Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Зламані сторінки і викрадення персональних даних. Як захистити себе від злому?

Для початку дамо визначення поняттю "автентифікація":

Автентифікація - процедура встановлення належності користувачеві інформації в системі, шляхом перевірки введеного паролю і логіну, із паролем і логіном у відповідній базі даних. 

Для того щоб забезпечити максимальну безпеку, радимо користатись двоетапною автентифікацією – використання для входу різних методів паролів: текст, одноразовий код, смс-повідомлення, відбиток пальця. Пароль зловмисники можуть отримати різним шляхом, але вони не зможуть прочитати одноразового коду у смс-повідомленні.

Соціальні мережі

захист у соціальних мережах

Злом облікового запису в улюбленій соціальній мережі може спричинити чимало проблем. Під небезпеку можуть потрапити й ваші близькі люди, адже зловмисники можуть зробити розсилку повідомлень вашим друзям із посиланням на вірус.

Вконтакте

У Вконтакте добре функціонує система двоетапної авторизації. Для входу в обліковий запис ви можете використати спочатку пароль, а після цього спеціальний одноразовий код, який прийде вам у вигляді смс-повідомлення. Функція включається в розділі налаштувань безпеки у вкладці  "підтвердження входу".

Facebook

У Facebook теж реалізована система двоетапної авторизації. У налаштуваннях безпеки можна встановити генератор кодів. Потім достатньо ввести цей код вручну та авторизуватись в соціальній мережі, або розпізнати QR-код зі смартфона.

Twitter

У Twitter також є можливість включити двоетапну авторизацію. В налаштуваннях безпеки у пункті "перевірка входу" - "підтвердити запит на вхід".

У соціальній мережі Однокласники та Instagram, поки що двоетапної авторизації немає, тому варто обрати надійний пароль із букв, символів і цифр.

Електронна пошта

захист електронної пошти від злому

Ваша пошта – один із центрів вашого спілкування. У поштову скриньку приходять листи із соціальних мереж, роботи, друзів, форумів і різного роду підписок. Зараз двоетапну автентифікацію пропонують більшість поштових сервісів, її можна активувати у відповідному розділі безпеки.

Gmail

Двоетапну автентифікацію можна налаштувати в розділі "Акаунти та імпорт", далі змінюємо налаштування акаунта, переходимо в "Інші налаштування акаунта Google", вкладка "Безпека і вхід", далі "Вхід до акаунта Google" і у вкладці "Двоетапна автентифікація". Все, тепер кожного разу на ваш телефон буде додатково приходити безкоштовне смс-повідомлення з одноразовим кодом.

Яндекс пошта

У розділі безпеки можна встановити одноразові ключі (попередньо встановити додаток "Яндекс ключ"), і кожного разу в додатку вони будуть генеруватись для входу. З’єднання з інтернетом не потрібне.

Mail.ru

У популярного поштового сервісу теж є двоетапна автентифікація. В налаштуваннях безпеки, у пункті "Двоетапна автентифікація". Завдяки надійному паролю і додатковому паролю із смс-повідомлення, можете завжди бути спокійними про свої дані.

Outlook.com, Hotmail.com

Якщо ви користуєтесь поштовою скринькою від Microsoft і бажаєте налаштувати двоетапну автентифікацію, перейдіть і авторизуйтесь на сайті live.com. У параметрах облікового запису в пункті "Відомості для захисту" включіть двоетапну перевірку.

Мета-акаунти

захист мета-акаунтів

Google

Якщо у вас пошта від Google, ви маєте змогу користуватись іншими сервісами та послугами. Є багато систем у яких маючи один акаунт, можна скористатись додатковими сервісами.

Apple ID

Свій мета-акаунт Apple ID також можна захистити за допомогою двоетапної автентифікації. При перевірці даних користувача (пароль і логін), можна додатково включити підтвердження особи за допомогою пристроїв на базі операційної системи iOS. У налаштуваннях безпеки, переходимо в розділ "Двоетапна перевірка". До смартфона можна прикріпити декілька телефонних номерів, на які надсилатимуться sms – повідомлення.

Платіжні системи

PayPal

У PayPal є можливість використовувати додатковий пароль із sms-повідомлення, а в деяких країнах є можливість використовувати спеціальні електронні ключі.

Всі вищеописані варіанти займають більше часу, але запевняємо, ця процедура того варта. Завдяки двоетапній автентифікації ви можете буде спокійними за свої персональні дані. До двоетапної автентифікації швидко звикається, а ваш спокій і впевненість у захисті даних набагато важливіші.

Варто прочитати: ЗДОРОВЕ ЖИВЛЕННЯ ДЛЯ ТВОГО ГАДЖЕТА!