Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

ВІДПУСТКА ЗА КОРДОНОМ? ДІЗНАЙТЕСЬ, ЯК ЕКОНОМИТИ КОШТИ НА ДЗВІНКАХ.

Саме про це Ви дізнаєтесь у цій статті.

Ми плідно працювали над тим щоб надати вам найсвіжішу та найкориснішу інформацію, провели дослідження і обрали найкращі способи заощадження коштів, перебуваючи закордоном :

 1. Роумінг – зв’язок українських мобільних операторів.
 2. Туристична SIM – карта.
 3. Спеціальні додатки для смартфону.
 4. Оператори зв’язку тієї країни де Ви плануєте відпочивати.

Давайте детальніше пройдемся по кожному із пунктів для визначення найоптимальнішого вибору. Та для прикладу ми обрали Туреччину та Болгарію для зрівняння тарифікації по кожному виду послуг.

РОУМІНГ – ЗВ’ЯЗОК УКРАЇНСЬКИХ МОБІЛЬНИХ ОПЕРАТОРІВ

Роумінг

Роумінг – це надання послуг мобільного зв’язку абоненту національним оператором за межами країни, використовуючи ресурси міжнародних компаній зв’язку.

Так що ж пропонують наші «кити» мобільного зв’язку для відпочиваючих? Коротенько розглянемо умови спілкування в роумінгу по кожному оператору.

МТС: користуючись базовими тарифами в роумінгу Вам потрібно буде платити за вхідні та вихідні дзвінки від 30 до 60 грн/хв і при цьому сплачувати плату за з’єднання 1,99 грн.

Так, не дешево. Але МТС пропонує додаткові послуги які допоможуть Вам заощадити:

 • Безкоштовні вхідні в роумінгу – при замовленні одного з трьох пакетів вхідних дзвінків Ви отримуєте до 50 хв спілкування. Затрати: від 50 грн на день до 200 грн на тиждень.
 • Бон Вояж – дзвінки у будь-якій країні світу за єдиними тарифами. Послуга надається терміном на 7 днів за 35 грн із платою за з’єднання 1,99 грн. Вартість вхідних та вихідних дзвінків в Росію, Білорусію, Угорщину, Словаччину, Польщу, Румунію, Молдову по 3 грн,  на будь-які напрямки – 7грн.

Київстар: стандартні тарифи в роумінгу обійдуться Вам від 20 до 35 грн/хв. У Київстара також є послуги, які допомагають заощаджувати. Це послуга «Вільний роумінг», вартість якого залежить від групи країн в якій ви перебуваєте. Перша група - 1,50 грн/хв (25 хвилин за 37,50 грн в день користування), друга група – 4 грн/хв (15 хвилин за 60 грн в день користування). Термін дії наданих хвилин – до кінця дня, протягом якого вони були нараховані.

Лайф: при користуванні базовими тарифами в роумінгу Вам потрібно буде сплачувати від 30 до 230 грн/хв, залежно від країни перебування та в яку країну телефонуєте.

Послуги та тарифні плани які допомагають заощаджувати:

 • Тарифний план «Все включено» з послугою «Travel life:) – дзвінки у роумінгу від 2,65 грн/хв.
 • ПОСЛУГА "TRAVEL life:) - дешеві дзвінки у роумінгу в 54 країнах – від 4,99 грн/хв за 10 грн на 30 днів. Наприклад в Болгарії та Туреччині вхідні дзвінки коштують 4,99 грн/хв, вихідні – 8,99 грн/хв, але починаючи з другої хвилини в Туреччині дзвінок коштує 6,99 грн/хв.

Якщо Ви все ж таки надаєте перевагу нашим операторам, то перше на що Вам потрібно звернути увагу, так це на вибір країни де Ви плануєте відпочивати. Бо тарифікація в різних країнах у кожного оператора відрізняється. Орієнтуючись на загальних тарифах, то кращі умови надає компанія Київстар.

 ТУРИСТИЧНІ SIM КАРТКИ

Це звичайні сім-карти, які були створенні спеціально для туристів, та людей, які часто перебувають за кордоном. В Україні найбільш популярними є дві туристичні карти:

 • Altitel
 • TravelSIM

Кожна з них має багато своїх особливостей, які допоможуть вам у спілкуванні незалежно від мети перебування закордоном.

Altitel – стандартна з вигляду сім-картка, яка дозволить Вам телефонувати в 10 разів дешевше, ніж послуги роумінгу українських мобільних операторів. Є змога збереження українського номера. Тарифікація відбувається в євро. Термін дії сім-картки та балансу необмежений.

