Фотоапарат Nikon D3100 kit (18-55mm VR) Black

Код товару: 001-21489
Знятий з виробництва

Допоможемо підібрати аналогічний товар!

телефонуйте 095 405 15 15
Ціна:
5167 грн

Схожі Фотоапарати

Неймовірна чіткість

Неймовірна чіткість

Nikon D3100 kit (18-55mm VR) – це можливість подарувати і собі, і близьким яскраві знімки, що повернуть Вас у минуле, з яким пов’язано багато прекрасних спогадів. Окрім того, спеціальна функція D-відео надає можливість запису відеокліпів у надякісному форматі Full HD, а також викарбовувати події як в темряві, так і при сонячному світлі. Варто зазначити, що модель також оснащена спеціальною удосконаленою системою обробки зображень EXPEED 2, що суттєво покращує можливості КМОП-матриці з розширенням 14,2 мільйонів пікселів з метою створення неперевершено чітких знімків в насичених кольорах.

 

Зручність і приємність використання

Зручність і приємність використання

Що ще можна сказати про дану камеру? Перш за все, це можливість використання таких функцій як Live View, а також запуск затвору та D-відео. В комплексі вони можуть перетворити використання звичайного фотоапарату у приємну справу. Необхідно додати, що в пристрій вбудовано спеціальний оптичний відеошукач (пентадзеркало) із 95-% покриттям кадру та коефіцієнтом збільшення 0.8х. Для зручної відеозйомки камера може похвалитися наявністю досить зручної кнопки, обрамленої механічним перемикачем, що переводить камеру в режим візування по дисплею. Що стосується барабану переключення режимів, то він сумісний із механічним важелем переключення способів зйомки (автозапуск, покадрова, по таймеру). Таке розміщення дозволяє зменшити затрати часу на пошук необхідного режиму в меню камери.

 

Автоматичний вибір режиму

Автоматичний вибір режиму

Варто зазначити, що Nikon D3100 kit (18-55mm VR) – це ще й до всього наявність спеціального режиму Live View. За допомогою даної системи можна автоматично обрати сюжет, який буде оптимальним режимом для об’єкту зйомки при тих чи інших умовах. Також варто сказати і про спеціальний режим безперервної слідкуючої АФ. Він дає змогу утримувати об’єкти в фокусі без натиснення спускової кнопки затвору.

 

Подвійна система видалення пилу

Подвійна система видалення пилу

Як відомо, багато хто з власників фототехніки скаржиться на запилення окремих частин камери. Виробник Nikon врахував це та забезпечив дану модель подвійною системою видалення пилу. Система передбачає очистку матриці та контроль за потоком повітря. Дана система не допускає попадання на матрицю фотоапарату пилу, а також появу плям на знімках.

 

Ергономічний дизайн

Ергономічний дизайн

Звичайно, важливо, щоб техніка не тільки відрізнялась функціональністю, але також могла похвалитись досить стильним та ергономічним зовнішнім виглядом. Ззовні Nikon D3100 kit (18-55mm VR) виглядає досить привабливо. Окрім цього, плавні лінії, обтічність форм та порівняно компактні розміри камери забезпечують досить зручне її використання.

 
4828
оцінок
ІНДЕКС НАДІЙНОСТІ
відмінно
94% клієнтів рекомендують наш інтернет-магазин і надалі планують здійснювати у нас покупки
| 2019-10-22 10:01:36

Коментар: Все ввічливо, оперативно, якісно! Рекомендую

Залишіть перший відгук

Повідомити про відповідь на ел.пошту

АКСЕСУАРИ: Фотоапарат Nikon D3100 kit (18-55mm VR) Black

Вiдгуки про Фотоапарат Nikon D3100 kit (18-55mm VR) Black

Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Повідомити про відповідь на ел.пошту

Фотоапарат Nikon D3100 kit (18-55mm VR) Black

Знятий з виробництва
5167
Повідомити коли з'явиться