Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Що робити, якщо у Вас вкрали смартфон на Android, iOS чи Windows Phone

У цій статті хочемо поділитися з Вами інформацією про те, що в першу чергу треба зробити, щоб захистити інформацію на Вашому загубленому або вкраденому смартфоні (на Android, iOS чи Windows Phone ).

Android

Для ОС Android існує величезна кількість програм, які можуть допомогти в пошуку вкраденого смартфона, його блокування або видалення даних.

Та сьогодні ми розповімо про новий, вбудований в ОС Android інструмент - Android Device Manager (Диспетчер пристрою). Якщо у Вас старий телефон - не переживайте, функція доступна без оновлення ОС.

За допомогою цієї вбудованої системи безпеки Ви зможете:

  • знайти свій телефон на карті
  • дистанційно видалити з нього дані
  • змусити смартфон дзвонити, навіть якщо звук встановлений на мінімум і в ньому інша SIM-карта.

Налаштування Android-смартфону

Працювати із функцією дуже просто, не потрібно нічого встановлювати або кардинально змінювати в налаштуваннях пристрою. Все, що Вам потрібно - це смартфон на Android, прив'язаний до Вашого облікового запису Google (створити обліковий запис Google). Дистанційно керувати своїм пристроєм Ви зможете з будь-якого комп'ютера з доступом в Інтернет.

Для включення Android Device Manager потрібно зайти в меню > Налаштування > Безпека > Адміністратори пристрою. Далі вмикаємо Android Device Manager, поставивши галочку (скріншот нижче ;)

 

Компанія мультимедіа

Шлях до Android Device Manager

Компанія мультимедіа

Увімкнення Android Device Manager

 

На наступному кроці Вам потрібно підтвердити, що Ви дозволяєте Android Device Manager видаляти дані, змінювати графічний пароль і блокувати дисплей смартфону (за Вашою командою) та натиснути кнопку "Активувати".

Ось і все, Ваш пристрій готовий до дистанційного керування.

Дистанційне керування Android-смартфоном

Для того, щоб знайти вкрадений або загублений смартфон на ОС Android або скористатися іншими функціями віддаленого керування, Вам потрібно зайти на офіційний портал Device Manager: www.google.com/android/devicemanager

Одразу на головній сторінці, Ви побачите основні функції "Диспетчера пристрою" та позначку про місце знаходження Вашого смартфону на Google-карті.

 

Диспетчер пристрою

Офіційний портал Device Manager (www.google.com/android/devicemanager)

 

Детальніше про функції "Диспетчера пристрою":

Знайти місцезнаходження смартфону - ця функція працює за допомогою GPS, Wi-Fi і стільникових мереж, навіть якщо в смартфон встановили іншу SIM-карту. Для виявлення смартфона, він повинен бути підключений до Інтернету. Якщо пристрій наразі відімкнений, Google покаже Вам попереднє його місцезнаходження і час останньої активності.

Змусити телефон дзвонити - за допомогою даної функції Ваш смартфон дзвонитиме на повній гучності протягом 5 хвилин. Функція буде корисною для тих хто любить загубити смартфон у квартирі, а другого телефону для дзвінка немає. Дуже класно те, що функція працює навіть якщо звук на смартфоні відімкнений.

Стерти всі дані з пристрою - ця функція скидає усі налаштування на заводські. При цьому внутрішня пам'ять телефону буде стерта. Окрема SD-карточка, в залежності від моделі телефону і версії Android, може бути стерта, а може і ні.

iOS

Через високу ціну та шалену популярність, техніка Apple стала мішенню №1 для злодіїв і шахраїв. Та компанія Apple, турбуючись про своїх клієнтів, створила програму Activation Lock (Блокування активації), яка здатна заблокувати iPhone та перетворити його на безкорисну купу брухту для зловмисника.

Налаштування Activation Lock на iOS 9.3

Увімкнути функцію "Блокування активації" пристрою під керуванням iOS 9.3.1 дуже просто. При первинному налаштуванні iPhone потрібно ввести облікові дані iCloud, а потім активувати функцію "Знайти iPhone". Ось і все, Activation Lock на Вашому смартфоні активовано.

Тепер, навіть якщо зловмисники перепрошиють вкрадений iPhone, то активувати його все одно не вдасться. Екран з вимогою ввести адресу електронної пошти та пароль не можна буде обійти.

Дистанційне керування пристроєм на iOS 9.3

Щоб керувати пристроєм на відстані Вам потрібно зайти на сайт iCloud.com, вибрати додаток "Знайти iPhone" та обрати загублений пристрій.

 

Диспетчер пристрою

Знайти iPhone (iCloud.com)

Детальніше про функції:

Відтворити звук - ця функція змусить Ваш iPhone дзвонити. Такий дзвінок дозволить виявити смартфон, якщо він знаходиться десь недалеко, наприклад, впав під диван.

Режим пропажі - увімкніть цю функцію, не зволікаючи, якщо Ви впевнені, що смартфон вкрали. Режим пропажі блокує доступ до даних та дозволяє стежити за пристроєм на карті.

Стерти iPhone - ця функція повністю видалить Ваші дані на пристрої, щоб вони ніяким чином не змогли потрапити до зловмисників.

На сьогоднішній день немає ніякої можливості обійти "Блокування активації". Навіть американська влада, яка тестувала даний механізм в iOS 9.3.1, залишилися задоволена. Хлопці з Apple - молодці)

Windows Phone

Налаштування смартфону на Windows Phone

За пошук загубленого пристрою на базі Windows Phone відповідає проста у використанні системна функція "Пошук телефону". Майте на увазі, що в цілях економії заряду батареї ця функція відімкнена за замовчуванням. Щоб її увімкнути зайдіть у системні налаштування, відкрийте пункт "пошук телефону" та активуйте обидві доступні там опції. Тепер Ви завжди будете знати, де знаходиться Ваш смартфон.

Диспетчер пристрою

Увімкнення функції "Пошук телефону" на ОС Windows Phone

Дистанційне керування смартфоном на Windows Phone

Щоб побачити місцезнаходження Вашого смартфона зайдіть на сервіс Windows Phone (www.windowsphone.com/ru-ru/my/find), Ви одразу побачите карту, на якій відмічено приблизне місцезнаходження смартфона. На сервісі Ви можете скористатись трьома функціями: Подзвонити, Блокувати та Очистити.

Диспетчер пристрою

"Пошук телефону" на ОС Windows Phone (www.windowsphone.com/ru-ru/my/find)

 

Детальніше про функції:

Подзвонити - активуйте цю функцію і Ваш смартфон задзвонить на повній гучності, навіть якщо переведений в безшумний режим.

Блокувати - ця функція повністю блокує доступ до даних смартфону. У сервісі "Пошук телефону" Ви можете написати текстове повідомлення, яке буде показане на екрані блокування і встановити PIN-код для розблокування смартфону. У своєму повідомленні обов'язково вкажіть номер, на який людина, що знайшла телефон зможе подзвонити і домовиться про повернення. Якщо хтось спробує ввести PIN-код, Ви одразу отримаєте повідомленням про це.

Диспетчер пристрою

Блокування телефону на ОС Windows Phone

Очистити - використайте цю функцію для того, щоб дистанційно стерти дані зі смартфону та скинути налаштування на заводські.

Отже, у цій статті ми розповіли, як знайти свій загублений смартфон, дистанційно заблокувати та видалити з нього дані. Сподіваємося, що інформація буде корисною для Вас. Якщо знаєте якісь методи захисту інформації - діліться з нами тут, у коментарях. Будемо раді!

I, не губіть свої смартфони! )