Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

МSI – ноутбук, який обирають професійні геймери

Більше про бренд
МSI (Micro-Star International) – величезна і одна із найстаріших компаній-виробників комп’ютерної техніки у світі. Досвід МSI на ринку досягає 30 років.
Фірма володіє власними промисловими потужностями, отже має можливість виробляти усю продукцію на своїх заводах. Більше того, чимало її техніки виходить у світ під іменами інших світових брендів, - компанія випускає  великі партії комплектуючих для ОЕМ-партнерів. Серед них такі провідні фірми, як Acer, Dell, Lenovo та HP.

Тільки дорога і якісна техніка
Враховуючи масштаби виробництва, МSI майже відмовилась від створення бюджетних комп'ютерів і робить акцент на складних, дорогих рішеннях. Понад 2,5 тисячі інженерів компанії працюють над розробкою компонентів і втілюють у реальність найновіші ідеї.
Ноутбуки MSI відрізняються надійністю та високими технічними характеристиками, однак - не з дешевих. Їм надають перевагу перш за все поціновувачі справді якісної техніки, ігромани та графічні дизайнери.  

Мрія кожного геймера
Серія ноутбуків MSI G розроблена спеціально для любителів комп’ютерних ігор. Усі моделі лінійки оснащені потужними відеокартами nVidia GeForce GTX та аудіосистемами Dynaudio, що дає можливість користувачам повністю занурюватися у віртуальний світ, завдяки реалістичному зображенню та чистому звуку.

Окрім того, клавіатури з ігрової серії ноутбуків адаптовані спеціально для геймерів. У них передбачено підсвітку, збільшену відстань між клавішами та навіть змінено традиційне розташування «Windows», щоб уникати випадкового натискання під час гри, що призводить до виходу.  У додатку до деяких моделей навіть є металеві клавіші W A S D.Ноутбуки MSI

Не секрет, що у світі ігор трапляються по-справжньому запеклі ситуації, коли  гравці переживають далеко непрості психологічні моменти. Нелегко у цей час і вашому комп’ютеру. Ноутбуки з високими параметрами потребують особливого захисту від перегріву.
З MSI за самопочуття вашої машини можна не переживати, адже у пристрої передбачено два вбудовані вентилятори, які автоматично посилюють роботу під час активного користування ноутбуком.

 Переваги:

  • потужна відеокарта
  • якісна аудіосистема
  • 4 ядерний процесор
  • система охолодження
  • довершений дизайн
  • адаптована клавіатура 

 

Ігровий ноутбук MSI

Гарантія
На території  України, відповідно до оригінального серійного номера/штрих-коду виробника продукту, надається гарантійний термін 12 місяців з дати виготовлення. Щоб пересвідчитись, що ноутбук оригінальний, перевіряйте наявність штрих-коду. 

Як виглядає оригінальний штрих-код виробника 

штрих-код виробника MSI

Обирайте модель ноутбука MSI, яка Вам найбільше подобається. 
З ноутбуком MSI Ви зможете стати справжнім героєм кіберпростору і відчути на повну усі можливості сучасного світу комп'ютерних ігор.

ВАРТО ГЛЯНУТИТОП 6 УНІВЕРСАЛЬНИХ НОУТБУКІВ