Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Ноутбуки Lenovo: переваги та недоліки

Ноутбуки Lenovo ThinkPad залишаються кращими бізнес-рішеннями в галузі, в той час як преміальні Yoga є фантастичними в сегменті 2-в-1. В 2015 році було випущено кілька цікавих бюджетних систем, одна з них Lenovo LaVie Z, яка вважається провальною. До її плюсів можна віднести легкість біля 900 грамів, проте жахлива клавіатура все псує.

Підтримку по телефону хотілося б кращу і скоротити час очікування. Яскравою плямою є інноваційні можливості, такі як WRITEit, ShareIt і REACHit.

вибираємо ноутбуки Lenovo

Дизайн (12/15)

Якщо ви купуєте надлегкий або гнучкий ноутбук, він повинний бути Lenovo. Бренд, який зробив, MULTIUSE Yoga ноутбуки мейнстрімом. У Lenovo тепер є ноутбуки Yoga для будь-якої цілі, від бізнес-рішень ThinkPad Yoga 260 до преміум-сегмента Yoga 900. Lenovo переробили свою лінійку Flex, які розмили межі бюджетним та преміум сегментом.

Lenovo Yoga 900

Хоча погана автономність та незручні клавіатури не дозволяли рекомендувати LaVie Z 360 і LaVie Z, але були в них і свої плюси, як наприклад, тонкі та легкі кріплення рекордних розмірів.  Якщо говорити про напівлегкі ноутбуки, то Lenovo пропонує моделі G50-45 - один з найбільш компактних бюджетних ноутбуків на ринку та X1 Carbon, один з найлегших ноутбуків бізнес класу. Бюджетні 100SIdeaPad 100 можна використовувати для роботи, якість матеріалів та збірки без надмірностей. Ноутбуки Lenovo Y700 Series з їх міцними чорними алюмінієвими рамами, пропонують гравцям альтернативу всім мигалками і більшості топ ефектів.

Відгуки (18/30)

Найбільша зміна в рейтингу ноутбуків в 2016 році належить компанії Lenovo, яка впала на сьому позицію після того, як займала третє місце в минулому році. Найкращу оцінку 4,5-зірки набрав ноутбук ThinkPad Yoga 15, загалом ThinkPad лінія Lenovo, виглядає значно краще, ніж ноутбуки серії IdeaPad. Дивлячись на надтонкі та легкі LaVie Z і LaVie 360, партнерство Lenovo з NEC було темною плямою в лінійці, що сприяло падінню оцінки.

Технічна підтримка (16/20)

У компанії є сайт орієнтований на Україну плюс ви також можете отримати підтримку в соціальних мережах (фейсбук та вк). До речі з офіційного сайту ви зможете окрім драйверів завантажити також інструкції по налаштуванню. Проте, якщо вам до вподоби більше спілкуватися по телефону то і така можливість є.

Гарантія (3/5)

Вид гарантійного обслуговування залежить від того, який ноутбук Lenovo ви купите. Доступні моделі мають одно річну обмежену гарантію, де клієнт платить за доставку на гарантійне обслуговування. Бізнес-ноутбуки і моделі преміум серії мають більш ширшу гарантію, при якій вам оплатять доставку, а деякі більш дорогі бізнес-моделі можуть постачатися з розширеною гарантією на три роки. Компанія дозволяє оновлювати ноутбуки, а в деяких випадках, вам можуть надіслати запчастини, щоб ви самотужки виправили несправності.

Програмне забезпечення (4/5)

До корисних програм в ноутбуках Lenovo можна віднести додатки передачі файлів ShareIt і REACHit, які вважаються, як одні з найбільш корисних додатків встановлених виробником. Компанія також відома своїм інструментом відновлення OneKey.

Також до корисних можна віднести Lenovo's Solution Center,  який може бути корисним для апаратного сканування і аналізу безпеки та продуктивності ноутбуку.

І ніби все класно, але деякі моделі, як наприклад, ThinkPad X1 Carbon та LaVie Z мають забагато не потрібних програм.

Інновації (9/10)

Lenovo була першопрохідником серед ноутбуків з кутом розвороту 360 градусів, вже сьогодні такий механізм можна зустріти, як дорогих моделях так і в дешевих ноутбуках від цієї компанії. Цікавими також були корисні додатки WRITEit, програма, яка дозволяє писати прописом в будь-якому текстовому полі, а REACHit допоможе вам керувати всіма вашими файли в хмарі разом з помічником Cortana в Windows 10.

У 2015 році компанія випустила рекордно тонкий і легкий ноутбук LaVie Z, який був доволі цікавим з технічного боку, але не зовсім вдалим продуктом для користування. У 2016 році компанія планує бути серед перших, хто запропонує ноутбук з OLED екраном.

Ціна та вибір (15/15)

Lenovo має пропозиції в кожному сегменті ринку. Його IdeaPad 100S є одним із найкращих ноутбуків в нижньому ціновому сегменті, в той час, як Yoga 900 є найкращим преміум варіантом з серії 2-в-1. Широко популярні ноутбуки Lenovo бізнес лінійки, які варіюються від серії ThinkPad E призначених для роботи та мультимедіа  до основної ThinkPad T Series, ультра тонкого X1 Carbon і P70 потужний ноутбук для роботи з графікою. Хоча у компанії нема таких потужних ігрових ноутбуків, як у кращих виробників ігрових систем Alienware, ROG або MSI, проте Lenovo Y700, це хороші ігрові ноутбуки, які пропонують хорошу продуктивність за доступною ціною.

Компанія пропонує доволі цікаві рішення, наприклад, моделі IdeaPad 500 і IdeaPad 300, обидві серії мають ноутбуки з дисплеями 1080p та ціною районі $ 500.

Над чим варто попрацювати Lenovo

Lenovo не повинні випускати продукт, якщо він не готовий до релізу;що дасть можливість уникати невдалих експериментів, як у випадку з LaVie. Крім того, компанії потрібно підвищувати стандарти своїх основних і бюджетних систем. Також можливо варто розшити гарантійні обов’язки для дешевих та бюджетних рішень.

Джерело: https://www.laptopmag.com/