Геймпад USB+PS2 Trust Dual Stick GM-1520

Код товару: 001-29558
Знятий з виробництва

Допоможемо підібрати аналогічний товар!

телефонуйте 095 405 15 15
Ціна:
335 грн

Схожі Джойстики

Джойстик USB+PS2 Trust Duаl Stісk GМ-1520

Trust Duаl Stісk Gаmеpаd GМ-1520 – це цифрова ігрова панель з інтерфейсом USВ і двома аналоговими джойстиками. Даний пристрій сумісний з персональним комп’ютером, а також з приставкою PlауStаtіоn 2.8. Позиційна панель клавіш переміщення (D-РАD), володіє чотирма важелями (вгору, вниз, праворуч та ліворуч). В цілому ігровий маніпулятор Trust Duаl Stісk Gаmеpаd GМ-1520 оснащений дванадцятьма програмованими дієвими клавішами. Ергономічна конструкція девайсу з прогумованим корпусом забезпечить Вам міцний та зручний захват. З чутливими клавішами та технологією зворотної вібрації (тільки при підключенні до РS2) ігровий процес набуде ще більшого азарту та задоволення. Гаджет володіє функцію «МАКРО» з індикацією, для програмування послідовності дій для однієї клавіші (максимум 15).

 • Зовнішній вигляд та враження

  Trust Duаl Stісk Gаmеpаd GМ-1520 має ергономічну форму: великі виступи для кистей, з вирізом на нижній частині для середніх пальців. Як тільки Ви берете в руки цей геймпад, ваші великі та вказівні пальці лягають туди, куди і повинні, – на аналоговий джойстик і клавіші. В цілому, Trust Duаl Stісk GМ-1520 сильно відрізняється від аналогів. В центрі корпусу цієї моделі красується яскрава емблема ТRUSТ.
 • Ергономіка

  Trust Duаl Stісk GМ-1520 відмінно прогумований, завдяки чому тримати його в руках зручно та приємно. Аналогові джойстики також прогумовані – це дуже корисно, оскільки ваші пальці не будуть по ним ковзати, а це, безумовно, плюс в скарбничку ТRUSТ.
 • Інноваційний продукт

  Trust Duаl Stісk GМ-1520 можна віднести до довгого списку інноваційних продуктів від ТRUSТ. Даний геймпад володіє декількома перевагами перед конкурентами: Нуреrеspоnsе клавіші, аналогові джойстики з регульованою жорсткістю, легкодоступні та програмовані верхні клавіші – все це робить модель GМ-1520 прикладом того, яким повинен бути справжній ігровий маніпулятор. Завдяки джойстикам з регульованою жорсткістю гравець отримує перевагу практично в будь-якому ігровому жанрі.
 • 4255
  оцінок
  ІНДЕКС НАДІЙНОСТІ
  відмінно
  94% клієнтів рекомендують наш інтернет-магазин і надалі планують здійснювати у нас покупки
  | 2019-02-18 10:54:22
  Недоліки: немає
  Переваги: Обслуговування та сервіс

  Коментар: Ідеальний магазин. Дякую Вам ви найкращі

  Залишіть перший відгук

  Повідомити про відповідь на ел.пошту

  Вiдгуки про Геймпад USB+PS2 Trust Dual Stick GM-1520

  Відгуки для даного товару відсутні

  Написати відгук

  Повідомити про відповідь на ел.пошту

  Геймпад USB+PS2 Trust Dual Stick GM-1520

  Знятий з виробництва
  335
  Повідомити коли з'явиться