Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Як вберегти ваш смартфон під час літньої спеки

Висока температура та прямі сонячні промені можуть завдати значної шкоди вашому смартфону. Довге перебування на сонці може мати різні наслідки починаючи від вигорання дисплея, закінчуючи проблемами з деформацією комплектуючих або пошкодженням акумулятора (були навіть випадки коли він вибухав).

Експерти Сервісного Центру Мультимедіа радять наступне.

Сонячний удар

Якщо вам жарко, то цілком ймовірно, що і вашому гаджету теж не переливки. Що ж робити в спекотну погоду?

Для початку, завжди тримайте телефон та інші електронні прилади подалі від прямих сонячних променів і ніколи не залишайте їх на панелі в розпеченому автомобілі. Кладіть телефон в гаманець або сумку в тіні, а не кладіть поруч з вами на пляжний рушник. До речі літом телефон не бажано носити в кишені штанів, оскільки він буде грітися від вашого тіла плюс в кишені погана вентиляція (краще покладіть його в сумку).

Зніміть чохол

Під час виснажливої літньої жари ви одягаєте шорти та майку, але аж ніяк не шубу і шапку. Це саме стосується і вашого смартфону, потрібно по максимуму скоротити кількість аксесуарів, які можуть сприяти перегріванню.

Наприклад, якщо ви збираєтеся на пляж або в басейн то берете з собою водонепроникний чолох. Так від води та піску він захистить телефон, проте він буде сприяти швидшому перегріванню вашого смартфона.

Варто прочитати: Що робити, якщо в телефон потрапила вода

Тому, якщо ви почали замічати, що ваш телефон почав дуже швидко нагріватися, варто зняти чохол, такі маніпуляції дозволять телефону охолоджуватися швидше або і зовсім не перегріватися.

Взагалі від чохлів відмовлятися не потрібно, просто дійте по ситуації.

Дайте йому відпочити

Інтенсивна робота є однією з причин перегріву телефонів. Грати в ігри, робити фото-знімки або просто годинами дивитися відео, саме ці процеси найбільше використовують ресурси акумулятора. Окрім того, що ваш акумулятор швидко розряджається він ще й не погано гріється, що для літнього періоду і так головна проблема.

Якщо почали відчувати, що в руку щось почало припікати, в такому випадку варто відкласти телефон в бік і дати йому перепочити. До речі, щоб зменшити виділення тепла та швидку розрядку акумулятора, не лишнім буде закриття всіх додатків які вам не потрібні в даний момент, зменшіть яскравість дисплею та й взагалі телефон можна переключити в режим польоту.

Фахівці СЦ Мультимедіа радять приділяти особливу увагу перегріву в літню пору.

Охолоджуйте - повільно

Отже, що ви робите, коли ваш телефон перегрівся?

Вимкніть телефон, вийміть батарею, якщо це можливо, і зніміть корпус. Помістіть його в більш прохолодне місце, захищене від прямих сонячних променів, або покладіть його під якийсь кондиціонер і дайте йому повільно охолонути.

Зверніть увагу, що саме повільно. Швидке охолодження може призвести до виділення конденсату в середині пристрою, а це майже 100% поломка, через яку вам потрібно буде звернутися до Сервісного Центру, або в гіршому випадку доведеться купувати новий телефон.

А які методи боротьби з перегрівом знаєте ви? Поділіться з нами в коментарях.