Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Windows Phone 8.1 - що за звір і з чим його їдять?

Звичайно, найцікавішою частиною є Cortana - цифровий помічник, з яким можна спілкуватися як голосом, так і за допомогою ручного введення тексту. Cortana є по суті надбудовою над Bing, який на сьогодні вже перестав бути просто пошуковою системою і переріс у щось дуже розумне і масштабне. Завдяки цьому, інтеграції з сервісами користувача і доступу до його даних, Cortnana знає все, що можна знайти в мережі, а також знає все про свого господаря (звичайно, все це налаштовується, не хочете - вона про вас нічого знати не буде). Тому вона ніколи не забуде нагадати про майбутню зустріч, рейсі або накладках в розкладі.

Cortana тісно інтегрована в систему, що дозволяє їй робити, наприклад, нагадування під час телефонної розмови з конкретною людиною. Крім того, розробники в новому SDK отримують можливість працювати з цим цифровим асистентом. Головною відмінною рисою Cortana від своїх попередників і конкурентів в особі Siri і Google Now є вбудований потужний граматичний пакет, який дає можливість спілкуватися з нею неформально, буквально простою мовою. Microsoft зробили все, щоб з Cortana можна було спілкуватися, як з живою істотою.

Cortana персональний помічник у вашому телефоні

Але для україномовних користувачів, як і для всіх інших, хто не проживає в США, Cortana - це лише найближче майбутнє. В Україні чекати появи цієї дівчини варто лише через рік або навіть півтора(точної дати не відомо). Так, вже знаходилися мовні пакети для безлічі країн, в тому числі і російською мовою. Але ж Cortana, будучи по факту інтерфейсом для штучного інтелекту, повинна сама освоїти інші мови, а це зовсім непросто.

Напевно, вже зараз Microsoft може включити російський інтерфейс для цього сервісу, але ось чи буде можливість спілкуватися з Cortana саме так, як було на презентації? Дуже сумніваємося. Тим більше навіть в США цифрова дівчина поки позначена як beta. Зараз же для українських користувачів працює все той же сервіс TellMe, який переїхав на кнопку пошуку і частково прикидається Cortana. Проте він може лише відкривати додатки і виконувати найпростіші запити.

Метро стиль тепер можна персоналізувати

На презентації Джо Бельфіоре багато разів говорив про те, що смартфони з Windows Phone 8.1 - самі персональні мобільні пристрої в світі. І це стосується не тільки потужного цифрового асистента, а й персоналізації взагалі. З важливих нововведень графічного інтерфейсу в Windows Phone 8.1 слід зазначити нові налаштування для початкового екрану і можливість стороннім додаткам повністю міняти екран блокування вашого смартфона. В налаштуваннях робочого столу тепер з'явилася опція, за допомогою якої можна додати ще один ряд плиток, залучивши робочий простір на стартовому екрані з максимальною користю.

Для любителів бути унікальними з'явилася можливість крім акцентного кольору вибирати ще й фонове зображення, яке лягає під прозорі плитки і працює з анімацією паралакса. З цим потрібно бути обережними, не варто вибирати будь-яке зображення - бо ви легко можете зробити інформацію на плитках просто нечитабельною. Ми радимо придивлятися до фонових зображень на кшталт текстур і візерунків. Що стосується екрану блокування, то розробники можуть створювати додатки, які повністю замінюють стандартний екран блокування. По всій видимості, вся потрібна інформація нікуди не дінеться, вона просто може отримати новий дизайн, в тому числі і з анімацією.

Зручна клавіатура з Windows Phone 8.1

Клавіатура Windows Phone 8.1 також стала більш функціональною. Оновлення принесло не тільки поліпшену роботу автозаміни, яка тепер пропонує не тільки слова, а й підходящі за змістом смайли. Клавіатура все так же персоналізується в процесі використання, так що тепер можна навіть не перемикатися на екран зі смайлами, вона сама вам запропонує потрібний. Але все ж найцікавішою особливістю Windows Phone 8.1 з точки зору введення тексту став режим Word Flow, який по суті є аналогом режиму Swipe, який дуже добре знайомий користувачам Android. За словами Microsoft, так швидко на мобільному пристрої текст ще ніколи ніхто не вводив, як вводять його користувачі Windows Phone 8.1. У це можна легко повірити, бо ще в WP8 клавіатура прославилася своєю розумною і делікатною автозаміною.

