Фотоапарат Nikon D5200 kit (18-55mm VR) Black

Код товару: 001-31797
Знятий з виробництва

Допоможемо підібрати аналогічний товар!

телефонуйте 095 405 15 15
Ціна:
9457 грн

Схожі Фотоапарати

Розвивайте творчі здібності із Nikon

Розвивайте творчі здібності із Nikon

Дуже часто для того, щоб розкрити свої творчі здібності, достатньо всього лиш придбати спеціальну техніку. Так, до прикладу, фірма Nikon може Вам в цьому допомогти. Вся справа в тому, що компанія пропонує Вашій увазі досить функціональні, якісні в плані використання та стильні зовні моделі фототехніки. З такими пристроями Ви зможете робити такі фото, від яких буде захоплювати подих, а також знімати відео, які зможуть максимально реалістично відобразити все, що знаходиться довкола Вас. Nikon D5200 kit (18-55mm VR) – це якраз те, що може Вам знадобитись. Дана камера пропонує Вашій увазі не тільки можливість робити надякісні знімки, але і знімати яскраві відео в форматі Full HD. Така цифрова дзеркальна фотокамера допоможе найкращим чином розкрити усі наявні творчі здібності.

 

Конструктивні особливості

Конструктивні особливості

Зверніть особливу увагу на те, що в моделі відсутній механічний привід фокусування для бюджетних об’єктивів чи бюджетної оптики із приставкою «AF». Основний блок управління камери знаходиться справа на верхній грані. У фотоапарата є звичний барабан переключення режимів. Також модель оснащена режимом LiveView та так званою «творчою зоною» P.A.S.M.

 

Надзвичайна функціональність

Надзвичайна функціональність

Дана модель відрізняється наявністю особливо комфортного в плані використання екрану із перемінним кутом нахилу, який дозволяє подивитись на оточуючий світ по-новому. Окрім цього, 24.1-мегапіксельна КМОП-матриця формату DX забезпечує зображенням прекрасну деталізацію. Що стосується точного наведення на ціль, то воно забезпечується передовою 39-точковою системою автофокусування. Також високий рівень функціональності підтримується за рахунок використання навдивовижу точного 2016-піксельного датчику для заміру експозиції, що гарантує її ідеальність навіть у досить складних умовах освітлення.

 

Спеціальні ефекти

Спеціальні ефекти

Відтепер Ви зможете застосовувати різноманітні спеціальні ефекти для відео та фото матеріалів в реальному часі. Окрім цього Ви також зможете передавати готові творіння за допомогою адаптера для бездротового підключення фотоапарату безпосередньо до інтелектуального пристрою.

 

Особливості конструкції

Особливості конструкції

По праву сторону від металічного байонету знаходиться кнопка фіксації об’єктиву, а над нею – клавіша управління спалахом. В поглибленні хвата знайшлось місце для лампи підсвічування автофокусу. Традиційно на рельєфному виступі розміщується фірмова червона мітка, а під нею спеціальне віконце ІЧ-приймача.

 
4597
оцінок
ІНДЕКС НАДІЙНОСТІ
відмінно
94% клієнтів рекомендують наш інтернет-магазин і надалі планують здійснювати у нас покупки
| 2019-07-20 22:53:08
Недоліки: минутные ролики записи
Переваги: Цена, wi-fi, голосовое управление, хороший объектив для своей цены

Коментар: Работой магазина доволен

Залишіть перший відгук

Повідомити про відповідь на ел.пошту

АКСЕСУАРИ: Фотоапарат Nikon D5200 kit (18-55mm VR) Black

Вiдгуки про Фотоапарат Nikon D5200 kit (18-55mm VR) Black

Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Повідомити про відповідь на ел.пошту

Фотоапарат Nikon D5200 kit (18-55mm VR) Black

Знятий з виробництва
9457
Повідомити коли з'явиться