Фотоапарат Canon EOS 600D kit (18-55mm) IS II Black

Код товару: 001-23487
Знятий з виробництва

Допоможемо підібрати аналогічний товар!

телефонуйте 095 405 15 15
Ціна:
6298 грн

Схожі Фотоапарати

Керування з екрану

Керування з екрану

Користуючись фотоапаратом Canon EOS 600D kit (18-55mm) IS II, Ви зможете здійснювати керування процесом фотозйомки, не тільки за допомогою кнопок, але й за допомогою сенсорного, рідкокристалічного екрану. Даний екран може мати змінний кут нахилу, але у будь-якому положенні працювати з ним легко та комфортно. За допомогою сенсорного доступу Ви зможете налаштовувати багато параметрів для отримання максимально якісних знімків.

 

Якісна зйомка при недостатньому освітленні

Якісна зйомка при недостатньому освітленні

Однією з особливостей фотоапарата Canon EOS 600D kit (18-55mm) IS II є забезпечення найвищої якості фотознімків при будь-якому освітленні. Дана модель фотоапарата може фіксувати зображення у дуже широкому діапазоні чуттєвості, що надасть Вам змогу робити якісні та професіональні фотознімки, навіть при дуже низькому рівні освітлення, не вдаючись до допомоги спалаху.

 

Фірмові технології

Фірмові технології

Дана модель фотоапарату містить у собі велику кількість фірмових технологій, що дозволяють робити фото найвищої якості, докладаючи мінімум зусиль. За допомогою технології Basic+ Ви зможете підбирати авто-налаштування виходячи з Вашого оточення та рівня світла. А спеціальний, вбудований радіосинхронізатор, дозволить використовувати віддалені спалахи без будь-яких додаткових аксесуарів.

 

Чудовий автофокус

Чудовий автофокус

Фотоапарат Canon EOS 600D kit (18-55mm) IS II обладнаний дев’яти-точковою системою автофокусу, яка дозволяє швидко фокусуватися на будь-яких об’єктах. Дана система є дуже чуттєвою як до горизонтальних, так і до вертикальних ліній, що дозволяє максимально чітко фокусуватися як на об’єктах, що залишаються на місці, так і на об’єктах, що рухаються із великою швидкістю.

 

Покращена якість зображення

Покращена якість зображення

Користуючись Canon EOS 600D kit (18-55mm) IS II, Ви зможете легко та швидко отримувати фотознімки професійної якості. Адже дана модель має чудову деталізацію із роздільною здатністю у 18 мегапікселів. Вмонтований процесор обробки зображень забезпечує максимально можливу передачу кольорів та дозволяє створювати файли для широкоформатного друку без втрати якості.

 

Високошвидкісна зйомка

Високошвидкісна зйомка

Дана модель буде чудовим вибором для фотографів, які роблять велику кількість кадрів у малий проміжок часу. Адже з Canon EOS 600D kit (18-55mm) IS II Ви маєте можливість забезпечити собі до 29 високоякісних кадрів за секунду з автоматичним налаштуванням експозиції. Це дозволить Вам максимально сконцентруватись на об’єкті зйомки та отримати кадри хорошої якості.

 
4828
оцінок
ІНДЕКС НАДІЙНОСТІ
відмінно
94% клієнтів рекомендують наш інтернет-магазин і надалі планують здійснювати у нас покупки
| 2019-10-22 10:01:36

Коментар: Все ввічливо, оперативно, якісно! Рекомендую

Залишіть перший відгук

Повідомити про відповідь на ел.пошту

АКСЕСУАРИ: Фотоапарат Canon EOS 600D kit (18-55mm) IS II Black

Вiдгуки про Фотоапарат Canon EOS 600D kit (18-55mm) IS II Black

Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Повідомити про відповідь на ел.пошту

Фотоапарат Canon EOS 600D kit (18-55mm) IS II Black

Знятий з виробництва
6298
Повідомити коли з'явиться