Центр повідомлень

Якщо ви стикалися з попередніми версіями WP, то ви точно чекали центр повідомлень і центр дій. В попередніх версіях всім вже набридло пропускати повідомлення, на які не встигали відреагувати одразу. А якщо ви не встигли відреагувати і не закріпили живі плитки всіх додатків, то така ситуація практично гарантована. Але не в Windows Phone 8.1свайпом від верхнього краю екрану можна викликати симпатичну шторку, де будуть збиратися всі повідомлення з ваших додатків. тут також можна побачити заряд батареї у відсотках, отримати доступ до чотирьох вимикачів і ярлик до всіх налаштувань смартфона. Примітно, що для кожного додатку, включаючи стандартні телефон і повідомлення, можна налаштувати повідомлення. Чотири вимикачі в центрі дій також легко налаштовуються.

Клієнти для соціальних мереж

Окремої уваги заслуговує робота з контактами і новий додаток для здійснення дзвінків у Windows Phone 8.1. По-перше, зі списку підключених сервісів зникла соціальна мережа Facebook, але при цьому з'явилися сервіси Google і iCloud з повною підтримкою всіх можливостей. "Як же так, тепер не буде роботи з контактами з Facebook в телефоні?" - Запитаєте ви. Заспокойтеся, все обернулося найкращим чином. Тепер не потрібно чекати, коли ж Microsoft домовиться з тим же ВК і інтегрує його в телефон. У WP 8.1 у розробників з'явилася можливість розробляти таку інтеграцію самостійно. При цьому пошук додатків у Windows Phone Store, які можуть інтегрувати у ваш телефон контакти, автоматичний. Зараз там якраз знаходиться клієнт Facebook, що ніби натякає. По-друге, змінився зовнішній вигляд звонилки. Тепер фотографію абонента можна споглядати протягом усієї розмови.

Новий екран для дзвінків

Цікава також можливість переключитися з телефонної розмови у VoIP-додаток для продовження бесіди з цією ж людиною. Такі додатки також шукаються автоматично, що значно спрощує життя користувача. До речі, є ще одна дрібниця - в журналі викликів тап по імені контакту призводить до дзвінку абоненту, а кнопка самого дзвінка замінена на ярлик для швидкого переходу до списку контактів. Під час здійснення дзвінка можна використовувати буфер обміну, а також зберігати контакти. Тобто, якщо вам зателефонувала тітка Глаша зі свого нового номера, то цей номер можна тут же, не відриваючись від розмови, можна зберегти в контактах. Слід також згадати і зміни в стандартному додатку "Календар". У ньому з'явився режим перегляду по тижнях, якого дуже не вистачало, а також злегка покращився інтерфейс.

"Контроль даних", "Економія заряду" і "Контроль пам'яті"

Взагалі, в Windows Phone 8.1 з'явилося дуже багато дрібниць, які спрощують життя користувача. Крім нових налаштувань, життя покращують і стандартні програми "Контроль даних", "Економія заряду" і "Контроль пам'яті". З "Контролем даних" користувачі Windows Phone 8 вже знайомі, а нова версія нічим кардинально не відрізняється. Ви все також можете слідкувати за витратами трафіку різними додатками, налаштовувати ліміти, а також робити обмеження для додатків. Куди цікавіше виглядає додаток "Економія заряду". У Windows Phone 8.1 завдяки ньому можна відстежувати, яка програма є пожирачем запасу батареї і контролювати її фонову роботу. Наприклад, ви можете дозволити працювати у фоновому режимі месенджеру навіть в режимі економії заряду, щоб отримувати повідомлення від друзів вчасно.

