Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Адаптер USB On-The-Go (USB OTG)

До вашої уваги - чудове рішення: USB-адаптер On-The-Go (що в перекладі озн. «постійно в русі», в ногу з інноваціями!), до якого можна під'єднати безліч цікавих для вас пристроїв. Наприклад, флешку з фільмами або office-документами, мишку, клавіатуру і ще багато аксесуарів, які ми з вами сьогодні розглянемо.

Адаптер для смартфону Адаптер для планшету

Раніше таким могли похвалитися тільки iPad, але зараз не відстають і Android-гаджети. По суті мало хто про це знає, виробники не давали як такої реклами, але самі бачите - варіанти існують.

Приєднаний адаптер USB On-The-Go

USB OTG – це зовнішній USB-порт, який підключається до порту Micro-USB, наявному у вашому телефоні або планшеті, і дозволяє приєднувати девайси, що використовують стандарт USB 2.0 або 3.0. Адаптер перетворює смартфон чи планшет у USB-хост, який з'єднується з іншим гаджетом і живить його.

Нажаль USB OTG підтримують не всі Android-девайси. В основному підтримка USB-хосту починається від версії Android 3.1 і вище.

Також існує ймовірність того, що виробники можуть включити підтримку USB в наступному оновленні Android і на інших пристроях. Для тих, хто не бажає чекати, функцію USB-хосту можна активувати, але необхідно спершу отримати root-права (права суперкористувача).

Щоб бути впевненим у активності функції, варто лише підключити адаптер і ви одразу побачите сповіщення на дисплеї. Це означає, що телефон або планшет розпізнав адаптер і готовий до підключення USB-девайсів.

Вміст флешки відображається на дисплеї смартфону Вміст флешки відображається на дисплеї планшету

На даний момент ми знаємо тільки декілька аксесуарів, які можуть підключатися через USB OTG і самим популярним є синхронізація з флеш-накопичувачем. Однак існує ще дуже багато цікавого, з чим ви зможете із задоволенням працювати. Їх ми зараз і розглянемо:

USB-накопичувач (флешка). За допомогою флешки ви зможете передивлятися відео, гортати фото чи слухати музику. Також є навіть можливість перекидання даних з флешки в пам'ять телефону або планшету.

Синхронізація даних флешки та смартфону

Мишка. Безпровідна чи провідна - не грає ролі, будь-яку можна підключити. При з’єднанні на дисплеї з’являється курсор, з яким можна працювати у звичному режимі.

Клавіатура. Повноцінна заміна віртуальній клавіатурі у пристрої.

При під'єднанні мишки на дисплеї з'являється звичний курсор

USB-хаб. За допомогою хабу можна задіяти два пристрої одночасно, наприклад, мишку та клавіатуру. Але підключення декількох аксесуарів приведе до зниження тривалості роботи акумулятора. Хоча, в такій ситуації це і не важливо (Counter Strike чекає).

Зовнішній жорсткий диск. Можна підключити тільки ті жорсткі диски, які мають спеціальний блок живлення і підключаються у звичайну розетку. Інші живляться через USB, через що Android-пристрої їх не "тянуть".

Кардрідер. Підключайте будь-які формати своїх флеш-накопичувачів, завантажуйте щойно зроблені вами фото, відео.

Адаптер USB-To-Ethernet. За допомогою такого адаптера ви можете підключити кабельний інтернет напряму в пристрій. (Дана ситуація актуальна в тих випадках, якщо у вас відсутній доступ до мережі Wifi).

Відео програється одразу з флеш-накопичувача

Заради інтересу ми протестували суміжність Android-пристроїв з принтером та сканером штрих-кодів. Сканер знайшло як клавіатуру, але працює нормально, а ось принтер потребує тільки вендор Samsung.

Адаптер USB On-The-Go для смартфону та принтеру

У підсумку можу сказати, що з такими можливостями адаптер USB OTG дуже і дуже шикарний варіант. Розкрийте увесь потенціал вашої цифрової техніки!