Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Ліцензійна Windows - це примара світу комп'ютерів.

А от давайте серйозно: навіщо мені купувати ліцензійну Windows, якщо її можна завантажити і встановити абсолютно безкоштовно?

Я не збираюся обговорювати з вами мораль й не буду говорити, що завантажуючи Windows безкоштовно, ми порушимо закон, совість і світовий порядок. Все це дурниці. Ми всі прекрасно розуміємо: якщо щось доступно безкоштовно, то немає ніякої на світі причини, чому не можна взяти те, що лежить прямо під носом. Лежить і кличе "Візьми менеее"…

Адже - халява! Навіщо платити більше? Кому взагалі потрібна ця ліцензія? Ось я, звичайний домашній користувач - мушу йти в магазин, купувати, розлучатися зі своїми грошиками за те, що довгі роки більшість з нас вважає безкоштовним. Навіщо? Заради чого? "Піду і куплю Windows" - звідки така думка взагалі може з'явитися?

Коли ми замислюємося над цим питанням, перша ж відповідь очевидна - ліцензія не потрібна. А ви думали, я скажу інакше? Не вгадали. Справді, для більшості - ніякі переваги ліцензії не компенсують те, що Windows може дістатися абсолютно безкоштовно і буде працювати так само добре, як і ліцензійна версія.

Версії Windows 7

Щось взагалі можна на це заперечити? Чи є хоч якась причина, що змусить купити ліцензію Windows? Хоч якась?

Особисто я відповів на це питання. На свій подив, я знайшов причини, які стали для мене вирішальними. І їх виявилося достатньо, щоб купити собі офіційну Windows, ту саму "ліцуху", яка як совість в олігарха - десь там є ... але ні в друзів, ні у друзів їх друзів, ні у кого ліцензію днем з вогнем не знайдеш.

Тому я просто хочу коротко перерахувати ті причини, які привели мене до такого збочення, як придбання Windows.

Економія.

Не очікували? “Я ж розлучаюсь зі своїми кровними грошиками, де тут економія?”, - спитаєте ви. Вона насправді є. Відтепер, ви можете подзвонити в офіційну технічну підтримку Microsoft і консультуватись з будь-яких питаннь стосовно Windows’a, а не ставити пиво знайомому комп’ютерщику, який без цього самого пива навіть пальцем не поворухне. А скільки разів він з вас брав по 200 гривень за перевстановлення “вінди”? Насправді ж нічого складного в цьому немає. Навіть якщо ви цим ніколи не займались - подзвонили в Microsoft та сказали “Хлопці, тут така справа: у мене ліцензійна Windows. Я ніколи цим не займався, але хочу її встановити. Допоможіть, будь ласка!”. Повірте, так само безкоштовно допоможуть і вам. За рік ви більше грошей витратите на цього знайомого комп’ютерщика, ніж за ліцензійну Windows, тим паче вона залишиться з вами назавжди.
“А от скоро вийде новий Windows, мені знову його купляти?”. Насправді, купівля ліцензії це щось типу вкладання грошей. Купив “вінду” - маєш безкоштовну технічну підтримку та й на наступну версію знижка. І до речі, знижка дуже хороша - до 60%. Так що ваші друзі, лопнуть від заздрощів коли будуть бачити у вас новеньку Windows, а вони будуть чекати поки вийде новий кряк, зломщик, активатор тощо.

Спокій.

Так, ось така причина) Спокій. В один прекрасний момент я зрозумів, що мені набридло возитися з кряками, патчами, зломщиками та іншими методами активації Windows. "Що там зламувати?", можете ви заперечити. Дійсно - начебто нічого особливого. Але ми пам'ятаємо, який сюрприз був від Microsoft, коли більшість методів злому перестало працювати. Ми не знаємо, які сюрпризи ще будуть. І я не хочу про це думати. Набридло. Просто нехай воно працює відразу, ввів ключ - і все! І далі, всі ті роки, які я буду сидіти на цій операційній системі, я буду спокійний як танк. Свіжі оновлення - завжди. Перевстановити - не питання. Чорт, так я навіть можу подзвонити в офіційну технічну підтримку Microsoft! І сказати їм - "Їй, чуваки, у мене ліцензія, я няшечко?" =)

Windows 10 на флешці

Самоповага.

Що завгодно можна говорити, але особисто для мене купити ліцензію - це вчинок. Перед самим собою. Дивишся на квітчасту коробку з ліцензійною Windows 7, і думаєш - кльово! Заробив, купив, встановив - “Зачот” собі коханому, сам від себе не очікував. Так, коли я був бідним школярем і не менш бідним студентом - це було нереально. Але інститутські часи минули, вже кілька років працюю, і звичайний, зовсім недорогий мій плеєр, вартує в 3 рази дорожче цієї ліцензії ... чи не настав час відмовитися від шкільних звичок? Для мене - так. І - це виявилося не так дорого, як гадалося. Та чого там, базову версію Windows 7, в якій є абсолютно все, можна взяти приблизно за 100 баксів - моя ігрова клавіатура Razer, чесно вам зізнаюся, коштує більше. Купити понтову клавіатуру - це прикольно, чи не так? А купити ліцензію? За внутрішнім відчуттям - штирить ще краще.

Задоволення.

Зрозуміло, купивши ліцензію, я сиджу задоволений. Але задоволення навіть не в цьому. А в можливості спокійно розвинути цю тему, адже маючи ліцензію, можна щосили діставати своїх приятелів. І це - кайф. Ви коли-небудь бачили очі друга, коли йому недбало, наче між рядків, повідомляєш про те, що, мовляв, "а в мене ліцензійна Windows"? Ха-ха, це треба бачити. Смайлик O_o і близько не передає вираз його обличчя.

Ще більший ефект, коли ви не говорите нічого, взагалі нічого. Просто візьміть і поставте вдома гарну квітчасту коробку з Windows. На самому видному місці, скажімо, на комп'ютерному столі. До вас в гості заходить друг і що він бачить? "О ... що це у тебе???" Реакція завжди відрізняється, від шокової до повного здивування. Байдужих - не буде. Ліцензія нікого і ніколи не залишить байдужим.

Нова Windows 10

Що хочеться сказати наостанок?

Що ж, не купуйте ліцензію, бо злі жадібні дядьки загрожують з телевізора і говорять про закон і порядок.
Не купуйте, щоб Білл Гейтс та інші очкарики стали ще багатшими. Нехай котяться до біса.
Не купуйте зі страху або будь-яких зобов'язань - всім кому ми повинні, ми всім прощаємо!

Знайдіть свою причину - вашу власну. Таку причину, дуже особисту, щоб купівля ліцензійної Windows (швидше за все, першої в житті) принесла вам море задоволення. Я виклав свої відчуття - ви ж, якщо захочете, зможете знайти виключно свої.