gerb ПРАЦЮЄМО В БЛЕКАУТ
Відповідаємо одразу
Відправляємо замовлення вчасно
з 09:00 до 21:00

Флеш-память USB

Відгуки про товари

Дешева флешка на 4 гігабайта. Відпрацювала вже 2 роки. З недоліків - ємність - всьо 4 . Швидкість предачі середня. Без глюків.

user

Важко вимагати від флешки 128 Гб за 300 гр чогось хорошого. Але єдина і суттєва претензія до виробника - в заявленій швидкості запису.

user

Стандартна робоча конячка. Я подібними вже не вперше користуюся -- ще наче не підводили. Корпус -- пластик, не найшвидша ні на читання ні на запис -- але і не найповільніша. Не мініатюрна, але і не здоровенна. Дешева але і не нонейм.

user

Не дорога флешка. 32 Гб хороша ємність. Без ковпачка - не загубиться. Є кріплення для шнурочка, можна закріпити до ключів. Прикольний металевий колір.

user

Звичайна бюджетна флешка. Приємна на дотик, зручний ковпачок.

user

В целом флешка не плохая, но Crystaldisk mark показал два параметра скорость - 0 (NTFS),а программа AS SSD Benchmark вовсе зависает во время теста. При копировании на флешку разных типов файлов, проблем не обнаружил.

user

Большой объём флешки, за не большую цену, флешки падают в цене и можно за прежнею цену взять большего объёма. Теперь уже 128гб не роскошь. Порадовала скорость чтения. А вот скорость записи при таком объёме могла быть в два раза выше. При долгой записи флешка хорошо так греется. Не знаю что будет если сразу записать 120 гб.

user

флешка не на 64 а 57.7, різниця 6 гігабайт!!!!!! це нормально?

user
user

Флешка имеет дополнительный разъём для Айфона (Lightning). Основной критерий для покупки. Остальные показатели мало чем отличаются от других моделей Сандиска, хорошая скорость, наличие гарантии на 5 лет.

user

Що таке флешка? Це спеціальний пристрій для збереження та переносу електронної інформації. Переважно флешки підключаються до пристроїв за допомогою стандартного usb, але останнім часом набули популярності моделі з micro usb інтерфейсом. Флешка такого формату використовується для підключення до планшета, або телефона. Чим ще відрізняються флешки ви можете прочитати нижче.

Чим відрізняється одна usb флешка від іншої?

Ціна - це неєдине чим може відрізнятися одна флешка від іншої. До того як купити собі флешку варто звернути увагу на такі характеристики:

  • Виробник флешки. Якщо ви бажаєте щоб ваша нова флешка працювала довго та якісно, то варто купити usb флешку від відомого виробника. Наприклад Kingston, Transcend, або Silicon Power;
  • Швидкість запису флешки. Від цього показника залежить швидкість з якою буде записуватися інформація на флешку. Для комфортного використання підійде флешка зі швидкістю запису від 6 Мб/с;
  • Швидкість зчитування флешки. Цей показник впливає на швидкість з якою інформація зчитується з флешки на пристрій. Буде доречно купити usb флешку зі швидкістю зчитування від 10 Мб/с;
  • Матеріал флешки. Матеріал з якого виготовлена флешка може бути різний: пластик, метал, навіть гума. Яку вибрати залежить тільки від ваших уподобань;
  • Дизайн usb флешки. Що тільки не вигадують виробники флешок для того щоб привернути увагу клієнтів. Флешка у вигляді брелока, різних фігурок, жіночі моделі з камінчиками та водонепроникні - все це ви з легкістю можете купити на нашому сайті.

Де купити флешки?

В інтернет магазині MTA.UA ви знайдете флешки ціна яких вас приємно здивує. Купити флешку від відомих виробників по вигідній ціні просто. Для цього вам лише треба подзвонити нам і ми допоможемо підібрати флешку за вашими побажаннями. Ми доставляємо флешки по всій Україні (Чернівці, Львів, Дніпропетровськ, Одеса, Рівне, Київ, Харків, Тернопіль, Житомир, Вінниця, Луцьк, Кіровоград та інші міста). Купуйте usb флешку в інтернет магазині MTA.UA