Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Як правильно налаштувати Google Now (і що це взагалі таке)

Основне призначення Google Now - виводити всю необхідну користувачеві інформацію до того, як він зважиться ввести пошуковий запит. Для цього система відстежує поточне місцеперебування людини, історію його запитів, інтереси, маршрути, якими він дістається до роботи, сканує його скриньку електронної пошти тощо.

Думаєте, Google шпигує за Вами?
І так, і ні. Звичайно, від пильних пошукових алгоритмів Google нічого не приховати, але не забуваймо, що сервіс все це робить рівно з однією метою - допомагати користувачу. Зрештою, якщо ж цей сервіс Вам не потрібен, його можна просто відімкнути.

Так що ж вміє Google Now і чим зможе він нам допомогти?
Цей сервіс не тільки шукає для Вас важливу інформацію. Основна "фішка" Google Now полягає в умінні виводити різні інформаційні картки, на яких він, наприклад, нагадує про дні народження ваших друзів, надає інформацію про завантаженість доріг по вашому щоденному маршруту руху. Ґрунтуючись на вашому календарі, Google Now вміє нагадувати про зустрічі та підказувати оптимальний час виходу з будинку, що дозволяє вчасно прибути на зустріч (ґрунтуючись на даних про пробки). Під час подорожі Google Now буде показувати вже місцевий прогноз погоди, продемонструє Вам не тільки місцевий, але й домашній час, допоможе зі співвідношенням курсів валют. Більше того, не так давно Google навчила Android-версію Now показувати, в яких магазинах поблизу є продукти, які користувач недавно шукав в Інтернеті. При цьому Google відразу демонструє, за якою ціною продається товар в цьому місці.

Google Now ідеально підійде людям, які ведуть впорядкований спосіб життя: ходять на роботу приблизно в один і той же час, регулярно користуються певним видом транспорту, часто їздять в поїздки, періодично вітають друзів з днями народження і так далі. Якщо ж все це не входить у Вашу буденність, то цілком можливо, що сервіс мало що зможе запропонувати - просто тому, що йому нічого буде аналізувати.

GoogleNow2

Як активувати Google Now і почати користуватись командами?​

Перше, що треба знати для того, щоб користуватися сервісом, Вам обов'язково потрібен аккаунт в Google. Також сервісу необхідно надати доступ до Вашого календаря, місцеперебування і пошти Gmail. В налаштуваннях користувач може налаштувати картки під свої потреби чи видалити непотрібні.

Для того, щоб отримати максимальну вигоду від використання Google Now, необхідно знати інтуїтивні голосові команди, які система розуміє. Їх дуже багато і з їх допомогою можна зробити практично будь-яку дію. Перед тим, як почати вводити команду, доведеться сказати "ОК, Google", після цього додаток перейде в активний режим і можна почати формулювати запитання чи команду.

Варіантів використання голосових команд безліч. Згадаємо лише декілька з них. По-перше, Ви можете встановити собі нагадування, прив'язані до часу або до місця. Приміром, ви можете сказати "Нагадай мені зателефонувати мамі о 20.00" або "Нагадай подзвонити додому, коли я прийду на роботу".

Також за допомогою Now можна швидко встановити будильник, вимовивши, наприклад, "Встановити будильник на 11.30". За допомогою голосу можна швидко переходити в Gmail, запускати фото чи відеозйомку, створювати нотатки, події календаря, дзвонити, відправляти СМС, публікувати повідомлення в соціальних мережах тощо.

Варто відзначити, що картки починають заповнюватися швидше, якщо Ви будете частіше користуватися пошуковим сервісом, шукати інформацію, переглядати актуальні новини і так далі.

Компанія Google продовжує активно розвивати сервіс Google Now.

В Android 6.0 Marshmallow цифровий асистент навчиться самостійно аналізувати контент на екрані і пропонувати різну корисну інформацію. Але довгий час користувачі скаржилися на те, що для виконання простих команд, начебто установки будильника або здійснення дзвінка, сервіс вимагав стабільне підключення до Інтернету. Google прислухалася до прохань і з оновленням додала в Google Now підтримку команд, що не вимагають підключення до Інтернету.

Список оффлайн-команд в Google Now

Тепер команди, які пов'язані з безпосереднім управлінням самого пристрою, можуть працювати без Інтернету, що істотно прискорить роботу зі смартфоном або планшетом. На даний момент кількість таких команд вкрай мало, але варто сподіватися, що в майбутньому їх стане більше.

Список оффлайн-команд в Google Now:

  • включити музику;
  • запустити Gmail (працює з будь-яким встановленим на пристрої додатком);
  • включити Wi-Fi;
  • зробити голосніше;
  • включити підсвічування;
  • включити авіарежим;
  • включити Bluetooth;
  • зменшити яскравість екрану.

Якщо раніше Ви ніколи не користувався Google Now, то спробуйте. Це значно полегшить взаємодію з Вашим смартфоном. Насправді, це зовсім нескладно. Цілком можливо, що Вам сподобається, і у Вашому житті з'явиться зручний персональний помічник.