Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Ноутбуки MSI: переваги та недоліки

Ми любимо компанію за продуктивність, дизайн та інноваційні технології. Бренд зайняв п'яту позицію, але причина цьому не помилки в своїх ноутбуках, а досить посередня технічна підтримка, відносно слабка гарантія і дуже обмежений вибір.

HP. Рейтинг найкращих ноутбуків

Дизайн (11/15)

MSI не боїться ризикувати, і як правило, ризик окуповується. Наприклад, GT72 Dominator Pro Dragon Edition з його яскраво-червоною алюмінієвою кришкою та гравіюванням у вигляді дракона. Але якщо ви віддаєте перевагу ігровим системам, але полюбляєте більш стриманий дизайн то вам підійде GT72S Dominator GGT80 Titan SLI єдиний ігровий ноутбук з механічною клавіатурою.

Не всі ноутбуки MSI ігрові, наприклад, WS60 позиціонується, як робоча станція для задач будь-якої складності, окрім цього ноутбук виготовлений з магній-літієвого сплаву, тому він тонкий та легкий. PE60 Prestige є невдалим виключенням з цього правила, побачивши цей ноутбук складається враження, що перед вами преміум ноутбук бізнес класу з срібним алюмінієвим корпусом та стильною підсвіткою клавіш, проте беручи його в руки одразу розумієш, що це всього лише пластик. Звичайно, все не настільки погано, пластик якісний та міцний, проте осадок залишився.

Відгуки (26/30)

MSI-GT72 Dominator

MSI не має широкого асортименту ноутбуків, але з якістю в них  все в порядку. З п'яти ноутбуків MSI, які розглядалися, найнижчий бал був 3,5. 4.5-зірковий MSI GT72 Dominator Pro Dragon показав високі результати в умовах зростаючої конкуренції в сегменті ігрових ноутбуків, виділяючись неперевершеною механічною клавіатурою, чудовим поєднанням червоно-чорних кольорів і захмарною графічною потужністю завдяки Nvidia GTX 980.

Технічна підтримка (15/20)

Із телефонних номерів на офіційному сайті зазначений тільки стаціонарний номер, що є не зовсім зручно. Компанія представлена у всіх популярних соц. мережах, проте, якщо в Facebook представники дають відповіді на коментарі, то в популярній на теренах нашої держави Вконтакт ситуація дещо гірша.

Гарантія (3/5)

MSI дає дворічну обмежену гарантію на більшість своїх ноутбуків і це більше ніж у значної частини конкурентів. Тим не менше, ви повинні будете оплатити за свої кошти гарантійну доставку. Ви можете оновити свій ноутбук в офіційних СЦ, оновлення самотужки моментами може призвести до проблем із гарантією.

Програмне забезпечення (3/5)

Більшість ігрових ноутбуків від MSI, включаючи GT72 Dominator Pro Dragon Edition, мають Dragon Gaming Center, універсальний інструмент налаштування ноутбуку. Серед можливостей: системний монітор, який має вкладки процесора і GPU, підключення до мережі і швидкості обертання вентилятора, також можна налаштувати запуск потрібних програм або відключити кнопку Home під час гри. Серед встановлених додатків є SteelSeries Engine, GeForce Experience і XSplit Gamecaster.

MSI Dragon Gaming Center
На жаль, додатками корисними для ігор виробник не обмежився. В деяких моделях зустрічаються не потрібні програми: Flipboard, Music Maker Jam, So Cookbook, Evernote Touch, і Norton Studio.

Інновації (10/10)

Якщо з’являється ігровий функціонал високого класу, то компанія MSI зазвичай буде першим де його реалізували. У 2015 році компанія стала першим великим виробником, хто використав механічну клавіатуру в ігровому ноутбуці і одними з перших запропонували технологію анти розриву кадрів G-Sync від Nvidia. У 2016 році, компанія MSI представила GT72 Dominator Pro, який використовує десктопну відеокарту, що забезпечує високу продуктивність для ігор з використанням віртуальної реальності, а GT72 G Tobii, перший ігровий ноутбук з вбудованою технологією відстеження положення очей.

Ціна та вибір (7/15)

Майже всі ноутбуки MSI належать до висококласних ігрових систем, ціна на які стартує орієнтовно від $ 1000 за GP62 до $ 4000 за GT80 Titan SLI. Ноутбуків для роботи в асортименті дуже мало. Якщо ви шукаєте серйозну мобільну ігрову систему, то MSI має велику кількість потужних та дорогих варіантів, а от про бюджетні ноутбуки в компанії забули.

На що варто звернути увагу MSI

Ноутбуки MSI є першокласними ігровими системами, але гарантія та підтримка не відповідають їх рівню. Компанії варто додати безкоштовні номери телефонів, а не 1 стаціонарний номер, поліпшити підтримку в соц. мережах та платити за повернення на гарантійний ремонт. Теж плюсом були б більш бюджетні рішення, що могли б допомогти зайняти більшу нішу.

Джерело: https://www.laptopmag.com/