Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Обери свою камеру - отримай свій комплект подарунків!

Екшн-камери які беруть участь у акції: 

 

 

 

 

 

Кожна з придбаних екшн-камер дає Вам можливість отримати у подарунок один з наступних комплектів:

1 комплект:

А) Вставки Anti-Fog Inserts (AHDAF-301) - Набір протизапотіваючих вставок GoPro Anti-Fog Insert призначені для запобігання запотівання в холодну і вологу погоду лінзи вашої GoPro.

Б) Кріплення Grab Bag (AGBAG-001) - Набір універсальних кріплень Grab Bag of Mounts надійно кріпить будь-який захисний бокс для камер в самих різних положеннях на рівній або вигнутій поверхні.

2 комплект:

А) Кріплення Tripod Mount (ABQRT-001) - Набір кріплень на штатив GoPro Tripod Mounts дозволяє швидко і зручно кріпити камеру до стандартного фотоштативу.

Б) Кріплення Roll Bar Mount (GRBM30) - Кріплення на трубу / раму діаметром 3.5 см-6.35 см GoPro Roll Bar Mount ідеально підходить для кріплення на решітці радіатора, рамі велосипеда та ін.

3 комплект:

А) Комплект захисних кришок, вироби з пластику Caps+Doors (ALCAK-302) - Комплект захисних кришок GoPro Caps + Doors New включає в себе скляну захисну лінзу, яка одягається на панелі камери GoPro, щоб допомогти захиститися від бруду, пилу і подряпин при використанні камери поза корпусу.

Б) Поплавок Floaty Backdoor (AFLTY-003) - Поплавок та водонепроникна задня кришка Floaty Backdoor дозволяє камері триматися на воді. За допомогою клейкого шару ЗМ, поплавок приєднується безпосередньо до задньої кришки боксу. Присоска не призначена для утримання камери у висячому положенні.

4 комплект:

А) Кріплення Gooseneck (ACMFN-001) - Універсальне гнучке шарнірне кріплення Gooseneck підходить до будь аксесуарам GoPro, розкриваючи нові можливості для професійних екшн-зйомок. Регулюйте «шию» Gooseneck і вибирайте кут огляду так, як потрібно вам. Ідеально для зйомок у важкодоступних місцях.

Б) Кріплення Vented Helmet Strap Mount (GVHS30) - За допомогою кріплення на вентильований шолом GoPro Vented Helmet Strap Mount ви можете встановити захисний бокс для камери на будь-який вентильований шолом.

5 комплект:

А) Кріплення Gooseneck (ACMFN-001).

Б) Кріплення Tripod Mount (ABQRT-001).

6 комплект:

А) Кріплення Surfboard Mounts (ASURF-001) - Кріплення на дошку для серфінгу / вейка GoPro Surf Mounts дозволяє прикріпити ваш захисний бокс на дошку для серфінгу або вейка, каяк, корпус човна або будь-яку іншу низькопрофільну поверхню, яку ви плануєте помістити в воду.

Б) Поплавок Floaty Backdoor (AFLTY-002)/AFLTY-003.

7 комплект:

А) Кріпление Mik Stand Adapter (ABQRM-001) - Кріплення-адаптер для стійки мікрофона Mic Stand Adapter дозволить зафіксувати камеру швидко і легко. Призначений для стандартних мікрофонних стійок, а завдяки адаптеру, в тому числі, і для європейських.

Б) Зарядний пристрій Wall charger (AWALC-001) - Мережевий зарядний пристрій GoPro Wall Charger дозволяє заряджати до двох камер GoPro від будь-якої настінної розетки в світі.

8 комплект:

А) Зарядний пристрій Car Charger (ACARC-001) - Автомобільний зарядний пристрій GoPro Auto Charger дозволяє заряджати камери в автомобілі.

Б) Базовий набір тросів TETHER BASE ACCESSORY KIT (ATBKT-005) - Набір для додаткової фіксації GoPro Camera Tethers дозволяє додатково закріпити будь-який захисний бокс або кріплення. Запобігає втраті камери. Для зйомок в будь-яких складних умовах.

Акція діє з 21.09.2015 р. до 19.10.2015р.
Поспішайте, кількість товарів обмежена.
Акція не сумується з іншими пропозиціями в інтернет-магазині MTA.ua (Мультимедіа).