Altitel має ряд переваг:

 • Послуга «Український номер на СІМ-карті Altitel» - кожен абонент може самостійно активувати індивідуальний український номер для вхідних дзвінків, на своїй карті Altitel, тобто всі дзвінки,  що будуть надходити на Ваш номер телефону, будуть автоматично переадресовані на карту  Altitel. Також при здійсненні вихідних дзвінків друзі та близькі будуть бачити український номер
 • Послуга «Передзвони мені» - можливість відправити не більше 5 запитів "передзвоніть мені" на добу;
 • Безкоштовні вхідні дзвінки в 138 країнах світу, навіть якщо на Вашому балансі закінчились кошти
 • Вартість дзвінка не залежить від його напряму, а  визначається місцем розташування абонента.

Перебуваючи в Туреччині вхідні дзвінки для вас будуть безкоштовні, а вихідні обійдуться в 0,33 EUR/хв (≈ 8,53 грн), дзвінки між абонентами Altitel 0,14 EUR/хв (≈ 3,62 грн). А якщо Ви більше полюбляєте відпочинок в Болгарії, то вхідні вам також будуть безкоштовні, а от вихідні - 0,29 EUR/хв (≈ 7,50 грн). З більшим списком країн можна ознайомитись на офіційному сайті.

TravelSIM - послуга передплаченого зв’язку, без плати за з’єднання та абонентських плат. Є можливість збереження українського номера. Тарифікація здійснюється в доларах. Компанія дає змогу бути Вам на зв’язку у понад 190 країнах світу, з яких у 140 країнах вхідні дзвінки безкоштовні. 

Термін дії послуги – 1 рік від використання будь-якої функції зв’язку.

У TravelSIM є декілька цікавих додаткових послуг, які можуть пригодитись Вам під час відпочинку та після нього:

 • «Переадресація» - якщо багато нових знайомих та закордонних колег знають лише Ваш номер TravelSIM, то повертаючись в Україну маєте можливість зробити безкоштовну переадресацію з TravelSIM на будь-який український номер або на іншу TravelSIM.
 • «Персональний асистент» - включає в себе послуги консьєржа, допомогу в екстрених ситуаціях та медичну допомогу, а також бізнес послуги, Ви лише вихідний дзвінок по тарифах країни де перебуваєте.
 • «Передзвоніть мені» - якщо у вас раптом закінчились кошти і потрібно швидко з кимось зв’язатись, то Ви можете відправити безкоштовний запит "передзвоніть мені" (за добу до 10 запитів).

Відпочиваючи в Болгарії за вхідні дзвінки Вам не доведеться платити, а от за вихідні треба викласти з кишені 0,39 USD/хв (≈ 9,13 грн). Подорожуючи по Туреччині Вам також не потрібно платити за вхідні дзвінки, хоча за вихідні треба заплатити 0,49 USD/хв (≈ 11,48 грн).

Отож, з використанням подібних «туристичних карт» Ви отримуєте дешевий мобільний зв’язок, що дозволить вам ще більше заощадити ваші кошти. І якщо провести порівняння на прикладі двох наших обраних країн, то явним лідером є компанія Altitel. Ще за рахунок курсової різниці вартість дзвінків Altitel дешевша ніж TravelSIM. Тому при виборі тої чи іншої картки зверніть увагу на курс валют по якому вони конвертують гривню.

СПЕЦІАЛЬНІ ДОДАТКИ ДЛЯ СМАРТФОНУ

Це програми при наявності яких у Вашому смартфоні чи комп’ютері, Ви зможете здійснювати відео та голосові дзвінки, а також відправляти текстові повідомлення своїм рідним та друзям.

Існує безліч таких програм, але ми опишемо Вам найбільш популярні та зручні у використанні:

Roamer – програма для дзвінків на мобільні та стаціонарні номери закордоном та закордон по дуже низьким тарифам. Є змога збереження українського номера.  Програма має дуже зручний та приємний інтерфейс (є на українській та російській мовах). Додаток містить в собі телефонну книгу, історію дзвінків, номеронабирач і пошук. Також Ви можете налаштувати розрахункову валюту (можна і в гривнях). Через Roamer ви можете підключити будь-яку місцеву SIM-картку для користування мобільним інтернетом та здійснення місцевих дзвінків.

