Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Куди здавати батарейки на утилізацію?

Чи, наприклад, з того, щоб віддати використані батарейки на переробку.

batteries

А тепер пригадайте, скільки з вас викидало використані батарейки в смітник? Ну, дійсно, що з ними було ще робити? Не тримати ж як пам’ять їх активної роботи та не колекціонувати на згадку собі і на потіху майбутнім поколінням! Так от, якщо ви не знали, то майбутні покоління мають величезний шанс не застати і клаптика чистої землі через те, що ми масово викидали батарейки як звичайне сміття.

Минуло вже більше чотирьох років з того часу, як ми започаткували програму збору використаних батарейок, запустили в Чернівцях проект «Збережи природу», та одними з перших підтримали ідею «оздоровлення» навколишнього середовища.

От вам трохи цифр для прикладу: лише за останній рік ми з вами зібрали на переробку більше 450 кг батарейок. Чотириста п’ятдесят кілограм!

Ви тільки уявіть собі цю гору акумуляторів! Запакувавши їх в коробки, ми як годиться відправили їх на переробку до львівського ДП «Аргентум». Не викинули на смітник, а переслали на завод, який спеціалізується на вторинній переробці сировини.

box of batteries

Знаєте, що ми зробили з вашою допомогою? Якщо вірити статистиці, яка каже, що одна викинута на смітник батарейка забруднює 20 м2довкілля, або 400 л води, то ми зберегли чистими понад 365 тис м2 землі чи близько 7,5 млн л води (ви все прочитали правильно –сім з половиною літрів чистої, прозорої, не забрудненої хімікатами та важкими металами, живильної води). І це лише за останній рік! Якщо виходити з розрахунку, що одній людині на день потрібно випивати в середньому 1,5 л води, то ми «напоїли» шосту частину України водою. Круто, чи не так?

surrender

Так от, наступного разу, коли будете тримати в руках використану батарейку, зверніть увагу на маркування – в такому яскравому квадратику намальована перекреслена урна, що означає: «Не викидайте батарейки в смітник!»

duracell

Дійсно, не викидайте – краще принесіть їх до нас :)  В будь-якому магазині MTA.ua (Мультимедіав Чернівцях Ви можете віддати використані батарейки на утилізацію і тим самим запобігти отруєнню природи та свого організму. Проживаєте в іншому місті? Не проблема: ось тут Ви знайдете інформацію про пункти прийому використаної сировини.

Бережіть природу

Будьте свідомими – цінуйте природу, а ми збережемо чисте довкілля та воду за вас і для вас :)