- 098 405 15 15
Сьогодні з 09:00 до 21:00
098 405 15 15
095 405 15 15
073 405 15 15
Графік роботи
з 9:00 до 21:00
Сьогодні з 09:00 до 21:00
Сервісний центр
Графік роботи
з 9:00 до 21:00
Ваші закладки порожні
нічого
порівнювати
Кошик порожній!
Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом
Купувати легко та швидко
Відстежувати статус своїх замовлень
Бачити розмір персональної знижки
Мати доступ до спеціальних цін
Першим дізнаватися про акції
Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту
Лист не прийшов?
Якщо Ваш новий телефон без будь-яких на то причин почав "підгальмовувати", інтерфейс зависати, робота додатків та дзвінків завершується без ваших команд - Вам однозначно потрібно "перепрошити" свій апарат.
Справа в тому, що програмне забезпечення, хто б його не писав, і для чого б воно не призначалося, навіть після ретельного тестування завжди містить помилки або недоробки. Тому розробники програмного забезпечення стільникового телефону регулярно випускають оновлення своїх продуктів. Найчастіше ці оновлення виправляють помилки, а іноді вносять нові можливості чи розширюють функціональність мобільного телефону.
Однак візуально звичайний користувач може і не помічати цих змін, думаючи, що чергове оновлення нічого за собою не несе. І ця думка є хибною, адже більшість змін, які є в новій версії прошивки, впливають на оптимізацію роботи мобільного телефону, наприклад, мережевої взаємодії, налаштувань зарядки акумулятора та ін.
Іноді в результаті оновлення програмного забезпечення змінюється меню, розширюючи свої функції або навпаки, спрощуючи їх, вносяться певні зміни в налаштуавння локалізації (роблячи більш точний переклад на ту чи іншу мову), коригуються розміри та види шрифтів і т.д.
Найбільш бажаними для користувачів, але і найбільш рідкісними, є оновлення функцій зв'язку, які раніше могли бути відсутні, також нові програми, ігри, гаджети, медіаконтент та ін.
Звичайно, установка нової прошивки не може створити диво. Після оновлення у Вашого мобільного не побільшає пікселів в камері, не зміниться роздільна здатність дисплею але працювати оновлений апарат буде краще, тож не ігноруйте оновлення програмного забезпечення для Вашого смартфону!
Основним аргументом "за" "прошивку" власними силами є те, що Ви не виходячи з дому можете оновити програмне забезпечення Вашого апарату.
Методи "перепрошивки":
Важливо! Невірні дії під час прошивки, можуть пошкодити Ваш смартфон, аж до повного виходу його з ладу. Будьте уважні, тверезо оцінюйте свої можливості, зважте усі ризики та користь від самостійної перепрошивки телефону.
Якщо у Вас виникли питання щодо оновлення програмного забезпечення Вашого апарату, Ви можете звернутися до наших Сервісних центрів.