Фотоапарат Canon PowerShot SX500 IS Black

Код товару: 001-37631
Знятий з виробництва

Допоможемо підібрати аналогічний товар!

телефонуйте 095 405 15 15
Ціна:
2534 грн

Схожі Фотоапарати

Переваги нових моделей Canon

Переваги нових моделей Canon

Фірма Canon давно зарекомендувала себе на ринку як виробник дуже якісної і не менш привабливої зовні техніки, з допомогою якої можна знімати будь-які важливі моменти чи події. Фотоапарат Canon PowerShot SX500 IS – одна із моделей, які можуть похвалитися великою кількістю переваг, в тому числі і досить корисними функціями та характеристиками, які не відносяться до інших моделей фототехніки. Так, до прикладу, цей 16-мегапіксельний фотоапарат із високоякісним 30-кратним оптичним зумом може творити справжні чудеса! Важливо, що він «упакований» у досить стильний корпус, який окрім всього відрізняється своєю компактністю. Погодьтеся, ергономіка та компактні габарити також досить важливі для тієї чи іншої фототехніки.

 

Надзвичайна чіткість зображень

Надзвичайна чіткість зображень

Модель PowerShot SX500 IS від Canon – це також можливість насолодитися наявністю спеціальної системи інтелектуальної стабілізації зображення, що забезпечує високу чіткість знімків та відео, що не залежить від ступеня приближення. До переваг в області функціональності можна віднести також наявність спеціального ультраширококутового об’єктиву в 24 міліметри.

 

Спеціальна функція ZoomPlus

Спеціальна функція ZoomPlus

З таким пристроєм знімати деталізовані об’єкти буде дуже просто, так як Ви зможете зближувати та знімати будь-який елемент віддалених об’єктів зйомки завдяки потужному 30-кратному оптичному зуму. Крім цього, використання спеціальної функції ZoomPlus зможе приблизити об’єкт в 60-кратному розмірі. Спеціальний об’єктив у 24 міліметри дозволить збільшити охват кадру для створення прекрасних групових знімків та неймовірних пейзажів.

 

Інтелектуальна стабілізація зображення

Інтелектуальна стабілізація зображення

Дана система може автоматично обрати найоптимальніші параметри стабілізації із 7-ми можливих режимів. Її застосування допомагає уникнути дрижанню камери під час зйомки, а також запобігає розмитості, забезпечуючи максимальну чіткість та деталізацію зображенням. Навіть якщо Ви будете проводити зйомку в умовах повного зумування чи неяскравого освітлення, якість результату може Вас приємно вразити.

 

Цікаві творчі фільтри

Цікаві творчі фільтри

Модель PowerShot SX500 IS від Canon – це реальна можливість насолодитись широким вибором та різноманіттям творчих фільтрів. Експериментуйте із «риб’ячим оком», «мініатюрою» та іншими ефектами. Ви можете купити фотоапарат Canon PowerShot SX500 IS в інтернет-магазині "Мультимедіа", не хвилюючись про якість товару, правильність вибору, швидкість та якість обслуговування та доставки.

 
4255
оцінок
ІНДЕКС НАДІЙНОСТІ
відмінно
94% клієнтів рекомендують наш інтернет-магазин і надалі планують здійснювати у нас покупки
| 2019-02-18 10:54:22
Недоліки: немає
Переваги: Обслуговування та сервіс

Коментар: Ідеальний магазин. Дякую Вам ви найкращі

Залишіть перший відгук

Повідомити про відповідь на ел.пошту

АКСЕСУАРИ: Фотоапарат Canon PowerShot SX500 IS Black

Вiдгуки про Фотоапарат Canon PowerShot SX500 IS Black

Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Повідомити про відповідь на ел.пошту

Фотоапарат Canon PowerShot SX500 IS Black

Знятий з виробництва
2534
Повідомити коли з'явиться