За допомогою додатку можете телефонувати як через інтернет так і без нього, звичайно що через перший варіант це буде дешевше. Для здійснення безкоштовних дзвінків потрібно щоб Roamer був встановлений і в інших користувачів.

Користуватись Roamer ви можете в більш ніж 200 країнах світу. Тарифікація дуже приємно дивує. Наприклад дзвінки в Україну з Туреччини на стаціонарні номери коштуватиме 3,45 грн, на мобільні – 4,74 грн, з Болгарії на стаціонарні - 1,78 грн, на мобільні – 3,09 грн.

Dingtone - безкоштовні дзвінки, СМС і рація. Дозволяє вам безкоштовно і необмежено дзвонити в будь-яку країну через Wi-Fi або мережі передачі даних EDGE / 3G / 4G , без використання мобільних хвилин.

Плюсами програми є:

 • абсолютно безкоштовний додаток, без реклами;
 • відмінна якість зв'язку та висока якість передачі голосу;
 • легко інтегрується зі списком друзів на Facebook
 • прив’язка до декількох телефонних номерів.

Мінуси: потрібно шукати інтернет.

Skype - одним із найбільших представників комунікаційної компашки зручних програм. Так, так, Ви не помиляєтесь, всім давно відомий, зручний та легкий у використанні.

Основна ідея програми – забезпечення безкоштовного безперебійного сервісу, для користувачів. Однак, також можна здійснювати виклики на інші номери стаціонарного та мобільного зв’язку, але не так вже й безкоштовно .

Основні функції, якими Ви зможете користуватись з допомогою програми Skype:

 • Телефонувати на будь-які телефони, чи то стаціонарні номери, чи мобільні (SkypeOut). Між користувачами Skype – дзвінки безкоштовні, а ціни дзвінків на інші номери, залежать від того, до якої країни здійснюється дзвінок. Наприклад:

      Болгарії в Україну: стаціонарні від 0,062 до 0,092 USD/хв (1,45 - 2,15 грн);

                                     мобільні від 0,087 до 0,133 USD/хв (2,04 - 3,11 грн).

 • Також Ви можете приймати дзвінки зі стаціонарних та мобільних номерів, за допомогою послуги SkypeIn. Для цього Вам потрібно лише купити звичайний номер. А для зв’язку можете використувати не лише телефон, а й комп’ютер/ноутбук, чи планшет;
 • Проводити конференції, в які можуть брати участь до 3 осіб;

Viber - Дзвінки, повідомлення, передача файлів, картинок та музики, відео конференції, чати, та надзвичайно прикольні стікери. Також, з послугою ViberOut, Ви можете здійснювати дзвінки на будь-які номери, навіть абонентам, що не користуються Viber, по дуже вигідним тарифам.

 • Болгарія: дзвінки на мобільні номери – 0,20 USD/хв (4,68 грн), на стаціонарні – 0,055 USD/хв (1,29 грн);
 • Туреччина: дзвінки на мобільні номери – 0,179 USD/хв (3,74 грн); на стаціонарні – 0,045 USD/хв (0,94 грн);

Здійснювати дзвінки використовуючи різні програмки можна як безкоштовно так і платно, тому при виборі зверніть уваги на постійну наявність безкоштовного інтернету через Wi-Fi.

ОПЕРАТОРИ ЗВ’ЯЗКУ ТІЄЇ КРАЇНИ ДЕ ВИ 

ПЛАНУЄТЕ ВІДПОЧИВАТИ

У кожній країні існує безліч операторів із своїми тарифними планами для міжнародних дзвінків. 

В основному вони є дорожчими порівняно з міжнародними SIM – картками TravelSIM та Altitel. Хоча в деяких країнах навпаки і вигідніше обрати саме їх. Тому перед поїздкою не відкидайте такий варіант здійснення дзвінків.

Отже, вибір за Вами) Щоб обрати та зрозуміти, що Вам дійсно необхідно, спочатку змоделюйте свій сценарій відпочинку та розмов – чи потрібно Вам спілкуватись в середині країни де відпочиваєте, чи це одноразовий виклик таксі, чи ви будете безперестану спілкуватись з друзями із Рідної Неньки України. А ще краще – це поєднання використання декількох видів комунікацій. Наприклад міжнародна SIM – картка для платних дзвінків та мобільний додаток для безкоштовних.

Якщо Ви не хочете порівнювати, рахувати, то з легкістю можете звернутись до наших консультантів, які зможуть Вам порадити та допомогти у виборі найвигіднішого для Вас способу спілкування, а також встановлять мобільні додатки та навчать ними користуватись.