Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Основні причини, чому гальмує Ваш комп'ютер

Почнемо з головного питання "Чому комп'ютер тормозить?" Таких причин може бути декілька:

  1. Температура. Частенько користувачі зовсім не цікавляться температурою процесора свого комп'ютера, а даремно. Щоб слідкувати за температурою не потрібно лізти з термометром під стіл або щупати пальцем радіатор. Найкращий спосіб - завантажити спеціальну програму, наприклад Everest. Запустіть її, виберіть "комп'ютер", далі "датчик". Якщо температура процесора вище 50 градусів (під час простою або коли система не навантажена), то варто задуматися. Перевірте роботу вентиляторів (куллерів), продуйте радіатор, а ще краще - зняти радіатор і нанести на процесор термопасту, яка скоріше за все вже висохла за роки роботи. Якщо Ви не впевнені в своїх силах - несіть до нас в СЦ Мультимедіа - ми допоможемо.
  2. Реєстр. Часте встановлення та видалення програм позначається на швидкості роботи Вашого комп'ютера. Якщо Ви видалили програму, це не означає, що вона повністю зникла з Вашого комп'ютера. Кожна така операція створює зайве навантаження на процесор при виконанні різних завдань. Що робити? Скористайтеся програмою CCleaner - вона безкоштовна і дуже проста у використанні, дуже якісно допоможе розгребти все сміття та виправити помилки. Запустіть CCleaner, виберіть закладку "реєстр", відзначте всі галочки та натисніть кнопку "пошук проблем". Програма неодмінно знайде купу помилок та непотрібних розширень в реєстрі. Натисніть кнопку "виправити" - програма видалить непотрібне і виправить всі можливі помилки.
  3. Файл підкачки - це динамічний системний файл, в який переміщається неактивна інформація з оперативної пам'яті. Якщо у Вас мало оперативної пам'яті і невеликий файл підкачки, то вимогливі програми та ігри можуть гальмувати (деякі ігри можуть взагалі не запускатися при об'ємі файлу підкачки менше 4 Гб). Натискаємо правою клавішею по значку "мій комп'ютер" -> "властивості" -> "додаткові параметри системи" -> "додатково" -> під надписом швидкодія вибираємо "параметри" -> "додатково" -> "змінити" -> задайте приблизно 4000-6000 , далі кілька разів "ОК" і все готово.
  4. Автозавантаження. Найчастіше комп'ютер гальмує через недостатній об'єм оперативної пам'яті. При установці будь-яких програм дуже часто вони додаються в автозавантаження - це такі програми як: Skype, uTorrent, VKSaver (особливо багато їсть оперативки!) і багато інших. Переглянути всі програми автозавантаження можна у правому нижньому куті,біля годинника. Видалити програми з автозавантаження можна в налаштуваннях самих програм, забравши галочку навпроти "Автозапуск" або "Завантажувати разом з Windows"
  5. Перевантажений системний жорсткий диск. Локальний диск "С" є системним і частіше він об'ємом близько 30-60 Гб. Деякі люди тримають величезні папки з музикою і фільмами на робочому столі, але ж те, що лежить на робочому столі займає місце на диску "С". Зберігайте великий обсяг інформації на інших дисках! На системному диску має бути 15% вільної пам'яті.
  6. Віруси. Такі віруси, як "Саліти" гальмують роботу програм. Переконайтеся, що Ваш антивірус не "заснув", що він працює і регулярно оновлюється. Можете перевірити безкоштовно утилітою від "Доктора Веба" - "DrWebCureit".

Для того щоб Ваш комп не гальмував - частіше проводьте профілактичні роботи над своїм комп'ютером. І остання найцінніша порада - не засмічуйте свій комп'ютер всяким сміттям типу Mail.ru агент, Яндекс Бар та іншим!

Якщо Ви виконали всі кроки, скористалися порадами щодо оптимізації роботи Вашого комп'ютера, а він так як і раніше дратує Вас повільною роботою - звертайтеся в до нашого Сервісного центру, де кваліфіковані фахівці завжди нададуть допомогу.