Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Apple TV

Основні можливості Apple TV

Apple TV

Apple TV - це приставка, яка підключається до телевізора і відкриває величезну кількість онлайн можливостей різного напрямку: перегляд фільмів і музичних композицій з онлайн-магазину iTunes Store. Крім цього в чудо приставці є підтримка фірмових додатків і сервісів від Apple, які дозволяють звичайному телевізору виконувати цілий ряд нових завдань.

Основні можливості Apple TV. Які вони?

Як ми вже говорили, одним з головних завдань фірмової приставки є використання магазина iTunes Store без залучення комп'ютера або смартфона. Великий екран сучасного телевізора відмінно підходить для якісного відображення фільмів і кліпів. Ви купляєте розважальний контент, який вам подобається, і відображаєте його на вашому телевізорі. В Apple TV дуже якісно і доступно оформлені як відео, так і музична вітрина. Зручний інформативний пошук дозволяє без проблем знайти необхідну інформацію.

Apple TV ігри

Популярний сервіс iCloud дозволяє відображати набутий вами контент з приставки на будь-які пристрої Apple. Дуже ефективне рішення в тому випадку, якщо ви вже користуєтеся смартфонами або ноутбуками Apple. Підключивши комп'ютер до мережі Wi-Fi, можна буде передавати на приставку свою улюблену музику та відео.

Окремої уваги заслуговує підтримка пристроєм технології AirPlay, без якої важко пояснити, що таке Apple TV. За допомогою даної фірмової технології можна дуже просто і ефективно передавати відео, музику і фотографії з підтримуваних пристроїв (iPad, iPhone та інші) на екран вашого телевізора. Крім цього, вивід зображення на телевізійний екран підтримується навіть в додатках iOS. Це означає, що ви зможете грати на смартфоні в ігри, а все, що відбувається, - транслюватиметься на великий екран.

Ще однією важливою можливістю приставки є підтримка сервісу YouTube. Багато користувачів достатньо часто шукають різноманітні веселі, пізнавальні і документальні відео саме на YouTube. Крім коротких роликів, можна знайти і повнометражні фільми. Крім того, в YouTube є власна медіатека з великою кількістю треків.

Крім YouTube в телевізійній приставці є підтримка Vimeo (безкоштовний відеохостинг), спортивного інтернет-телебачення, інтернет-радіо та різних інформаційних мереж.

Vimeo

Дуже важливою особливістю телевізійної приставки від AirPlay є наявність оптичного виходу, за допомогою якого можна здійснювати вивід багатоканального звуку на зовнішні пристрої. Наприклад, можна підключити Apple TV до домашнього кінотеатру і при перегляді улюбленого фільму слухати звук у форматі 5.1.

Ідеальний дизайн «яблучка»

Широкий спектр можливостей AppleTVзумів доповнюється ще й бездоганним дизайном гаджету, який зовні являє собою невелику чорну коробочку, корпус якої виготовлений з якісного стійкого пластика. Зовнішній вигляд девайсу – це м’які грані та лінії на лезі сучасних тенденцій. Наповніть ваш світ високими технологіями, зробивши його набагато простішим!

Ідеальний дизайн AppleTV


Як здійснити підключення пристрою?

В стандартному комплекті Apple TV наявні мережевий кабель, якісний пульт дистанційного управління з алюмінію і довідник користувача. При установці AppleTV важливо не забути купити кабель HDMI, який знадобиться для безпосереднього підключення до телевізора, оскільки до комплекту він не входить. Обов'язково зверніть на це увагу. За допомогою кабелю HDMI з'єднайте відповідні порти на приставці і телевізорі. Підключіть пристрій до мережі за допомогою мережевого кабелю. Далі запускаємо приставку і насолоджуємося її роботою. Якщо є Wi–Fi, можна до нього підключитися, якщо ні – скористатись кабелем Ethernet. Ви одразу ж отримуєте доступ до мережі і великої кількості інтерактивних функцій. За своїми можливостями, в деякій мірі, фірмова приставка від Apple нагадує Smart TV приставки і Android TV Box.

Нові функції AppleTV

Всі вони відкривають цілий ряд нових функцій для звичайних телевізорів і дозволяють використовувати корисні додатки.

Підключайтесь і насолоджуйтесь відпочинком з AppleTV, зробіть крок у майбутнє і відкрийте для себе нові межі справжнього комфорту!

Посилання на Apple TV