"Контроль пам'яті" також добре знайомий по відповідному пункту в налаштуваннях Windows Phone 8, але нова версія принесла можливість вибирати SD-карту в якості сховища для додатків за замовчуванням. До цих чудових додатків додаються ще і розширені налаштування Wi Fi, які в Windows Phone 8.1 називаються "Контроль WiFi". Тепер вам не потрібно для безкоштовних точок вводити дані для авторизації в браузері кожний раз, система може їх запам'ятати і використовувати завжди. Цікаво, що налаштуваннями точок доступу Wi Fi можна ділитися зі своїми друзями зі списку контактів. Уявіть, вам більше не потрібно диктувати гостям пароль від домашнього WiFi?

Опція "Робота" з легкістю перетворює телефон в корпоративний і навпаки

І якщо ми вже заговорили про WiFi і взагалі мережеві налаштування, то перейдемо до нововведень Windows Phone 8.1 для корпоративних користувачів. Появу VPN чекали ще в Windows Phone 8, але не зрослося з різних причин. Разом з новою версією ОС корпоративні користувачі тепер можуть використовувати мережеві ресурси прямо в смартфоні. Для спрощення розгортання інфраструктури в компанії доопрацьована опція "Робота", за допомогою якої можна встановлювати корпоративні додатки, налаштовувати цифрові підписи і шифрування пошти та багато іншого. До речі, якщо лист захищено цифровим підписом і міститься вкладення, наприклад, документ, то цей файл не можна зберегти і переслати - він доступний лише для читання. При відключенні корпоративного облікового запису співробітника компанії від його смартфона на Windows Phone 8.1 видаляються всі пов'язані з цим обліковим записом програми, налаштування і дані. Тобто, однією дією без скидання всіх налаштувань можна перетворити корпоративний смартфон в приватний.

Налаштування підключень

До корисних налаштувань слід віднести можливість налаштовувати окремо гучність для повідомлень та мультимедії, яку дуже хотіли багато користувачів. Це дійсно потрібна і зручна функція, що вже тут говорити. З'явилося також налаштування підключення USB. Ну як сказати налаштування ... Всього дві опції: повідомляти про недостатню потужність джерела для заряду батареї і кожен раз питати, чи використовувати дане USB-підключення для передачі даних.

До речі, також перероблена трохи і робота з NFC. Тепер пункт меню «дотик + відправка» зник, будучи заміненим пунктом NFC, всередині якого крім перемикача нас чекає налаштування додатків для оплати за допомогою NFC. Такі програми, як уже повелося, шукаються в Windows Phone Store автоматично. Але радіти рано, для використання можливості знадобитися спеціальна SIM-карта.Є ще одна приємна дрібниця, яка порадує користувачів. Windows Phone 8.1 підтримує роботу із зовнішніми екранами за допомогою опції «Проектор екрану». Смартфон можна підключити до телевізора, монітора і проектора за допомогою USB-з'єднання та бездротових з'єднань.

Тихі години допоможуть вам виспатися )

Тихі години дозволять вам виспатися, не звертаючи уваги на повідомлення про те, що ваш друг прокинувся о 4 годині ночі і вирішив лайкнути ваше фото в Instagram. Але налаштування цього годинника тісно інтегроване з Cortana, так що у вас поки не вийде використовувати цю можливість. Розширено можливості резервного копіювання в хмару OneDrive додатків. Тепер в хмарі можуть зберігатися налаштування і внутрішні дані додатків, такі як рекорди в іграх. Також в хмару можна відправляти налаштування персоналізації смартфона, паролі і дані Internet Explorer. О так, нарешті, зберігання в хмарі даних браузера на всіх Windows-пристроях!

новий мобільний Internet Explorer

До речі, про мобільний Internet Explorer, який отримав номер 11. Серед змін інтерфейсу є можливість налаштувати розмір шрифту, а також режим читання. Тобто, якщо ви зайшли на сторінку з великою статтею (як та, що ви читаєте, тепер), то з'явиться кнопка у вигляді книжки. При натисканні на неї на сторінці залишається тільки сама стаття, а також включається фон сепія, щоб очі не втомлювалися.

