Електрона книга 6.0'' Amazon Kindle Paperwhite Special Offers Black

Код товару: 001-37382
Знятий з виробництва

Допоможемо підібрати аналогічний товар!

телефонуйте 095 405 15 15
Ціна:
4019 грн

Схожі Електронні книжки

Відсутність бліків при яскравому сонячному світлі

Відсутність бліків при яскравому сонячному світлі

На відміну від планшетів та екранів смартфону, читати книги з електронним девайсом Amazon Kindle Paperwhite Special Offers надзвичайно зручно та приємно. Тримаючи пристрій у руках, у Вас неодмінно виникне відчуття, що книга не електронна, а паперова. Вас не дратуватиме яскраве світло дисплею, а в умовах освітлення гаджету сонячними променями на екрані електронної книги не з’являються бліки, що дозволить Вам з комфортом насолоджуватись улюбленими літературними виданнями.

 

Піклується про Ваші очі

Піклується про Ваші очі

Відтепер можете не перейматись за безпеку Вашого зору, адже з електронною книгою Amazon Kindle Paperwhite Special Offers він щоразу під надійним захистом. Це забезпечується можливістю власноруч регулювати яскравість дисплею в умовах змінного освітлення. Окрім цього, гаджет надзвичайно тонкий та легкий, ніж будь-яка паперова книга, тому електронний пристрій Amazon Kindle Paperwhite Special Offers зручно лежить у руці і є придатним для тривалого читання без відчуття втоми та дискомфорту.

 

Зарядка щомісяця, а не щодня

Зарядка щомісяця, а не щодня

Вам більше не потрібно бути прив’язаним до розетки. Однієї зарядки може вистачити на термін до восьми тижнів (при умові, що час, який Ви виділяєте на читання у день складає півгодини). Хіба це не ще один аргумент на користь електронної книги Amazon Kindle Paperwhite Special Offers?

 

Функція Time to Read і технологія Whispersync

Функція Time to Read і технологія Whispersync

Time to Read - це нова функція для Kindle Paperwhite, яка допомагає розрахувати час до закінчення читання глави або книги. Час Time to Read розраховується, виходячи з Вашої швидкості читання, і відповідно до неї постійно ж і оновлюється. З функцією Time to Read дуже просто визначитися, чи варто починати нову главу чи просто дочитати поточну. Технологія Whispersync автоматично синхронізує останню прочитану сторінку, закладки і коментарі на усіх Ваших пристроях. Ви завжди можете продовжити з того місця, на якому зупинилися.

 

Безкоштовне резервне копіювання Вашої бібліотеки

Безкоштовне резервне копіювання Вашої бібліотеки

Завдяки функції автоматичного резервного копіювання даних електронної бібліотеки, Вам більше не варто хвилюватися за можливу ймовірність втрати Ваших книг. Якщо остання матиме місце, то у Вас завжди буде нагода в будь-який момент завантажити їх знову.

 
4309
оцінок
ІНДЕКС НАДІЙНОСТІ
відмінно
94% клієнтів рекомендують наш інтернет-магазин і надалі планують здійснювати у нас покупки
| 2019-03-24 03:12:43
Недоліки: Зворотній зв‘язок про статус замовлення
Переваги: Відповідає очікуванням

Коментар: Про стан доставки довелося питати власноруч, інформації про те, що замовлення є у магазині не приходило. Незважаючи на підняття ціни на даний товар, з оплатою замовлення по його оригінальній ціні питань не виникло, це чудово. Магазином планую надалі користуватися, є в них щось приємне.

Залишіть перший відгук

Повідомити про відповідь на ел.пошту

АКСЕСУАРИ: Електрона книга 6.0'' Amazon Kindle Paperwhite Special Offers Black

Вiдгуки про Електрона книга 6.0'' Amazon Kindle Paperwhite Special Offers Black

Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Повідомити про відповідь на ел.пошту

Електрона книга 6.0'' Amazon Kindle Paperwhite Special Offers Black

Знятий з виробництва
4019
Повідомити коли з'явиться