10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових
з 09:00 до 21:00

Екшн-камери: Garmin

Відгуки про товари

Не высокая стоимость относительно получаемого результата. Наличие достаточного количества режимов сьемки: полукруг рыбий глаз, астероид, панорама, цилиндр, виртуальная реальность.

user

Камера набагато витриваліша в складних погодніх умовах і на відміну від восьмої моделі не сідає за 5-10 хвилин

user

очень ждал, было интересно сделают ли что-то новое отличное от 9ки. То, что новый процессор заметно сразу, картинка интереснее. Очень хорошо, что не стали делать отдельные аксессуары только под 10ку, и весь арсенал аксов подходит

user

Невелика відмінна камера. Відмінна якість зйомки 4к. Стабілізатор працює! Вмикається не тільки кнопкою включення, а ще й функціональною кнопкою. Може працювати як повербанк при підключенні смартфона. Також заряджається від повербанку, що дуже добре.

user

Камера действительно заслуживает внимания и денег, которые за нее просят. Работает эффективно, быстро, без глюков. Картинка четкая, все визуализируется. Рекомендую!

user

Це моя перша єкшен-камера, так що особливого порівняння немає. Перше враження, в цілому сподобалося. Зйомка на вулиці в денний час влаштовую на всі 100%. Подобається: формат 8:7. Голосове управління.

user

Компактність, хороша якість запису, стабілізація, широкий кут огляду, також у додатку виводиться зображення з камери на смартфон у реальному часі по блютус, можна керувати записом зі смартфона

user

Отличная камера. Чувствительный экран с простым и понятным интерфейсом - легко управлять

user

Не всі кріплення NVG для військових шоломів мають різьбу, а лише місце для гайки. Це коштувало для мене титанічних зусиль. Адже в полі таку не купиш. Здивований такою комплектацією.

user