Фотоапарат Nikon D3100 kit (18-55mm VR) Red

Код товару: 001-37632
Знятий з виробництва

Допоможемо підібрати аналогічний товар!

телефонуйте 095 405 15 15
Ціна:
5849 грн

Схожі Фотоапарати

Гармонія комфортності та зручності

Гармонія комфортності та зручності

Якщо говорити про функціональні характеристики даного фотоапарату, то він відрізняється особливою зручністю та комфортністю. Вона дарує можливість робити досить яскраві та чіткі знімки та відеозаписи, що зможуть за одну мить повернути Вас у минуле. Так, до прикладу, камера оснащена спеціальною функцією D-відео. З її допомогою Ви зможете записувати кліпи у форматі Full HD навіть в нічний час. Що стосується якості зображень, то за неї відповідає удосконалена система обробки знімків EXPEED 2. Вона суттєво удосконалює роботу КМОП-матриці з розширенням 14,2 мільйонів пікселів. В результаті Ви отримуєте досить яскраві фото.

 

Корисні функції

Корисні функції

Nikon D3100 kit (18-55mm VR) – це окрім всього також наявність великої кількості дуже корисних функцій. Наприклад, до їх числа можна віднести систему Live View. З нею процес фотографування стане для Вас дуже приємною справою. Також зручності використання даної техніки додає і спеціальне пентадзеркало (оптичний відеошукач) із коефіцієнтом збільшення 0.8х та 95-% покриттям кадру. Для проведення комфортної відео зйомки фотоапарат відрізняється наявністю спеціальної кнопки, обрамленої механічним перемикачем. З її допомогою камера може із легкістю переводитись у режим візування по дисплею. Також неможливо не згадати про можливість зменшення часу на пошук необхідного режиму в меню камери за рахунок використання сумісного із механічним важелем переключення способів зйомки барабану переключення режимів.

 

Особливий дизайн

Особливий дизайн

Як вже було сказано, дана модель відрізняється особливою ергономікою. Та окрім цього Nikon D3100 kit (18-55mm VR) також може похвалитися незвичайним дизайном. По-перше, унікальність проявляється у кольорі корпусу – він яскраво червоний. Така пристрасть в оформленні техніки може привабити будь-кого, особливо якщо це жінка. Також дана модель може похвалитись плавними лініями, обтічністю форм та порівняно компактними розмірами.

 

Автоматичний вибір режиму

Автоматичний вибір режиму

Спеціальна система Live View допомагає автоматично обрати сюжет, що являється найоптимальнішим із всіх можливих режимів для об’єкту зйомки при певних умовах. Також D3100 kit (18-55mm VR) – це ще й можливість застосування спеціального режиму безперервної слідкуючої АФ, який дозволяє без натиснення спускової кнопки затвору утримувати об’єкти в фокусі.

 

Більше ніякого пилу

Більше ніякого пилу

Багато хто з власників фотоапаратів зіштовхувався із проблемою запилення матриці. В цьому питанні компанія Nikon досить ретельно підійшла до вирішення проблеми, так як Вашій увазі пропонується спеціальна подвійна система видалення пилу з матриці та контроль за потоком повітря. Таким чином на знімках більше не буде плям.

 
4255
оцінок
ІНДЕКС НАДІЙНОСТІ
відмінно
94% клієнтів рекомендують наш інтернет-магазин і надалі планують здійснювати у нас покупки
| 2019-02-18 10:54:22
Недоліки: немає
Переваги: Обслуговування та сервіс

Коментар: Ідеальний магазин. Дякую Вам ви найкращі

Залишіть перший відгук

Повідомити про відповідь на ел.пошту

АКСЕСУАРИ: Фотоапарат Nikon D3100 kit (18-55mm VR) Red

Вiдгуки про Фотоапарат Nikon D3100 kit (18-55mm VR) Red

Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Повідомити про відповідь на ел.пошту

Фотоапарат Nikon D3100 kit (18-55mm VR) Red

Знятий з виробництва
5849
Повідомити коли з'явиться