Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Чому Ви не повинні брати ваш смартфон в ліжко?

Вже 11 вечора, Ви сидите перед телевізором, гортаючи свій смартфон, можливо, перевіряєте пошту, дивитися стрічку новин в соціальних мережах, чи просто переглядаєте фото друзів в Instagram. А потім голову в подушку, ставити телефон на столик, чи просто біля себе і поринаєте у світ снів. Якщо ця процедура здається вам знайомою, тоді вам варто читати далі.

Виявляється, що смартфон, планшет або комп'ютер, може вплинути на продуктивність вашого сну. Смартфони вивільняють синє світло. Що це таке? Це випромінювання яке зменшує мелатонін у вашому організмі, мелатонін – це гормон сну, завдяки якому ми глибоко засинаємо. Екран гаджета виділяє, так зване, синє світло в результаті наш сон втрачає свою міцність та продуктивність. Бували у вас такі випадки, коли ранком прокидаєшся зовсім без енергії? Задумайтеся, можливо, це все винна вашого улюбленого смартфону.

І це ще не все. Використання смартфона в нічний час, може тримати ваш мозок у стані підвищеної готовності, що перешкоджає отримати хороший відпочинок в ночі. Всі дії які виконуються на вашому гаджеті, дають команду мозку працювати, хоча в такий час він повинен бути найменш активний. Навіть, якщо ви просто тримаєте телефон в руці існує певна частина мозку, яка готова завжди реагувати на нього. Це як звичка, готовність до використання. Тому ваш мозок не зможе повноцінно розслабитись та відпочити.

І навіть це ще не все. А ні, хоча все. Але хіба цього мало? Турбуйтеся про своє здоров'я, щоб почувати себе енергійно та бути в тонусі. Висновок: відпочивайте і дайте відпочити своєму гаджету.

Було корисно? Ставте лайк!

Є пару хвилин? Ось відмінне доповнення до цього посту - Читайте прямо зараз: Три речі, які зроблять Ваші заняття спортом приємнішими