Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Як підключити веб-камеру?

Всього декілька простих порад і ви зможете самостійно налаштувати куплений пристрій.
Отже, розглянемо все по-порядку. Знайдіть  на корпусі вашого ПК вільний USB-порт (роз'єм синього або чорного кольору). Підключіть кабель який виходить із веб-камери до вільного порту.

Вільні порти на вашому системному блоці
Якщо в комплекті з веб-камерою немає диска з драйвером, вам необхідно самостійно завантажити необхідний драйвер із мережі інтернет. Для цього необхідно знати модель купленої веб-камери. Робимо у одній із  пошукових систем відповідний запит (наприклад "скачать драйвер logitech hd c270"). Зазвичай необхідний вам драйвер буде на перших сайтах у пошуку. Переходимо на сайт, завантажуємо драйвер (обов'язково обираємо драйвер для вашої операційної системи). Запускаємо завантажений файл і проходимо всі кроки установки (ліцензійні угоди, опис). Після встановлення драйвера комп'ютер необхідно перезавантажити. 

Перевірка і налаштування веб-камери.

Після встановлення драйвера і перезавантаження комп'ютера ви можете перевірити успішне встановлення драйвера в систему. Для цього потрібно зайти в меню "Пуск" і ввести у меню пошуку запит "Управление компьютером", після цього відкрити вкладку "диспетчер устройств" і знайти у пункт "Устройства обработки изображений". Якщо ви успішно встановили драйвер, у відповідному пункті буде відображена ваша веб-камера. 

Веб-камера у диспетчері задач

В інструкції з веб-камерою виробники зазвичай вказують як налаштувати пристрій у відповідних програмах. Крім цього, деякі параметри можна налаштувати в спеціальних програмах, які використовують камеру (Skype, Viber та ін.) 

Ось перелік параметрів камери які можна налаштувати:

  • різкість;
  • яскравість;
  • контрастність;
  • фокус;
  • розмір зображення;
  • якість зображення.

Використання веб-камери.

Як включити веб-камеру? Якщо на пристрої є перемикач увімкніть його. Для перевірки коректної роботи веб-камери використаємо програму Skype. Перед використанням skype, вам потрібний обліковий запис для цієї програми, який можна створити безпосередньо у програмі. Відкривши вікно програми переходимо у вкладку "инструменты". Далі зі списку обираємо пункт "настройки", переходимо в пункт "настройки видео". Якщо у цьому пункті є зображення, ви успішно підключили і налаштували веб-камеру. Для повноцінного використання програм необхідний мікрофон. У більшості сучасних пристроях мікрофон вмонтовано у веб-камеру. Якщо ж у вашій веб-камері немає мікрофона, пропонуємо вам переглянути каталог з мікрофонами.

Є пару хвилин? Читайте статтю: Як вибрати веб-камеру?