Фотоапарат Canon PowerShot A2500 Black

Код товару: 001-34072
Знятий з виробництва

Допоможемо підібрати аналогічний товар!

телефонуйте 095 405 15 15
Ціна:
1754 грн

Схожі Фотоапарати

Технічні характеристики, що перевершують сподівання

Технічні характеристики, що  перевершують сподівання

Завдяки неймовірній матриці 16 Мегапікселів цей пристрій гарантує Вам можливість створення фотографій високої якості, а також фотографій великого формату (А3+) чи понаднормового обрізування. З новим варіо-об’єктивом Ви можете знімати гарні широкі пейзажі та великі групи людей. Не бійтесь використовувати зум: з новою технологією Zoom Plus Ви позбавитесь всіх недоліків звичайного цифрового масштабування.

 

Легкість у користуванні

Легкість у користуванні

Переглядайте разом з друзями фотографії на великому зручному екрані 6,8 см (2,7 дюйма) та користуйтесь спеціальною кнопкою відеозапису для миттєвого запису високоякісного відео у форматі HD-Ready. Відтепер у режимі вибору сцени Вам доступно цілих 32 параметри! Режим Smart Auto дає Вам змогу легко й невимушено робити високоякісні знімки та записувати відеосюжети навіть без спеціальних навиків. Також дізнавайтесь всі про можливі функції фотоапарату за допомогою кнопки Help, яка створена спеціально для Вас!

 

Легендарна надійність Canon

Легендарна надійність Canon

Відтепер Ви можете не турбуватись, що Ваші друзі на фото будуть розмитими – до Вашої уваги функція цифрової стабілізації зображення! Ця функція працює автоматично, що завжди гарантує Вам якісний результат. Надійна функція розпізнавання облич гарантує якісні знімки людей. Вона знаходить до 35 облич та робить для них оптимальне фокусування та освітлення.

 

Свобода творчості

Свобода творчості

Експериментуйте із налаштуваннями знімку, наприклад, яскравістю та інтенсивністю кольору, а після цього переглядайте кінцевий результат при компонуванні кадру. І все це - за допомогою керування РК-видошукачем! Відтепер Ви стаєте фото-дизайнером! До Вашої уваги повний набір нових цікавих творчих ефектів! Проводьте експерименти і розважайтеся, застосовуючи ефект «старовини», «мініатюри», «риб’ячого ока» чи «супер яскравість»!

 
4255
оцінок
ІНДЕКС НАДІЙНОСТІ
відмінно
94% клієнтів рекомендують наш інтернет-магазин і надалі планують здійснювати у нас покупки
| 2019-02-18 10:54:22
Недоліки: немає
Переваги: Обслуговування та сервіс

Коментар: Ідеальний магазин. Дякую Вам ви найкращі

Залишіть перший відгук

Повідомити про відповідь на ел.пошту

АКСЕСУАРИ: Фотоапарат Canon PowerShot A2500 Black

Вiдгуки про Фотоапарат Canon PowerShot A2500 Black

Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Повідомити про відповідь на ел.пошту

Фотоапарат Canon PowerShot A2500 Black

Знятий з виробництва
1754
Повідомити коли з'явиться