Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Як навести порядок в твоєму Android-смартфоні

Розподіляємо програми по папках

Очевидно, що софт, який найбільш часто використовуєте краще залишити на головному екрані, щоб мати до нього швидкий доступ. Доступ буде ще швидше, якщо розташувати найактуальніші для себе іконки додатків біля правої грані дисплея (в разі якщо Ви правша). Але що робити, якщо все необхідне не вміщується на робочому столі?

Відповідь проста: створити папки і відсортувати всі необхідні програми по ним. Як назвати папки? Тут варіантів декілька. Можна групувати додатки за призначенням («Соцмережі», «Читалки», «Нові ігри» і т.д.), за назвами («AG», «HN», «OU» і т.д.), за частотою використання (папки з найактуальніших софтом обов'язково повинні бути на головному екрані і відповідно називатися) і навіть за кольором іконок. Останній спосіб сподобається Візуалам, в результаті такого сортування робочий стіл буде виглядати красиво і охайно.

Посортуйте свої додатки по папкам

Якщо всі програми не вміщаються на робочому столі, то потрібно відсортувати всі значки по папкам.

Кінцевою метою розподілу програм по папкам є зручний і швидкий доступ до будь-якого додатка, тому орієнтуйтеся в цьому тільки на власні уподобання.

Об'єднуємо або видаляємо дубльовані контакти

У цьому нам допоможе Google. Попередньо потрібно авторизуватися до свого облікового запису зі смартфона і ПК. Операцію виконуємо з персонального комп'ютера.

Перейдіть на google.com, в правому верхньому куті клікніть по іконці «Програми Google», виберіть «Контакти».

видаліть не потрібні та дублі контактів

Google виявить дублюються контакти і відобразить їх списком.

Перед Вами відкриється інтерфейс «Контактів Google». Тут треба клікнути на кнопку «більше» (розташована під рядком пошуку) і вибрати пункт «Знайти і об'єднати схожі контакти».

Якщо Google виявить дублюються контакти, він відобразить їх списком, після чого буде доступна можливість вибрати дію: злиття контактів або видалення копій.

Звільняємо місце від фотографій

Для любителів все і вся фотографувати справжнім головним болем може стати архів знімків об'ємом в кілька гігабайт. Раз вже ми наводимо порядок, прямо зараз перекиньте всю свою галерею на комп'ютер або жорсткий диск, адже там вільного місця в рази більше, ніж на смартфоні.

USB-кабель для цього необов'язковий, адже перенести фотографії з телефону можна і за допомогою бездротового з'єднання. Скористайтесь додатком AirDroid: завантажуєш його з Play Market, вмикаєш Wi-Fi, скануєш QR-код з монітора і отримуєш доступ до вмісту твого смартфона через веб-інтерфейс або спеціальну програму.

перенесіть свої фотки

Щоб скопіювати файли на комп'ютер, USB-кабель необов'язковий.

Функція Instant Upload сервісу Google+ здатна автоматично передавати всі ваші знімки і відео в приватне інтернет-сховище. Потім працювати з матеріалом можна вже через ПК: видаляй, редагуй, перенось в інші папки або відправляй друзям.

Ще одним варіантом, як легко перекинути файли з телефону на ПК є OTG флешки. Ви просто під'єднуєте її до смартфону переносите все, що потрібно на флешкі і потім коли зручно копіюєте вміст на комп'ютер.

Актуально: Як легко передати дані з телефону на комп'ютер?

Також можна скористатися одним із сервісів синхронізації файлів. До числа популярних і перевірених клієнтів під Android відноситься служба SugarSync. Відразу після завершення зйомки фото або відео відправляється в хмарне сховище, не турбуючи Вас повідомленнями або запитами дозволів - все відбувається в фоновому режимі. Час від часу файли зі сховища потрібно переносити на жорсткий диск комп'ютера.

Очищаємо кеш

Цей спосіб дозволить звільнити кілька сотень мегабайт внутрішньої пам'яті. Чим більше у Ви використовуєте додатків і чим рідше проводите таку операцію, тим більший ефект помітите.

 

очистіть КЕШ

Очистивши кеш, ти можеш звільнити від 2-5 Кб до декількох сотень мегабайт пам'яті.

