачати зайву енергію. 

Дизайн та види транспорту для дітей

Кожен із видів дитячого транспорту призначений для певного віку, типу активності, сезону: 

  • дитячий електромобіль – дітям подобається наслідувати батьків, тож якщо у дорослих є машина, дитина буде в захваті від електротранспорту, адже так вона зможе відчути себе самостійною. Дитяча машина працює на електричному акумуляторі, потужність і обсяг якого відрізняються пропорційно вартості іграшки. Деякі авто можуть розганятися до 20 км/год, але для малюка до шести років краще обрати щось повільніше. Запорука безпеки дитячого електрокара – пульт управління для батьків. Так ви зможете контролювати траєкторію дитини та не допустити небезпечну ситуацію. Зовнішній вигляд електромобіля може повторювати дорослі машини, наприклад, джип або відому марку легкового авто. Якщо ви шукаєте транспорт для двійні, придивіться до двомісних моделей. Також у продажу можна зустріти дитячі мотоцикли та квадроцикли – все обмежується лише вашими побажаннями й мріями дитини. 
  • самокат – один із найпопулярніших варіантів дитячого транспорту: він легкий, недорого коштує і подобається дітям. Катання на самокаті вимагає роботи кількох груп м'язів одночасно, тому прогулянки з такою іграшкою сприяють фізичному розвитку дитини. Обираючи модель самоката, слід орієнтуватися на висоту керма і кількість коліс.
  • біговел – двоколісний велосипед без педалей. Щоб покататися, дитина має розігнатися, відштовнутися та їхати за допомогою інерції. Біговел корисний для фізичного розвитку. Він добре підходить для репетиції перед покупкою велосипеда. Головна вимога до такого транспорту – відповідність зросту малюка. Біговел можна використовувати від 1.5-2 років, а це час швидкого росту, тому не варто купувати модель «впритул». Вдалими є моделі, які дають можливість регулювати висоту сідла.
  • велосипед – класичний дитячий транспорт на педалях, який, мабуть, був у дитинстві у кожного. Це кращий вибір для активних прогулянок і веселого проведення часу, а також відмінний спосіб привчити дитину до спорту. Для малюків від одного року – обирають велосипеди на трьох колесах зі спинкою
  • ролики – від їх правильного вибору залежить не лише спортивна форма і активність дитини, але й безпека та комфорт. Асортимент сучасних роликових ковзанів численний і різноманітний. Розрізняють однорозмірні і розсувні моделі (колеса розташовані по одній лінії); триколісні платформи, що кріпляться до взуття; ковзани-квади (кріпляться на взуття або пропонуються у вигляді спеціальних черевиків на чотирьох колесах, розташованих в два ряди).
  • толокар – яскрава та динамічна іграшка для найменших. Щоб малюк не впав, передбачено кермо, а великі колеса рухаються за допомогою поштовхів ніжками. Катання на толокарі розвиває м’язи та дозволяє закріплювати навички ходьби. Якщо дитина втомиться кататися, у комплекті є ручка або мотузочка для батьків. Толокар – вдало підходить для малюків, які навчаються ходити. Він невисокий, тому падіння не принесе шкоди, а невелика вага дозволяє легко брати іграшку на прогулянки. 

Функціональність і безпека

Завдяки різноманітності вибору, купити транспорт для дитини можна швидко і просто. Головною умовою, яку мають врахувати батьки – безпека та функціональність. Міцна, надійна конструкція, мінімальне навантаження на коліна і хребет, легка конструкція – сприяють зручному застосуванню пристроїв. 

Найкращі ціни на дитячий транспорт

В МТА можна придбати дитячий транспорт для хлопчиків і дівчаток будь-якого віку. А наші менеджери проконсультують вас щодо характеристик і можливостей бажаної забавки.