Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

ТОП 10 найкращих виробників ноутбуків

рейтинг брендів ноутбуків

1. Dell

Уже другий рік поспіль, Dell є найкращим постачальником ПК та ноутбуків через його цікаві та якісні лінійки ноутбуків і довгострокову підтримку. Компанія пропонує один з найширших спектрів ноутбуків, починаючи від недорогих систем Windows і Chromebooks до високопродуктивних ігрових моделей. Модель XPS 13 є найбільш популярним ноутбуком цього виробника в світі.
Детальніше про ноутбуки Dell

2. Asus

Asus піднявся на друге місце в цьому році через свою привабливу, «струнку» продукцію. Завдяки високоякісним ноутбукам, таким як Asus Zenbook UX305, тайванський виробник зайняв третє місце в категорії Відгуки. Бренд також зайняв високі позиції завдяки, приємному співвідношенню ціни та потужності, наприклад, Asus F555LA з 1080p екраном та ціною в $400.
Детальніше про ноутбуки Asus

3. Apple

В Україні компанія Apple, як постачальник ноутбуків займає 3 місце, через дороге обслуговування та  відносно не великий модельний ряд. Технічна. підтримка на фоні закордонної на даний момент теж бажає кращого. А загалом в світі ця компанія займає 1 місце вже 7 рік підряд. Коли в нас з’явиться, підтримка всіх сервісів Apple та тех. підтримка на рівні закордонної, то компанія займе своє почесне 1 місце.
Детальніше про ноутбуки Apple

Як оцінюють Бренди

Оцінка формується за 100 бальною шкалою, де кожна компанія оцінюється окремо. Оцінка залежить від 7 категорій, а саме:

  • дизайн
  • огляди (відгуки)
  • технічна підтримка
  • гарантія
  • забезпечення
  • інновації
  • ціна та вибір

А тепер детальніше по кожний з них:

Дизайн (15 очок): Ноутбук отримує свою оцінку тільки з урахуванням зовнішнього вигляду: робоча поверхня, кришка, ободок і т.д. Важко зустріти два ноутбуки, які виглядають точно так само, кожний бренд має свій фірмовий дизайн, який зберігається у всіх ноутбуках серії. До уваги береться не тільки естетична складова, а і якість використаних матеріалів та загальна якість збірки + зручність розташування роз'ємів.

Відгуки (30 балів): Найважливіший аспект будь-якого бренду є якість його продукції. Для оцінки категорії Огляди (відгуки), використовуються рейтинги ноутбуків, підсумовується кількість зірок, за кожний ноутбук, додається оцінка "вибір редакції" (від 1 до 5 балів), а всі оцінки нижче за 3 зірки, вважаються, як "не рекомендується" та зменшують суму на 1 бал. Після цих підрахунків ділимо число, яке вийшло на кількість ноутбуків, які були розглянуті і множимо на 5, щоб перевести отриману оцінку в 30 бальну шкалу.

Best-Worst_LTP_Brands_2016

Технічна підтримка (20 балів): Коли ви купуєте ноутбук, ви хочете знати, що виробник буде підтримувати його і допоможе Вам з технічними проблемами. Дана категорія рейтингу базується на щорічному Tech Support Showdown (незалежна та анонімна перевірка). Перевіряється підтримка компанії, за допомогою телефону, он-лайн підтримка та соціальні мережі. Оцінки варіюються від 1 до 100, щоб перевести результати до потрібного формату необхідно розділити на 5.

Гарантія (5 балів): Якщо щось піде не так з вашим ноутбуком, наскільки легко буде отримати його технічне обслуговування? Більшість компаній пропонують стандартну гарантію терміном на один рік; але деякі змушують вас платити за доставку при відправці ноутбуку на ремонт, в той час як інші оплачують вартість самі. Кращі бренди також дозволяють оновити RAM і вінчестер, без анулювання гарантії.

Програмне забезпечення (5 балів): Більшість ноутбуків продаються з встановленими від виробника утилітами, проте деякі виробники буває переборщують в цьому. Бали в цій категорії нараховуються за корисні додатки і знижуються за встановлення не потрібних програм.

Інноваційність (10 балів): Отримати бали в цій категорії можна завдяки впровадженню нових технологій. Тому чим більше передових технологій використовує компанія в своїх ноутбуках, тим вищий бал.

Ціна та вибір (15 балів): Балами в цій категорії нагороджуються бренди, які пропонують широкий асортимент ноутбуків для будь-яких цілей: ігор, навчання, роботи та інші. Ще один фактор, який впливає на бали це цінова політика та співвідношення ціна потужність.

Рейтинг найкращих виробників ноутбуків:

Джерело: www.laptopmag.com/