Internet Explorer 11 вміє самостійно вибирати режим стиснення і низького споживання каналу в залежності від налаштувань програми «Контроль даних», хоча є можливість вибору таких налаштувань вручну. Свайпи вправо-вліво дозволяють перегортати вперед-назад сторінки. У відповідь на капризи компанії Google компанія Microsoft вирішила вичавити максимум з браузерної версії сервісу YouTube: відтворення відео у вбудованому на сторінку плеєрі тепер відбувається в межах цього плеєра, а перехід в повноекранний режим доступний за допомогою окремої кнопки. Важливою особливістю Internet Explorer 11 є підтримка технології WebGL з апаратним прискоренням.

Новий вигляд Windows Phone Store

Значно змінився і магазин додатків. При чому Windows Phone 8.1 змінився не тільки зовні, але і всередині. Але давайте про все по черзі. По-перше, змінилися головний екран магазину і картка додатків. Тепер при відкритті магазину за замовчуванням відкривається список найцікавіших додатків. Навігація спрощена завдяки швидким посиланнях, а категорії всередині повторюють логіку головного екрану магазину.

Картка додатку тепер складається з таких екранів: "Огляд", де міститься опис програми, іконка і скріншоти; "Відгуки", де показується загальна оцінка і всі відгуки користувачів з можливістю сортування; «Докладніше», тут знаходяться технічні особливості програми, включаючи доступні мови, версію і дату останнього оновлення. По-друге, Windows Phone Store навчився рекомендувати додатки користувачеві на основі зібраних ним даних. Він спостерігає, які програми ви встановлюєте, які оцінюєте позитивно, які негативно і так далі. Так само магазин вміє враховувати для рекомендацій ваше місце розташування. По-третє, в Windows Phone 8.1 з'явилася можливість вручну перевіряти наявність оновлень для встановлених додатків ігор. Або ж взагалі включити автоматичну установку нових версій в фоновому режимі при наявності WiFi, хоча і це налаштовується.

Xbox Games

У Windows Phone 8.1 перероблені і стандартні програми для мультимедіа. Єдиний центр медіа «музика + відео» зник, а його місце зайняли чотири додатки: «Музика», «Відео», «Подкасти» і «FM-радіо». По суті всі вони є надбудовою для сервісів Xbox Music і Xbox Video, але для таких країн, як Україна, де ці сервіси поки не працюють, вони є просто програвачами, як і раніше. Приємно, що подкасти можна додавати не тільки з магазину, але і за допомогою простого пошуку або RSS-потоку. При додаванні подкасту в обране можна вибрати, чи хочете ви, щоб програма автоматично завантажувала нові випуски, або просто повідомляла про них. До речі, додаток «Ігри» також пережило реформу - тепер воно називається Xbox Games, хоча по суті там мало що змінилося.

Windows Phone стала ще більш захищеною

Microsoft продовжує працювати над тим, щоб Windows Phone була найбезпечнішою операційною системою для смартфонів, та і взагалі використання сервісів Microsoft було захищеним. Для цього до аккаунту Microsoft прив'язується номер телефону, на який при необхідності відправляється тимчасовий короткий код для підтвердження дій з аккаунтом. Якщо на своєму ПК ви використовуєте Windows 8.1, згадаєте свою першу авторизацію, у вас напевно були невеликі труднощі з цим. У Windows Phone 8.1 ніяких труднощів з цим немає. Відразу після першої авторизації вашого облікового запису на смартфоні, якщо у вас до цього не було Windows Phone, вам буде запропоновано для підвищення безпеки прив'язати номер телефону. На нього буде вислано тимчасовий код, за допомогою яких ви підтверджуєте те, що це саме ваш номер телефону. Для цього більше нема потреби заходити в браузер, всі дії проводяться на смартфоні.

Windows Phone 8.1 - це дійсно потужна і конкурентна ОС. Проте вибір робити Вам. Замовити телефон на базі Windows Phone 8.1 можна в нашому інтернет-магазині або просто зайшовши в один з наших магазинів, де ви до речі зможете отримати якісну консультацію і потримати в руках сам телефон.

Адреси магазинів "MTA.ua (Мультимедіа)"