Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Ноутбуки Samsung: переваги та недоліки

Компанія випустила кілька тонких і легких ноутбуків, як Ativ 9 Book і Book 9 Plus, але її ноутбуки не витримали конкуренції в автономності і дизайн вже не міняється на протязі багатьох років. Хоча Samsung пропонує відносно хорошу підтримку по телефону, проте веб підтримки в нашій країні нема.

Samsung. Вибір бренду ноутбука

Дизайн (10/15)

Немає ніяких сумнівів, що Ativ Book в його різних варіаціях (Ativ Book 9 (2015), Ativ Book 9 ProAtiv Book 9 Plus) елегантний та стильний ноутбук. Чорнильно синьо-чорний алюмінієвий корпус забезпечує чудовий преміальний зовнішній вигляд. Чисті лінії та заокруглені криві і все це не перевищує 2кг. Проблема полягає в тому, що дизайн не мінявся протягом останніх трьох років. Тим НЕ менше, в 2016 року, компанія вводить нову, навіть, з іскоркою лінію ноутбуків Book 9 в розмірах 13.3- і 15-дюймів.

Відгуки (20/30)

Samsung ATIV Book 9 pro inline

З декількох ноутбуків Samsung, які розглядалися в 2015 році, більшість з них були хороші, але працювати було над чим. Попри привабливі алюмінієві конструкції і якісні дисплеї Ativ Book 9 і 9 Pro не в змозі запропонувати автономність, продуктивність та ціни нарівні з конкурентами. Ноутбук Ativ Book 9 Plus найлегший ноутбук із серії, з яскравим дисплеєм, високою роздільною здатністю та привабливим дизайном.

Технічна підтримка (17/20)

Офіційно ноутбуки Samsung  не продаються на території України. Проте на їх офіційному сайті ви зможете знайти телефон підтримки, вияснити свої запитання в онлайн-чаті чи зайти відповідь в соціальні мережі в офіційній групі. Закордонні рейтинги оцінують, як хорошу. Проте компанії варто оновити документацію, оскільки, воно орієнтована на Windows 8, хоча на даний найновішою є Windows 10, яку можна встановити собі на ПК вже більше року.

Гарантія (1/5)

Samsung підтримує свої ноутбуки однорічною гарантією, де ви несете відповідальність за гарантійну з доставку. Компанія також заявляє, що не буде обслуговувати "видозмінений" продукт, а це значить, що модернізовані ноутбуки позбавляються гарантії.

Програмне забезпечення (3/5)

Samsung фактично не змінила список попередньо встановлених  додатків в цьому році, але як і раніше надає безліч корисних утиліт. SideSync, дозволяє переглядати екран смартфонів лінійки Galaxy та планшетів на вашому ноутбуці, додаток залишається одним з найулюбленіших попередньо завантажених. Samsung також пропонує свої власні налаштування меню, програми оновлення програмного забезпечення і відновлення системи. На жаль, деякі з Ativ Book від Samsung мали встановлені Candy Crush, iHeartRadio і Netflix.

Інновації (3/10)

Відома випуском надзвичайно тонких ультрабуків, Samsung продовжила освіжати свої існуючі моделі, без додавання будь-яких істотних нових функцій чи рішень. Проте, в 2016 році компанія буде випускати 13.3- і 15-дюймові ноутбуки серії Notebook 9, які важать всього 840 і 1300 грамів, відповідно.

Ціна та вибір (6/15)

За винятком декількох недорогих Chromebooks, Samsung надає дуже обмежений вибір легких ноутбуків із здоровенними цінниками. Windows ноутбуки від Samsung коштують в діапазоні від $ 1200 за Ativ Book 9 (2015) до $ 1600 за Ativ Book 9 Pro, що робить  їх доступними для вузького кола користувачів. Взагалі кажучи, ноутбуки Samsung підходять, якщо вам потрібне програмне забезпечення високого класу, але вони не підійдуть для ігор та занадто дорогі для більшості повсякденних завдань.

На що варто звернути увагу Samsung

Якщо Samsung дійсно хоче бути гравцем на ринку ноутбуків, вона повинна випускати більше цікавіших та доступних продуктів. Компанія також повинна приділяти більше уваги автономності своїх ультрабуків.

Джерело: https://www.laptopmag.com/