Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Не дай замерзнути цифровому другу

Чи страшний ноутбуку мороз?
Більшість ноутбуків без проблем працюють при невеликому морозі. Значно небезпечнішим є момент, коли з вулиці Ви знову заходите у тепле приміщення. Через різкий перепад температур може утворитися конденсат. Для того, щоб уникнути наслідків, не вмикайте пристрій одразу. Опинившись у теплі, зачекайте деякий час, нехай ноутбук, планшет чи камера зігріються, а волога випарується. Лише через 30-50 хвилин можна знову увімкнути пристрій і працювати.

Уникайте екстремальних температур 
Досить безпечними вважають температури до 10 градусів морозу. При більш низьких - виникає серйозний ризик виходу з ладу акумулятора та збоїв у роботі жорсткого диска. Також погіршується робота матриці, від чого зображення може стати блідим та невиразним. До того ж, від морозу знижується міцність матеріалів, особливо пластмасових, тому Ви ризикуєте просто пошкодити пристрій. При екстремальному морозі краще взагалі не виносити цифрову техніку на вулицю, принаймні не тримати її там довгий час.

Телефони у холодну пору року

Найбільше мерзне акумулятор
Першим у вашому телефоні почне мерзнути акумулятор. При сильному переохолодженні батарея може просто не працювати.  
Літій-іонові починають капризувати вже при нулі. Трохи краще справляються із холодом нікель металогідридні – вони витримують до  -10. Найбільш морозостійкими є нікель-кадмієві, однак їх вважають застарілими і у сучасних моделях майже не використовують.
Тривале переохолодження може призвести до зменшення ємності акумулятора, тому постарайтеся вберегти свій гаджет від довгого впливу холоду.

ПОРАДА!
Якщо телефон «замерз»

 
Якщо телефон  зовсім відмовляється працювати, а Вам потрібно здійснити важливий дзвінок, спробуйте зігріти його у долонях чи теплій кишені. Можливо, акумулятор частково відновиться і цього вистачить, щоб передзвонити.
Не рекомендують у зимовий час носити телефон у сумці. Краще кладіть його у внутрішню кишеню куртки, там йому буде тепліше.

Ефект «примороженого» екрану

Можливо, Ви звертали увагу, що на холоді рідкокристалічні дисплеї починають відображати інформацію дуже сповільнено.  Справа у тому, що під дією низької температури кристали стають більш в’язкими і повільно змінюють свою щільність. Таким чином зображення промальовується із затримкою. Коли пристрій зігріється, він знову працюватиме швидко.

На замітку!
Готуємося до зими: що потрібно придбати до морозів

Сенсорні рукавички

Рукавиці сенсорні

Взимку друзі телефонують Вам не так часто? Можливо, їм просто холодно знімати рукавиці.  Оскільки сенсор реагує на тепло наших пальців, у рукавицях користуватися ним неможливо. Навіть коли змерзли руки, подзвонити не завжди вдається. Просте і зручне рішення – сенсорні рукавиці. Вони майже не відрізняються від звичайних, лише на кінчиках кількох пальців вплетені спеціальні нитки, які здатні проводити струм. Таким чином, у них можна користуватися тачскріном і не мерзнути.

Захисне скло 

Захисне скло
На жаль, не секрет, що у зимовий час ризик впасти, або ж просто послизнутися і випустити телефон з рук, зростає.  Комунальники не посипали вулицю сіллю, а Ви можете залишитися біля розбитого екрану. Щоб попередити прикрий інцидент, придбайте  захисне скло. Воно не врятує Ваші коліна, проте захистить екран від некритичних ударів та подряпин.


Powerbank 

Додатковий акумулятор
Взимку потрібно бути готовим до несподіваної розрядки акумулятора. Аби уникнути стресових ситуацій, краще одразу запастися портативним зарядним пристроєм або Powerbank. Виробники пропонують чимало моделей таких зовнішніх акумуляторів різної ємності та розміру. Оберіть той, що найбільше підходить до Вашого гаджета

 Надійний чохол

Чохол для ноутбука
Взимку не варто виносити на вулицю техніку, якщо вона без чохла.  Перевірте, щоб Ваша  сумка для камери чи ноутбука, чохол для планшета або телефона були надійними. Максимально захищали техніку від холоду, вологи та можливих ударів. Оберіть аксесуар, який найкраще підходить до Вашої цифрової техніки.

Бережіть себе і свою техніку!

ВАРТО ГЛЯНУТИ: ЯК ПРАВИЛЬНО ЧИСТИТИ СВІЙ ТЕЛЕФОН?​