Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Pokemon Go найпопулярніша гра для смартфонів

Не можете дочекатися виходу гри у нас, то заходьте на спеціальний сайт та завантажуйте APK-файл або зверніться до наших консультантів, які радо встановлять Вам гру)

У чому ж суть гри? Вона дозволяє вам стати справжнім тренером Покемонів в реальному світі, використовуючи технології доповненої реальності - треба спіймати якомога більше Покемонів, і цим самим розвивати свого героя.

Найцікавіше в ній — пошуки Покемонів. Для цього потрібно в реальному часі ходити по реальним місцям, будинкам, вулицях та різноманітних установах зі смартфоном в руках, запустивши гру. Для визначення місця розташування гравця використовуються сенсори телефону і система GPS. Якщо ви підійдете близько до місця розташування покемона, то увімкнеться камера і за допомогою додаткової реальності на вашому екрані з’явиться покемон. Причому, якщо два гравці стоять на одному і тому ж місці, їм покажуть однакового «кишенькового монстра», тому будьте готові позмагатися за новенького вихованця.

Покемони в магазинах Мультимедіа

Перед пошуком Покемонів не забудьте взяти з собою додатковий акумулятор, адже гра швидко розряджає телефон.

Гра повністю безкоштовна, і монетизуються тільки за рахунок внутрішньо ігрових мікротранзакцій і продажів пристрою Pokémon Go Plus, який зв'язується з вашим смартфоном через Bluetooth і інформує про події в грі, без необхідності дивитися на екран телефону.

 Pokémon Go Plus повідомить вас про покемона поблизу

Bluetooth пристрій Pokémon Go Plus

Все в грі хоч і крутиться навколо самих Покемонів, але більша частина механіки будується на платформі « Real World » від студії Niantic: багато об'єктів в реальному світі являють собою особливі місця в грі. Так, наприклад, пам’ятки архітектури, церкви чи державні будівлі - це Зали або інші внутрішньо ігрові місця. Знайти водних Покемонів можна тільки неподалік водойм або річок, а нічних - тільки вночі.

Покемони часто з'являються у визначних місцях міст

Окрім незвичного геймплею з Pokemon Go ви отримуєте змогу зустрічати однодумців та разом проводити  весело час. Головною перевагою гри є постійна необхідність рухатись пішки (адже гра має обмеження в швидкості 20 км/год ). Проте шукаючи покемонів, не втрачайте пильність, бо навколо Вас – реальне життя. Тому дотримуйтесь правил дорожнього руху, слідкуйте за транспортом та оточенням.

Pokémon Go вже стала справжнім феноменом цього року, об'єднавши великі групи однодумців, і змусила безліч людей виходити на піші прогулянки, відправлятися в подорожі та знайомиться з новими людьми.

Проводьте весело час компанією в пошуках покемонів

Випадкова стихійна зустріч гравців в Pokémon GO біля місця появи рідкісних Покемонів

Зараз Pokémon Go - найпопулярніша гра для смартфонів в США, а щоденний онлайн користувачів вже вище ніж у додатків Whatsapp, Instagram, Snapchat та Messenger.