Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Відеозв'язок

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 9:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Найкращі камерофони осіннього сезону

Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8

Довгоочікуваний фаблет бренду Samsung і першопроходець із  двома камерами (12+12 МП) та світлосильним об'єктивом – f/1.7, портретний – f/2.4. Фронтальна камера 8 МП має автофокус і світлосилу f/1.7. Обидва основних модуля камери мають оптичну стабілізацію, що чудово впливає на якість відео і фото, особливо при слабкому освітленні. По частині зйомки при слабкому освітленні Note 8 просто «рве конкурентів», кращого смартфона для такого завдання не знайти. Завдяки другому об’єктиву можна зробити фото із розмитим заднім фоном (ефект «боке»).

IPHONE 8 PLUS

Apple iPhone 8 Plus

Принцип роботи камери схожий на попередника. Перша камера – широкоформатна, інша – портретна. Діафрагма f/1.8 і f/2.8. Смартфон оснащений подвійною 12-мегапіксельною камерою, оптичною стабілізацією, функцією AutoHDR. Серед «фішок» камери можна виділити режим Portrait Lightning, який дозволяє в режимі «портрет» доповнювати задній фон ефектами студійного освітлення.

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8​

Весняний флагман має ідентичні минулорічному S7 дані: 12МП, розмір пікселя 1,4 мкм, аналогічний об’єктив із діафрагмою f/1.7, оптичну стабілізацію і технологію Dual Pixel. Однак, завдяки програмному покращенню компанія вивела камеру на новий рівень: миттєве фокусування, пришвидшена серійна зйомка, скорість роботи і найголовніше – покращення роботи камери в умовах недостатнього освітлення.

Huawei P10

Huawei P10

Смартфон Huawei P10 обладнаний по сучасних тенденціях – подвійна камера, гібридний автофокус, оптична стабілізація. Проте, призначення другого модулю інше, він монохромний і виступає в якості помічника першому. Завдяки монохромному об’єктиву знімки отримують широкий динамічний діапазон, більшу деталізацію і точнішу передачу кольору. Біля камер гордо красується напис «Leica», адже у створенні камери брала участь відома німецька фірма, яка займається виробництвом камер і оптики преміум-класу.

LG G6

LG G6

LG G6 теж може похвалитись двома камерами, але вони використовують підхід, який відрізняється від того що пропонують інші. Це подвійна 13 МП камера з діафрагмою f/1.8 і f/2.4  відповідно. Кут огляду у першого модулю - 71°, в той час другий модуль має  125°, що дозволяє захопити більше деталей в кадр. Якщо ви полюбляєте знімати пейзажі, архітектурні знімки та великі компанії друзів камера LG G6 неодмінно стане вашим вірним помічником.

HTC U11

HTC U11​

Тайванська компанія HTC завжди славилась якістю своїх продуктів. HTC U11 не став виключенням. Смартфон має багато сильних сторін, які дозволили йому зайняти почесне місце серед топових камерофонів. В камері HTC використовується 12 МП модуль із розміром пікселя 1,4 мкм. Діафрагма f/1,7, є оптична стабілізація і Prоfi-режим, який дає змогу вручну виставляти значення діафрагми, витримки та ISO. Фото зняті на камеру HTC U11 відрізняються від конкурентів високою деталізацією та низьким рівнем шумів. Крім усіх перелічених переваг смартфон вміє записувати 4К відео із 3D-звуком.

Samsung Galaxy S7

Samsung Galaxy S7

Хоч і смартфон анонсували більше року назад, не спішіть списувати «дідуся»! Зараз це один із самих збалансованих і доступних флагманів-камерофонів. Знайомі нам в S8 12МП із розміром пікселя 1,4 мкм. ще неодноразово вас здивують. У постійних оновленнях інженери Samsung підносять нам покращені алгоритми, що значно покращує якість зйомки минулорічного флагмана і співставляє його із новинками 2017 року.

Apple iPhone 7 Plus

Apple iPhone 7 Plus​

Лідер ринку – iPhone 7 Plus. Смартфон, який може задати фору по якості відео навіть тільки що анонсованим флагманам. Чудова робота оптичного стабілізатора у сукупності із програмною реалізацією робить його еталоном у категорії «Відео». Портретний режим з гарним «боке» і двократний зум без втрати якості стали головними фішками iPhone 7 Plus. Якщо ви хочете отримати смартфон з топовими характеристиками за меншу ціну (у порівнянні із цьогорічними флагманами) iPhone 7  – ваш вибір.

Цікаво: Що робити, якщо ваш смартфон почав повільніше працювати?

Asus Zenfone 4

Asus Zenfone 4

Дітище Asus – Zenfone 4 анонсували із лозунгом «Ми любимо фото». Не можна не погодитись, адже смартфон обладнаний камерою 12 МП із діафграгмою f/1.8 та швидким фазовим автофокусом, а для корекції балансу білого використовується спеціальний RGB-сенсор. Додатковий модуль – ширококутний 8 МП із кутом 120°. Принцип роботи аналогічний як у LG G6. Смартфон обладнаний якісним оптичним стабілізатором, завдяки чому знімки виходять чіткими, а відео із хорошою плавністю. Pro-режим володіє багатим набором опцій: параметри фокусу, витримки, ISO, експозиції та балансу білого. Змінювати параметри білого, значення ISO та фокус можна безпосередньо під час зйомки відео, що раніше було доступно тільки у професійних камерах.

Huawei Nova 2

Huawei Nova 2​

Модель Huawei Nova 2 – один із самих доступних камерофонів. Оснащений системою із двох камер, перша – 12 МП із діафрагмою f/1.8, а додаткова камера – 8 МП з діафрагмою f/2.4. Майже у всіх сценаріях використання смартфон знімає на рівні із флагманським P10, однак, в умовах недостатнього освітлення бере верх P10 за рахунок світлосильнішого об'єктиву. З фішок смартфону варто виділити можливість 2-х кратного збільшення без втрати якості. Huawei Nova 2 завоював славу збалансованого та продуктивного смартфона із доступним цінником.


А ЯКИЙ СМАРТФОН ОБРАЛИ Б ВИ?