Зайдіть в налаштування свого Android-смартфона, перейдіть в меню «Додатки», потім виберіть пункт «Використання пам'яті». Додатки в списку розставлені відповідно до того, скільки системних ресурсів їм потрібно, при цьому першим йде самий «прожерливий». Виберіть один з них, і після загальних даних Ви побачите пункт «Кеш». Кнопка «Очистити кеш» може видалити від 2-5 Кб до декількох сотень мегабайт за один раз. Таким способом потрібно пройтися по всіх встановлених в телефоні додатків.

Працюємо з функцією «Поділитися»

Стандартне меню цієї функції в Android працює бездоганно, проблема в тому, що список програм дуже швидко засмічується непотрібними пунктами. З усього списку для тебе можуть бути актуальні лише 2-3 варіанти, але про необхідність інших система не питає, а просто додає їх в меню.

Наведіть порядок в меню

Допомогти не заплутатися в списку додатків функції «Поділитися» допоможе Andmade Share.

Допомогти може утиліта Andmade Share. Програма створює альтернативне меню «Поділитися», зовні майже нічим не відрізняється від стандартного. Але в ньому можна і порядок сортування додатків вибрати, і назавжди приховати неактуальні пункти зі списку і навіть розшарити файл в декількох додатках одночасно.

Видаляємо повідомлення

Варто звернути увагу на свій журнал SMS / MMS повідомлень. Це потрібно, скоріше, для підтримки порядку в телефоні, ніж для очищення пам'яті, так як багато вільного простору звільнити таким способом навряд чи вдасться.

Видаліть старі смс та ммс

Зверни увагу на свій журнал SMS / MMS повідомлень.

У цьому сенсі Android зручний тим, що пропонує видаляти відразу ланцюжки повідомлень. Хіба багато цінної інформації Ви зберігаєте в журналі SMS? Навряд чи. Сміливо тисніть по відповідній іконці і приступай до чищення. Вже через пару хвилин тут стане набагато вільніше, а в архіві залишаться лише дійсно важливі повідомлення.

Працюємо з браузерами

У мобільному браузері теж треба навести порядок. Будь-який популярний додаток з цієї серії, будь то Opera, Safari або Chrome, пропонує очистити історію пошукових запитів і завантажених файлів.

Очистіть історію браузера

Не забудь почистити історію пошукових запитів і завантажених файлів в своєму браузері.

Дійсно актуально ця дія буде лише для того браузера, яким Ви користуєтеся постійно, в інших дані, можливо, і не накопичуються. До речі, а навіщо Вам інші?

Радикальне рішення

Всього одна дія може позбавити Вас від проблем неправильної організації даних в телефоні, нагромадження зайвих файлів і програм, а також забитої сміттям пам'яті. За аналогією з перевстановлення ОС на комп'ютері або ноутбуці в смартфоні можна виконати скидання налаштувань до заводських параметрів.

Всі цінні дані попередньо варто зберегти в хмарі або на ПК, а після повернення до первісної конфігурації повернути їх назад в пам'ять смартфона.

Але перш ніж зважитися на такий радикальний крок, ретельно все обміркуй. На наш погляд, до цього методу варто вдатися, якщо ситуація сильно запущена і ніщо інше допомогти не зможе.

Скиньте до заводських налаштувань

Якщо нічого не допомагає, то в смартфоні можна виконати скидання налаштувань до заводських параметрів.

Використовуємо спеціальні програми

Вручну буває не так просто дістатися до файлів і даних, які осіли в пам'яті телефону після деінсталяції того чи іншого додатка. Допомогти виконати генеральне прибирання в твоєму смартфоні може одна з безлічі популярних сьогодні чистячих утиліт.

SD Maid

Програма протягом 5-10 секунд сканування виявляє все сміття, після чого пропонує швидке і безпечне видалення. Кожен знайдений в процесі сканування файл маркується певним кольором, позначаючи, наскільки для системи безпечно його видалення. Те, що підсвічується зеленим, можна видаляти, а все, що підсвічується червоним, краще не чіпати. Як бонус пропонується зручний файловий менеджер.

CCleaner

Ця утиліта добре відома користувачам стаціонарних комп'ютерів, але тепер перед нами її аналог для мобільних пристроїв. Так само, як і версія для ПК, програма спочатку аналізує дані і показує, скільки пам'яті здатна очистити і які файли будуть видалені. Потрібно відзначити простий і зрозумілий навіть новачкам інтерфейс утиліти.

History Eraser

Програма чистить історію пошуку в усіх сервісах Google, історію переглядів в браузерах, абсолютно всі списки викликів, буфер обміну, кеш, а також відправлені, отримані і збережені в чернетках SMS.