ГАРАЖНИЙ РОЗПРОДАЖ

ДО -70% НА ОСТАННІ МОДЕЛІ

За покупками
з 09:00 до 21:00

Фітнес-браслети

Новинка
Відгуки про товари

Дитячий годинник з крокоміром і мотивацією діяльності. Що може бути кращим для дитини? Дуже крута система винагород. На відміну від програми Fitbit, програма Garmin відносно інтуїтивно зрозуміла у використанні.

user

Трекер топ. Очень много функционала как у премиум смарт-часов. В частности крутая опция смарт-тренера. Сравнил с данными эпл вотча жены - все четко, точно измеряют активность. Очень советую тем, кто не готов тратиться на эпл вотч.

user

Одного дня ,я вирішила,слідкувати за своїм здоров'ям ,та відсліжувати скільки кроків я роблю протягом дня.Давно бачила фітнес браслет у подруги,але не наважувалася його купувати.Але цей день настав,і подруГа мені його подарувала.Хочу сказати,що це найкращий подарунок,тому що браслет,показує точний пройденний шлях,та фіксує час.

user

браслет очень понравился, спасибо за быструю доставку.

user

Все працює, проблем нема, швидко доставили, батарея довго тримає. Товаром задоволений)

user

Довгоочікувана функція відстеження розташування — то дуже круто! Також швидка зарядка та браслет витримує занурення у воду з тиском до 5 атмосфер!

user

Яскравий дисплей, виконує заявлені функції добре!

user

Вроде не врёт в показаниях, на руке сидит удобно, но снять ремешок так и не вышло, внятного описания в инструкции нет, если вечером не оторву чего буду пользоваться.

user

Все чудово! Швидко! Товар такий як заявлено!

user

Як на мене вони чудові все подобається !!!

user